O gece rüyasında onu kendi doktoruma götürüyormuşum

16.10.2021
525
O gece rüyasında onu kendi doktoruma götürüyormuşum

O gece rüyasında onu kendi doktoruma götürüyormuşum

Selam es selame üstadım. Nasılsınız? İnşaallah afiyettesinizdir. İnşaallah biraz toparlamışsınızdır. Nedense aynı zamanlarda toparlıyor aynı zamanlarda hasta oluyoruz 🙂 ben biraz kendimi iyi hissettiğimde bakıyorum siz de paylaşımlara başlıyorsunuz. Ben kötü iken sanırım siz de yorgan döşek yatıyorsunuz. Hayırdır inşaallah diyelim.

Üstadım geleyim asıl mevzuya. Arkadaşlarımdan birini size yönlendirdim. Biliyorsunuz sizi kıskanıyorum o yüzden kimseye açık açık sizden bahsetmedim. Ama Fatma’ya önce sağ devrini anlattım. O gece rüyasında onu kendi doktoruma götürüyormuşum. Bunu Allah tan bir emir telakki ettim. Size yönlendirdim açıkça.

Şimdi benden Fatma onunla ilgili ne düşündüğünüzü size sormamı istedi. Ben de sormam kendin sor dedim. Senin kadar sık görüşmüyorum ve her şeyi sormuyorum dedim. Çanınızı sıkan mektupların sahibinin ben olduğumu da söylemedim.

Aslında üstadım son zamanlarda kendimi öğrencileriniz arasında çok gerilerde görüyorum. Eskisi kadar zikirlere ilgi hissetmiyorum. Namazlarımı kılıyorum ancak öyle uzun uzadıya arkasından zikir çekmek gelmiyor içimden.

Bu yüzden diğer ihtiyaç sahibi öğrencilerinizin hakkını, vaktini almaya hakkım olmadığını düşünüyorum. O yüzden önemli olmadıkça size bir şey yazmamaya gayret ediyorum. Bu niyetteyim inşaallah. Şimdi Fatma hakkında düşündüğünüz şeyleri lütfederseniz bizzat kendisine söylersiniz sanırım. Ben ise sizi artık çok fazla meşgul etmemeyi düşünüyorum efendim. Selam es selame

Selam es selame azizem. 

Fatma hanımla tanıştık. birbirimize ihtiyacımız olduğunu anladık.. Teşekkür ederim bize yönlendirdiğin için. Hiç bir öğretmen öğrencileri arasında lüzumsuz ayrım yapar mı?. Hiç bir baba ilkini sever de yedinciyi sevmez mi. Allah’ın bunca kulu var ve her biri ile şah damarından bağlı değil mi. Uzatmayayım izninle.. Gözlerinden öptüm. Duygulanacağım şimdi ne kadar sır varsa faşş edeceğim. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X