Kürek Kemiği Seğirmesi Sağ Sol

24.04.2017
28.658
Kürek Kemiği Seğirmesi Sağ Sol

Kürek Kemiği Seğirmesi Sağ Sol

Sağda rahmet yağar, Solda Kurak olacak işareti. Avam insanlara sadece bir malumattır. Ama zata mahsus bir hürmeti ledünyedir. Solda ihtilaç varsa kuraklık oluyor, rahmet kapısının açılması gerekiyor demektir.

Eğer yağmur yağarken sol kürek ihtilaç ederse, rahmete mani olacak bir tecelli oldu, hava açılacak, dilersen engelle, dilersen razı ol demektir. Yağmura çok ihtiyaç olduğu zamanda;
Zat sağ ayak başparmağında okur Aynı saatte, ardı sıra sol elde okur. Bu nüzule dairdir. Ancak zat okur. Avam bunu okuyamaz. Ticaretinde tedenni olur. Bu efalde tenzil edilmiştir. Öce aşağıda okundu, sonra yukarıda. Aşağıdan yukarıya gitti cezbe-i ruhaniye. Sonra sol ayakta okur. ‘’Yünezzülül rahmeti ‘’
Ve sonra sol el sol dizi üzerine koyarak sol şahadet parmağı ile okur. Bütün bu okumalarda parmaklar oldukları yerde aşağı yukarı hareket ettirilir. Yani efal yapmış olur.
Bunu okuyan kişi yani zat öncelikle Zühre’de bu efali yapar. Sağdan devir rahmeti engeller. Havanın açılmasına neden olur. Sol kürek ihtilaç ederek haber verir. Hava açılacak demektir.
Aşırı rüzgâr, fırtına olursa sağdan devir o şiddeti engeller. Çok ileri derecede şiddet olduğunda, sağ el şahadet parmağı ile sol dizin üzerine koyarak ‘’ Ya halimi bi hilmiyeti ya sakini bi sükûneti ya elyen bi liyneti ‘’ okursun şiddet teskin olur. Bu durum Halk isyan ettiğinde de okunur. Anarşi zamanlarında okumanın yararı da olur. Hele üçlerde yaparsan aniden sükûnet tecelli eder. Mesela müşteride, şemste ve Zühre’de okursun; üçler olur. Hem de hepsi cemal olduğundan çabuk sonuç alırsın.

Sağ kürek kemiğinin rahmete işaret olduğunu yazmıştık. Çok şiddetli yağması halinde haberleri takip etmeli. Aşırı sellere, seylap yapmasına izin verilmemelidir.
Her şeyin aşırısı mal ve can kaybına sebep olur. Bir de her hangi bir efali uzun süreli yaptığında değiştirmekte zorlanırsın. Hayrete sebep olur. Zahmet çekersin. Hikmet eğlence değildir. Tüm seğirmeler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Can hocam 2 haftadr ara ara sol krek kemigi segiriyor savunma yaptm rabbim bereketini nasip eder inş

 2. Muammer dedi ki:

  S.a
  Hocam iyi geceler.“Ya Latıfün ya Latıyf. Bi lutfikel hafiyyü bil kudretilletiy isteveytü biha alel arş.”zikrini yaparken iki kürek kemiği arasında ağrı olmasının hikmeti nedir.

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   iyidir ağrı mı ihtilaç mı..bu zikir temizlenme zikridir asla yan etkisi olmaz.

 3. Sercan Bulut dedi ki:

  hocam dün akşamdan beri sağ kürek kemiğim seyiriyordu. bugun sabah kalktım baktımki. Uzun zamandır beklenen kar yağıyor. ve seyirmeler halen devam ediyor. sizce ne yapmalıyım.?

 4. Banu dedi ki:

  Selamlar hocam sağ köprücük kemiği yani gerdana doğru olan yerdeki seğirme nedir?

 5. Neşat dedi ki:

  Selamın aleyküm hocam sağ kürek kemiği üç gün aralıksız seğirmesinin anlamı nedir lütfen bilgilendirirseniz sevinirim bayramınız mübarek olsun inşallah

  1. admin dedi ki:

   ihtilaçnamede vardır
   hava kapanıyor yağmur yağacak işaretidir.