İblis karşımda el pençe

07.04.2018
18
İblis karşımda el pençe

İblis karşımda el pençe

YA latiyfun zikrini çekerken büyük başlı bir varlık, başında Boynuzları var, ejderha gibi aynı. Dedi ki ”ben celalin lideri İblis”, ya latiyfun kılıcı ile öldürmeye kalktım, kılıcı sapladım, bir şey olmuyor.

*‘’Beni öldüremezsin’’ dedi. Yaklaştıkça yaklaştı ve en sonunda yüzümün tam karşısındayken rahman ve sizden himmet istedim. Sağ elimle boğazını tuttum, ‘’ey rahmanın kulu bırak; nefessiz, soluksuz kaldım, seni bırakacağım’’ dedi. ‘’kesinlikle, neyle geldiysem alıp gideceğim’’ dedi. ‘’Sana ne verdiysem, fakirlik, bela, musibet, üzüntü, keder, gözyaşı, terslik… Hayatında istemediğin ne varsa ben yaptım, onları alıpta gideceğim’’ dedi ve gitti.

*Daha sonra Rahman; ‘’Süleyman kulum, peygamberim gibi hizmetinde kullan, celalı, şeytanı’’ dedi. El pemçe bekliyorlar emrimi… hocam, n’apayım.

*Hocam cevap bekliyorum. Cinleri, Perileri, seyranları tutayım mi hizmetimiz de, yoksa yol mu vereyim.
Sizin iradeniz neyse onu yapcam.

-Onlarla ne ilişkimiz olur. Gönder gitsinler. Biz kuranı kerimin yasakladığı sihri büyüyü yapacak değiliz. Seni öyle ikna edip, ilk boşlukta sana yaklaşmak ister. ‘’Ben çağırmadan asla bana yaklaşmayın, lanet olun de’’ gönder.
”Eğer ihtiyaç duyarsam, ledün ilmim benimle”, dersin.
Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.