Kara delik dile geldi

01.09.2020
146
Kara delik dile geldi

Kara delik dile geldi

*Selam es selame.. Babacığım; Dün gece Allah uyutmadı bir türlü. Vardır bir hikmeti dedim zikirle uğraştım. Derken birden Hz Hüseyin efendimiz, elinde kesik başıyla karşımda… Gövde başsız, elinde başı. Kılıç’ın kestiği damarlar bile ortada. ‘’Ey benim evladım, bizim intikamımızı al.’’ Büyükannelerimde arkasında. Onlarda ‘’al bizim intikamımızı’’ dediler. *Hz Hüseyin Babam; “Akdeniz’de savaşı başlat. Ey benim imam Muhammed oğlum” dedi. Yeryüzü İslam oluncaya kadar dedi daha sonra Hz Hüseyin büyük babam kılıcını verdi ve miğferini, kalkanını, okunu, zırhını verdi. Birde atı vardı Beyaz, onu verdi. Başlat dedi. Hemen ben bütün hüküm dini İslam oluncaya kadar savaş emri verdim. Annelerimiz sevindi, büyük kardeşlerimde sevindi. Şehit olan kardeşlerim, hepsi sevindi. Allahu Ekber, Allahu Ekber, Allahu Ekber, elhamdülillah diye sürekli zikir çektiler. Beni alnımdan öptü Hz Hüseyin büyük babam. ‘’Kılıç’ın Keskin, bileğin kuvvetli olsun, damarlarında bizim kuvvetimiz var,’’ dedi. ‘’Sana karşı duracak tüm mahlukat gücünün önünde mağlup, zelil, perişan olsun’’ dedi. Sana karşı çıkanlar bedbaht cehennemliktir, Allah senin sevdiğini aziz eder. Nefret ettiğini zelil eder,’’ dedi. Peşinden hz Hasan efendimiz; ‘’Ey evladım İmam Muhammed bu kadınlardan intikamımı al, beni zehirlediler’’ dedi. İlk önce hidayet dile, hidayette nasipleri yoksa helak et bunları’’ dedi. ‘’Nice kadınlar evlerini, ocaklarını, erkeklerini rezil rüsva ettiler, kimisi erkeklerini öldürdüler’’ dedi. ‘’Saliha, itaatkar kadınlar başımızın tacıdır’’ dedi. ‘’seni seven Allah’ın rahmetini rızasını alsın, senden nefret eden helak olsun’’ diye dua etti.

*Babacığım acayip sıra dışı kelimelere cümlelere sığmayan mekanlara gezdim, dolaştım. 18 bin alem rengarenk, hiçbiri bir diğerine benzemiyor.

*Ayrıca ‘’gözlerinizin içine hapsedin dualarınızı, istediğiniz ne ise, dışardan gözleriniz ile içinize çektiğinizde, bütünleştiğinizde, kesinlikle olur’’ dedi. Bu sözü Hz Süleyman as söylemişti.

-Babacığım, alemleri gezerken birçok alemde sol devri yapan cisimlerin hepsine sağ devri yönünde devir yaptırdım. Bu cisimleri nasıl anlatsam dünyada bir benzeri yok ki anlatabileyim. Babacığım kara delik var ya o kara delik, âlemlerin açılma kapısı. İrfan içeriye girdim, sağ devri yapa yapa. Normalde sol devri şeklinde dönüyor. Ona da emrettim, ‘’hemen sağ devri şeklinde dön’’ diye. Neysee girdim…Çıkışta bir Deniz, bir kayık, Hz Süleyman as bekliyor. ‘’Sandala bin, küreğini çek, sonunda güneşin battığı yerde su seni en yükseğe çıkaracak’’ Vardım kayık, sandal altımda kayboldu ve beni su o deniz birleşip ayaklarımın altında en yükseğe çıkarıyordu. En sonunda Resulullah efendimiz karşıladı. En tepede idi. ‘’ Hoş geldin ey evladım’’. Dedi şimdi burada durma, daha yüksel. Allah’ın yanına çok çok su beni yine yükseltiyor. Ve o andaki zikrim ya kebir, ya kebir diye diye çıktım. Ve Cemal Allah renksiz, şekilsiz surette göründü. Birden cemal Allah bana karıştı, çayın içindeki şekerin erimesi misali. Ve karşı da bu sefer imam Muhammedin suretinde Allah… Hakikatte herkes rahmandan bir cüz, bir parça… Ne oyuz, ne de değiliz. varla yokun arasıyız. -Daha sonra cennetten bir huri, saçlar siyah, kaşlar kirpikler siyah, beyaz bir elbise, tatlı esmer renginde. Enseden başlayıp sırtıma masaj ediyor. Diyor ki ya kebir, ya kebir, ya kebir. Zikir çekiyor.

-Selam es selame karadelik konusunu biraz teferruatlı anlatır mısın lütfen. Kara delikteki döngü sağ devir şeklinde miydi. Biraz açar mısın bu meseleyi. selam es selame

*Babacığım, kara delik sol devri yapıyordu. Tam kara delikten girdiğimde bende kara deliğe elimle tutup sağ devri yaptırdım. Kara delik dile geldi; ‘’ya imam Muhammed! bana gelen imamların, seçilmişlerin hepsi genelde celalde tevhid oldukları için ben hep sol devir yapmak zorunda kaldım. Yakın zamanda sadece piriniz imam Ali geçmişti bu delikten. Cemal de tevhid olduğu için sağ devri şeklinde döne döne o alemlere götürdüm. Çünkü Allah emretmişti. Ben dedim ki bundan böyle celalde tevhid olanları geçirme ve asla bundan sonra sol devir yapma, hep sağ devir yapacaksın’’ dedim, kıyamete kadar, tamam dedi.. Kara delik alemlere açılma kapısı. Dikkat edin kara delik sürekli büyüyor. Bu ayetle de sabit. Biz evreni büyütürüz, genişletiriz. Zariyat 47. Ayet: Gökyüzünü ve içerisindekileri, yaratıcı gücümüzle inşa eden biziz ve onlardan daha üstününü ve daha büyüğünü kurmaya da gücümüz yeter veya o gökyüzünü devamlı genişletmekteyiz.

*Babacığım, zaten kara delik’e katı halde olan hiçbir şey yaklaşamaz, yaklaştığı anda yok eder. Saf enerjisi nur Ancak kara deliği aşabilir. Yaklaşan yıldızları bile yok eder.

-Teşekkür ederim Aziz kardeşim İmam Muhammed…Yaşadıklarınız ve emirleri zülfikârların anlayışına sunuyorum. İnşaallah erişilmesi istenen sırlara herke kendi gücünce erişir. Biz kendimizce şerh edecek olsak uzun olur okunurluğuna allah korusun zarar gelir. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.