NUR GORENLERE CIN SEYTAN MUSALLAT OLABILIR MI

07.11.2018
68
NUR GORENLERE CIN SEYTAN MUSALLAT OLABILIR MI

cin ve şeytan

NUR GORENLERE CIN SEYTAN MUSALLAT OLABILIR MI

SELAM ES SELAME…RABBIMIN SELAMI BETEKETI SIFASI NURU  UZERINIZE OLSUN EY SEVGILI❤ IYISINIZDIR INSEALLAH. CAN HOCAM SORUM VAR IZNINIZLE.  NUR GORENLERE CIN SEYTAN MUSALLAT OLABILIR MI? YOUTUB KANALINDA PARANORMAL OFIS ADLI, DIZI GIBI REAL OLAYLARA BAKIB BU SORUYU SORMAYI ISTEDIM,SORDUM. CUNKI SIZE GUVENIREM

-Selam es selame azizem;..Nur görenler allah dostlarıdır. Duaları düzenli kabul olan kişilerdir. Elbette şeytan ömür boyu hiç bir kulu terk etmez. Ama biz ibadet ve düzenli zikirde olan kişiler olarak daimi rabbimize sığınırız. Şeytan peygamberlere bile musallat olur, yanlış yaptırır.Adı selle olur,evliya yaparsa adı hata olur.Bilinmezler denizinde yüzdüğümüze göre sıfır hata ile kimse yaşayamaz.Önemli olan hatadan dönmek,tövbe istiğfar etmektir. İster enbiyadan ister evliyadan olsun bazıların katiline bile sebep olur. Zekeri’ ya as. Yahya as ve benzeri binlerce peygamberi katlettirdi.

Hallacı Mansur’un derisini yüzdürdü. Ondan ecel gelinceye kadar sakınmak zorundayız. Nur görenler celali esmaları (kahra dair beddua ederler)zikreder, gelişen olaylar karşısında olumsuz cümleler kurarsa, herkesten daha çabuk celalın etkisine girerler…Gün içinde sol el ve sol ayağı efalde geri tutmazsak celal bize hemen yaklaşır.Yani olumlu yahut olumsuz her ne varsa kendi talebimizdir.Bilerek bilmeyerek geleceği esma ve efallerimizle bizler tayin ederiz. Rabbimiz bize kaderimizi kolaylaştırır.İrade ettiğimiz her şeyde hür bırakır.Celal ve cemal sıfatlar Ona aittir,nereden dilersek oradan verir..Hesabını da ileride önümüze koyar.

Abidler yeniden, yeniden namaza durur Allah’a sığınır. Celalın etkisini en aza indirmeye çaba sarf ederiz .Ancak Eyüp as olduğu gibi kimse celalden tam emniyette olamaz. Yunus as. Hikayesi de Eyüp as kadar ibretlidir. Hatadan muaf olmadığımıza göre, cezadan da kaçınamayız. Meğer ki sürekli tövbe istiğfar edenlerden olalım..

selam es selame

Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    SELAM ES SELAME EY SEVGILI❤ SIZI COX SEVIREM????