Kalbini Fil Suresi ile Koru

30.08.2021
1.359
Kalbini Fil Suresi ile Koru

Kalbini Fil Suresi ile Koru

human46-1Hocam sorularımı cevapsız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Tamamdır hocam inşallah Kuran-ı Kerimi de okuyacağım. Bir de hocam kimin tefsirini veya mealini okuyayım. Hocam son olarak ayıbı ayıplamak şiirinizi çok beğeniyorum, çok da güzel seslendirmişsiniz. Hocam sağ devrinde yeniden kıbleye döndüğümüzde ayet el kürsiyi okuyor muyuz?

faviconSelam es selame Çetin. Sağ devri yazımızı bir kere daha okusan iyi olacak sanırım. Selam esselame

 

human46-1Selam es selama hocam, bugün kasık bölgem baya bir seğiridi. Bakayım dedim, ömrün uzamasına dalalet ediyormuş sanırım.

 

faviconMaşaallah. Bir eceli kazayı def etmişsindir. Kısıtlanan ömrün yeniden uzamıştır.

 

human46-1Âmin inşallah hocam; bir de bu sıralar ben çok düzensizim, namazlarımı hep kazaya bırakıyorum. Ders konularında da çok düzensizim bir türlü oturtamadım kendimi. ya latıfın zikrine ve zekâ şekeri zikrine devam ediyorum ama kendimi nasıl düzene oturtacağım konusunda bir fikrim yok.  Her saat farklı bir kafa yaşıyorum hocam bir oyana bir buyana savruluyorum. Normalde pek konuşmam hocam, bazen boş boş konuşuyorum bu sıralar nedense.

faviconSağ elini kalp üzerine koy elemtere (fil suresi)dokuz kere oku… Sağa doğru çek iki kere de sağda oku. Selam es selame

human46-1Çok teşekkürler hocam her gün uygulayayım mı? Evet. Sağ devrinin içindeyken yap.

 

faviconSağ devrini tamamlayınca bu efali yap, sonra çık.

 

human46-1Anladım hocam çok sağolun hayırlı geceler olsun selam es selame

 

human46-1Selam es selame hocam dün yine bir rüya gördüm. Rüyamda facebooktan bana ‘’uyuşturucu içme diye bir mesaj atmıştınız’’. Hocam uyuşturucu içtiğim falan da ara sıra kenevir tüketiyorum. Çok az onun da zararı olduğu söylenemez.

faviconKeneviri nasıl tüketiyorsun çetin. Yiyor musun? Yoksa sigaraya mı sarıp içiyorsun. İçme denildiyse içmemelisin. Selam es selame

 

human46-1Hocam sigaraya sarıp tükürüyorum. Hocam ‘’uyuşturucu içme’’ şeklinde bir mesaj yazılıydı sanırım. Ama kenevirin de birçok faydaları var diye biliyorum. ben her ne kadar yasal olmasa da farklı bir mesaj vermiş de olabilir mi?

 

faviconHayır. Faydası varsa zararı da var. İçme denildiyse içme.

 

human46-1Anladım hocam, peki, ne tür bir zararları var.

 

faviconGoogle amcaya sor. Ama dinen sorma, içme denildiyse allahın emridir içme.

 

human46-1Hocam sanırım işime gelmeyen şeylerde google amcaya pek güvenmiyorum. Tamamdır hocam anladım. Hocam kızacaksınız ama bir şeyler daha eklemek istiyorum. Araştırdım biraz ama zararları üstün körü anlatılmış. Hatta zararlı mıdır tartışılır. Hocam yavaş yavaş dünyanın genelinde bu bitki yasallaşmaya başlıyor. Kansere, epilepsiye bire bir ve sarhoşluk verdiği de söylenemez. Mantıklı düşünebiliyorsun. hatta odaklanmayı üst düzeye taşıyan genetikleri de var. Sigaradan bağımlılığı kat ve kat az ve çevre dostu o sebeple bir türlü aklım kabullenmek istemiyor hocam.

Bir de hocam bakıyorum genel de afyonla eroinle yan yana yazılmış. Bunlarla yan yana bile getirilemez bana göre.

faviconSana ruhani alemde içme denmişse çetin, sen Allah’tan daha mı iyi bilen birini arıyorsun. Şarabında onlarca faydası var ama haram. Domuz etinde de protein yağ vs var ama haram. Zina yapanlarda faydalanırlar, tatmin olurlar, tecrübe edinirler. vs.ama haram. Erkek erkeğe veya lezbiyenlerde haz alır, karşısındaki de zevk alır ama haram. Neden? Çünkü zararı yararından kat kat fazladır. Şeytanidir. Yavaş yavaş ahlakı çökertir. Kişiyi dünyadayken cehenneme sokar. Bana ne anlatmak istiyorsun sen.

Sen bağımlı olmuşsun bahanelerle kendini avutuyorsun. Dilersen cehenneme yol alırsın. Oranın da teşrifatçıları var seni hoş geldin diye karşılarlar. Hem de çoğunluk oradadır. Yani sen bilirsin iki gözüm Allah sana içme demiş. Eğer cennet cemal istiyorsan.

Okey mi? selam es selame

human46-1Şimdi daha iyi anladım hocam sağolun selam es selame,

Hocam biraz önce de sol alt çenem seğiridi. ihtilaçnameye baktım ölüme kadar gider yazıyordu. Hemen bir kere dediğiniz duayı yaptım. Daha yapmam gerekir mi?

faviconDiğer namazda yeniden yap diğerinde de. Bir erkek yakının kazaen gidicidir. Eğer savunmayı doğru yapar, duanı kabul ettirirsen, ömrü senin dualarınla uzar. Başaramazsan erken gider. Çok üzülürsün yeterince samimi dua etmedim, ihmal ettim diye… Allah teala o haberi sana boşuna ulaştırmadı değil mi… Mümin müminin velisi-koruyup kollayıcısıdır… Koru demiş olmuyor mu? Selam es selam e

human46-1Çok teşekkürler hocam çok aydınlatıyorsunuz bizi. Hocam bir de bu sıralar neden böyle değişik ihtilaçlar alıyorum. Geçen de kasık bölgem seğiriyordu bazen her yerim tek tek seğiriyor. Yatağa bir yatıyorum ayaklarım, omuzlarım falan hangisine bakacağımı da şaşırıyorum.

faviconRabbimiz sana ne diyor… Anla. Seninleyim, her halinden haberdarım, başına gelecekleri sana haber veriyorum. Bana gel, daha da yaklaş, seni dostlarımdan kaydedeyim diyor.

human46-1Âmin inşallah hocam çok sevindim

 

Yayınlanma tarihi: 1 Ara 2016, 17:27

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.