Hz. Yusuf’un Gömleği

01.03.2021
84
Hz. Yusuf’un Gömleği

Hz. Yusuf’un Gömleği

Selam es selame canım hocam. Bugün ikindi namazımı kılarken, sizi Kâbe’nin yerin de görüyorum yine. Kabe’nin yerinde siz varsınız ve altın buğdaylar serpiyordunuz secde eden meleklere. Onlar sonra kuş oldular, buğdayları yiyorlardı. Aralarında siyah renkli kuşlar da vardı. Sonra kocaman bir tarlada ekin biçilmiş hasat ediyorduk. Hasatların toplandığı traktör arkası arabada elinizde tırmık ile hasatı düzeltiyordunuz.
Bazı Zülfikâr kardeşlerim hasadı topluyorlardı tarlaya birliyorlardı, arabaya taşınması için yardım ediyorlardı. Tarlanın her yeri sapsarı altın buğdaydı. Siz terlemişsiniz gülümsüyordunuz. Biz de imam muhammed ile sizi izliyorduk, toplamaya da yardım ediyorduk. Dediniz ki tebessüm ederek, ‘’benden bu kadar, yoruldum’’. Ve ileriye bakarak alnınızda ki teri sildiniz.
Vitr namazımı kıldım 4 el efali yapıyordum, birden çamaşır yıkarken gördüm kendimi, gülerek yıkıyordum, beyaz bir gömlekti yıkadığım. Bu Hz Yusuf’un gömleği dendi. Hem karşıma bakıyorum hem yıkıyordum. Köpüren sabun beyaz bir nurdu, çok değişikti bu his, canım hocam.
-Neden ? Gözyaşı… İnşaallah gelecek çok güzel gelecek. Maşaallah keşiflerine. Ancak kaderde olması kesinleşen gelişmeler yaşanır. 
*Hz Yusuf’un gömleğini yıkamak ve elimde nur, bunu yaşamak, vücudum uyuştu, halende öyleyim… Bunu az evvel yaşadım, yarım saat oluyor ve size bir anda telefon elime aldırılıp yazdırılıyorum.
-Sana ve bütün zülfikârlara yaşatılan bunca keramet rabbimizin özel ikramıdır. Daha önce yaşandığını sanmıyorum.
*Elhamdulillah
-Kutlu olsun. Rabbimize hamdolsun. Razı olacağı kadar şükür ve hamd ederiz.
*Rabbimize hamd olsun canım hocam elhamdulillah. Şükürler olsun
-Allah’ın selamı on sekiz bin alem üzerine olsun. Ve elbette rızası cümle inananların üzerine ve ümmeti Muhammed’e olsun.
*Amin. Amin..Amin.. 🙏🏻..Aleykümselam olsun canım hocam elhamdulillah
*Hocam
-Buyur, Goncacan!
*Şimdi siz geldiniz, ben sizin elinizi öptüm 3 kez. Sonra sarıldım şu an öyleyiz.
-Maşaallah barikallah. Rabbimin kerametlerine sınır yoktur.
Ağlıyasım vardı bi anda öyle oldu, size sarılmış ağlıyorum.
-Ne kadar candan istedin ki rabbim anında verdi dileğini.
*Canım hocam benim ♥️ iyi ki varsınız. Çok şükür, elhamdulillah. Anlık istedim, düşündüm, anlık verdi, rabbime sonsuz şükür ederim
-Cennette yaşıyorsun farkında mısın.
*Farkındayım ama ayrıca bir özlem de var içimde. Yalan Dünya sürgünüm bitsin istiyorum. Rabbime layık size layık olayım da imanlı bir şekilde ölmeyi dilerim inşallah.
-Hepimizin son hedefi aynı, ancak misyonumuzu tamamladıktan sonra inşaallah.
*İnşaAllah canım hocam. Şimdi bir sigara iyi gider  Sizi çok ama çok seviyorum rabbim sizi başımızdan eksik etmesin
*Mutfağa giderken karşımdaydınız. Ruhunuz evimde dolaşıyor canım hocam, konuşuyoruz kalpten. Bir an da üşüdüm tir tir titredim. Mutfaktan odama getirildim, iradem dışı yürüdüm. Bu kez de tahiyyat oturuşunda oturuyordunuz odam da. Yatağıma geçtim, üzerimi örtttüm, ‘’ esselatu vesselamu aleyke ya hatemennebiyyin’’ okutuluyor. Dışarıda bir sürü melekler daire çizmiş, balkonun dışında, benim odamın dışında eve bakıyorlar. Vücudum uyuşuk. Ruhuma bir haller oluyor, rabbim layık eylesin.
*Hocam bir yandan da göz yaşlarım akıyor. Şimdi bir dağın tepesindeydiniz. Bende merdivenlerden tırmandım, beni çektiniz, imam muhammed ile, karşıki dağda bin metre kadar büyük Türk bayrağı açıldı. Efendimiz resulullah gülümsedi, bayrağın ortasında duruyordu. Ben dağın arasında ki akar suya indim, oradan su içtim, sağ elim ile. Çok güzel tadı.
-Maşaallah barikallah. Selam üzerimize ve resulü Ekrem efendimize, ehli beyte ve ashabı kirama olsun… Cümle Mürseller ve nebiler ile birlikte. Adem as. bu yana gelmiş geçmiş bütün evliyanın, enbiyanın şehit ve gazilerin, alimlerin ve abidlerin üzerine olsun. Velhasıl on sekiz bin alem üzerine olsun . Selam Allah’tan Allah’adır inşaallah.
*Devam ediyor, telefon elimden bıraktırılıp melekler işlemler yapıyor. Vücudum döndürüldü, sağ elim sağ yanağıma koyduruldu, şu an iki göğüs kafesi aramda sarsıntı var, siz geldiniz sırtıma kocaman yıldız çizdiniz sağ işaret parmağınız ile.
-SubhanAllah, Elhamdülillah. Maşaallah barikallah. Hamd alemlerin rabbi allah’a mahsustur. O Allah herşeye kaadirdir. Azimdir, kerimdi, gafurdur, rahimdir. Bütün esmâların ve varlığın sahibi ve özüdür.
*Sarsıntı devam ediyor canım hocam, göbeğime inildi, şu an. Huu ile nefes verdiriliyor.
-Ya müheymin ya muiyn. Rabbim yar ve yardımcın olsun azizem.
Devam ediyor canım hocam: Yüz üstü yatırıldım, belime bir nur verildi, omur iliğimden. Sarsıntı yaşıyorum. Aynı süt gibi yukarı doğru parlayarak omur kemiklerimden geçerek enseme doğru çıktı, hem bedenen hem ruhen hem manen şeyler devam ediyor. O dağda ki Türk bayrağı açık duruyor. Bir sürü insanlar var, resulullah efendimizin yanında. Türk bayrağını öptüm. Sonra beni bir deveye bindirdiler, deve altın paralar yüklüydü. Sonra bir cami minaresine çıkarılıyorum.
Başıma Atatürk beyaz baş örtüsü örttü , bunları yaşarken sağ işaret parmağım ile alnıma üçken çizildi, sağ kulağıma koyduruldu ve sağ kulağımda sağ elim bekletildi. Bütün işlemlerin hepsini yaşarken, o yüzden anlık yazamadım, sordum. Şimdi yazma dendi ve sonra yeniden çevrildim. Bir sağa bir sola çevriliyorum.
*Bir yandan ağlama geliyor, ruhum haz içeresinde, belim ağrıyor, sonra siz belirdiniz. Sağ kulağıma seslendiniz hazır mısın ? Neye hazır mıyım dedim, şimdi unutturuldu, hatırlatılırsa yazacağım. Ayrıca bunları yaşarken rabbim! Zihnimden, aklımdan razı olmayacağın şeylerin çıkmasına izin verme, sana sığınırım, dedim. Siz bir mahkeme salonunda elinizde hakim tokmağı ile vurdunuz ? ‘’razıyım’’ dediniz. Şimdi kaldırılıp abdest aldırıldım üşüyorum vücudum titriyor sarsıntı sürüyor, elimden telefonu bırakmam söyleniyor, yazacağım inşallah…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.