Yolunuz sevgi yolu

08.11.2018
8
Yolunuz sevgi yolu

Yolunuz sevgi yolu

Euzü billahi mineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahiym. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.

*Selam es selame babacığım, biraz önce ikinci dua bitti. Duada farklı şeyler istendi. Önce beddua edenlerin, kötü konuşanların (o 3 kadın ve diğer herkesin) bedduadan engellenmesi, ardından bu kişilerin hidayetleri, devamında bu kişiler ve sizin aranızda sevgi ve muhabbet kapısının açılması ( iki taraflı), son olarak da arınma zikri ile diğer zikirleri verdiğinizde, bunların gönül hoşluğu ile benimsemeleri. Yaptığım duanın sonunda, elhamdülillah göklerdeki yazı da değişti. 
Yolunuz sevgi yolu canım babam… Size beddua edenler bile koşa koşa dizinizin dibine gelirler mi sonunda, inşallah. Allah’a emanet olun, ellerinizden öperim. Selam es selame…
21:31

-Selam es selame, inşaallah azizem, inşaallah, gelirler… Bize veya herhangi bir mümin kardeşimize olumsuz dua edenlerin dilleri bu bedduadan kesilsin biiznillah. Sonra rabbimiz o bedduanın yerine birbirimize hayırlı dualar etmeye izin versin, inşaallah… Biiznillah aramızda muhabbet oluşsun. Yolumuz sevgi yoldur, elhamdülillah. Sevgiden yoksun olanlara da rabbimiz sevmeyi, sevilmeyi nasip etsin. İlahi aşkın müptelası olalım da ecelimiz gelinceye kadar divanına kabul ederek kulluk ettirsin her birimize rahman rahim olan mevlamız.
Ey Rabbimiz! gören gözümüz, işiten kulağımız ol…Ol ki; görünmezi görelim, bilinmezi bilelim… Gidilmeze gidelim, gelinmezi getirelim, bizi sevginle ihata et ki olması gerektiği gibi seni zikredip tespih edebilelim. Âmin. Sen bizim Mevla’mızsın… 
Ya erhamerrahimin. 
Ümmeti Muhammed’in ve Türk milletinin günahları ile birlikte günahlarımız affet. Ya Hannan ya Mennan ya kerim ya hu ya hu ya hu hu hu hu hu.

Her kim bir dua eder dua öncelikle kendisine arz edilir. Melekler o duaya âmin dedikten sonra ‘’ Allah ettiğin duayı öncelikle sana versin’’ derler. Hikmetullah’ın şaşmaz kuralıdır; her söz ve davranış çıktığı merciye döner. ‘’Allah’tan geldik, Allah’layız, Allah’a rücu edeceğiz’’ anlamındaki <inna billahi ve inna ileyhi Raci’un> bu sır, biiznillah kalplerimize silinmemek üzere kaydolsun, huylarımız haline gelsin inşaallah.

Güzel dualarınız için teşekkür ederim. Rabbim yediyiz misliyle sizlere ikramlarda bulunsun. Göreceli olarak bugün dünden çok daha iyiyim elhamdülillah. Âmin, âmin, âmin. Selam es selame
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.