Öyle şaşkın öyle mutluyum ki

0
5 views

Öyle şaşkın öyle mutluyum ki

*Selam es selam hocam.. öyle güzel bir şey oldu ki hala etkisindeyim, kalbim yerinden çıkacak gibi. Siz bana cevap verdikten sonra yatsı namazını kılıp Rabbişrahli zikrimi sayı adedini bilmeden çektim. Dün geceden beri migren ağrım tuttuğu için bugün çok zordu benim için. Yatsıyı geç kılmak zorunda kaldım. Siz şükür namazı kıl diye de yazmıştınız kıldım. Tövbemizi okudum, sağ devri yaptım, yattım. Uykuya dalarken de zikri okumaya devam ettim. Sonra yüzümün sol tarafından yanağımdan sanki yüzüm çekiliyor gibi geldi biraz daha soluma doğru döndüm. 
Sonra ben namaz kılarken hep aynı boydan bir elbisem var onu giyerim. O giydirildi, eşarbım takıldı, hatta saçlarım bile toplatıldı. 
Bütün vücudum yatar bir vaziyette yükselmeye başladı. Sonra ayakta durur vaziyete getirildim ve mevlana gibi dönmeye başladım. Ama göğe yükselmedim odanın içinde tavana yükseldim. Odadan dışarı çıkmadım. Her yer kapkara olduğu için ben dönerken sadece benim olduğum kısımda ışık oldu ve döndüğümü izledim. 
Bu sırada ya latifün zikri okutuldu. Ancak ben rabbişrahli zikrini çekmeye başlayınca yine tekrar yatağa yatırıldım. 
Ya latifün zikrine döndüm hemen yine yükseldim ve dönmeye başladım. 
O sırada ya latifün zikrine devam ettim ve iş istedim, eş istedim rabbimden. 
Biraz daha döndüm ve tekrar yatağa yatırıldığımda yatağın sağ köşesinde bir bölme oluştu ve içinde siz vardınız. 
O sırada yüksek sesle bir erkek sesi amenerrasulü , kevser suresi ve bilmediğim ve şimdi hatırlayamadığım bir sure okudu. Sureler bitince siz kayboldunuz. 
Sonra peygamberimizin yakınları olan kişiler konuşmaya başladı, kadın sesleriydi. Konuşmalardan sadece bir kızın işsiz olduğunun söylediğini hatırlıyorum. kalanını hatırlayamadım. 
Ve sonra kendime geldiğimde yine kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. ve yine o ev görüntüsü geldi gözümün önüne.her şey bembeyazdı ama ne olduklarını net göremedim. Çok kısa sürdü bu görüntü. 
Şuanda öyle şaşkınım ve öyle mutluyum ki anlatacak sözcük maalesef yok. 
Şükür ediyorum. 
Beni bunlara layık gören rabbimi milyonlarca kez hamd olsun. Ne yapacağımı ne okuyacağımı bilmiyorum. 
Allah bin kez razı olsun sizden ve cennetini nasip etsin inşallah. Uyanıksınız galiba, inşallah yazdığımı görürsünüz hemen. 
Şuanda nasıl dua edeyim ne okuyayım hocam bilmiyorum. Sağ ve sağlıkla kalın…
Melis …………………tarafından 01:54 itibariyle görüldü

????Selam es selame Meliscan,Maşallah barikallah..
Senin yerinde olsam iki rekat şükür namazı kılardım ve uykuya dalıncaya kadar ya rabbi şükran ya rabbi şükran derdim .başka birşey aklıma gelmiyor.
Sen ve senin gibi zülfikarlar yetişip gelsinler, hem kendilerini hem ümmeti ve milletimizi duaları ile korusun, kollasınlar diye bu yaşta saatlerce makine başında kalıyorum..
duaların için teşekkür ederim.
Sana o kerametleri yaşatan rabbimize hamdolsun. 
Aydınlık gönlünde hatırlanmaktan daha güzel benim için ne olabilir ki.
Gözlerinden öpüyorum,rabbimize emanet ediyorum.
selam es selame
Hacı Ali Bayram gönderdi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here