Kara bulutlar

06.04.2019
18
Kara bulutlar

Kara bulutlar

Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasulûhu.
Selam es selame, gönlümün sultanı, ömrümün ışığı hocam. Nasılsınız bir rüyam vardı çok vaktinizi almadan anlatmak isterim…
Hocam fırtına gibi birşey çıkacakmış, ama öyle böyle değil. Kaçıyoruz, oğlum ablam ve ben fırtına çıkmadan kaçalım diyoruz. Ağaç gibi bir şey üstünden gökyüzüne çıkmaya çalışıyoruz, hatırladığım kadarı ile. Sonrasın iki kardeşim de yanımızda olmadığı için eve dönelim, evde saklanalım diyorum. Ama hocam çıkacak fırtına o kadar büyük ki evleri yerle bir edecek cinsten.
Sonrasın eve dönüş yolunda gökyüzünü kapkara bulutlar kaplıyor. Gün bildiğiniz geceye dönüyor. Eve giriyoruz. Birşeyler yapmam lazım diyorum ve kelimeyi şahadet getiriyorum. Sonrasında sağ devri yapıyorum ve güneş doğuyor. Anında ortalık karanlıktan kurtuluyor. Hocam bu kadar. Belki önemlidir diye anlatmak istedim. Kaçmaya çalışan başka insanlar da vardı bu arada. 
Hocam o bulutları görmeniz lazım dı. Öyle böyle değil. Çok hızlı hareket ediyorlardı. Rüyam ile alakalı olarak fırtına çıkmadan fırtınanın çıkacağını ve çok şiddetli evleri bile silip süpüreceğini hissediyorum. Çok garip bir rüya idi benim için. Hocam sağ devri yapınca anında güneş açtı, içime huzur doldu, çok güzel bir histi. Rabbime emanetsiniz canlar canım sevgi ve hürmetle öperim ellerinizden.

13:54
♥️Selam es selame, Minecan. Rüyan hayırlara gelsin, en azından sonu güzel bir rüyadır. En doğrusunu allah bilir; yakında çıkması mukadder olan büyük savaşın rüya dili ile haberini almışsın. Rabbimiz lütfetmiş.

Biliyorsun hem efendimizin sav. hadislerinde çok açık haber verilmiş hem son yıllarda gelişen olaylarla adım adım hazırlanılmış bir savaştır. 
Bir kardeşimize nasip olan keşifte resulullah kıyafeti ve sarığı siyaha dönüşerek buyurmuştu, ‘savaşa hazır olun”…
O keşfin altına yaptığımız yorumda dahi yeterli açıklamayı yapmaya çalışmıştım.
Şu anda, yıllar önce doğu Akdeniz’e gelen küffar donanmasına katılanlar sessiz sedasız çoğalarak 27 ülkeden 80 ülkeye çıktı. Düşman devlet donanmalarını bu savaş için hazır hale getirdiler.
Efendimiz KÜFÜR TEK MİLLETTİR buyurdu…
O ortak donanmada gücü yeten bütün küfür ehli var. 
Gücü donanma vermeye yetmeyenler de lojistik destek vererek sadece TÜRKİYE yi ortadan kaldırmak üzere birleşmiş vaziyetteler.
Hali hazırdaki terör olaylarının azalarak sessizliğe bürünmesinin nedeni, fırtına öncesi oluşan sessizliktir.
Allah bilir vaktini, ancak haziran ayı içinde saldıracaklarına dair işaretler de almıştık geçmişte.
Gerçekten görülmemiş şekilde gökleri kara bulutların sarması beklenebilir.
İnsanlar gönüllü ölmeyi düşünseler de ellerinde olmadığından evlerine sığınmaktan başka çare olmadığını görecekler.
O felaketten sağ çıkacağız. Zafer Türk islam güçlerinin olacak.
Ancak iki testi çarpışırsa biri kırılsa da diğeri de yarılır der bir atasözü. Yara alacağız maalesef.
Bu savaşın tafsilatına dair öngörüler ve hadisi şerifler bol miktarda vardır. Dileyen kolayca bu haberlere erişebilir.
Felaketin tek çözümü ibadet dua zikirdir. Sağ devridir,korunma zikirleridir.
Rabbim hayırlara getirsin sonumuzu hayreylesin.
En doğrusunu Allah bilir. Secdelerimizde rabbimize yakarılarımız devam etmelidir. Salavatın anlamı içinde yaşayan ümmet ve milletimiz de var. Çok salavat getirmeli, sağ devirlerimize ve dört el efallerimizi de özen göstermeliyiz. Tek çözüm Allah tealaya dualarla sığınmak, fiilen gereğini yapan devlete,askere ve güvenlik güçlerimize dua ile varsa mal ve moral desteği ile savaşa katkıda bulunmaktır.Selam es selame.


Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.