Hocam Rabbim Yazdırıyor

27.10.2020
228
Hocam Rabbim Yazdırıyor

Hocam Rabbim Yazdırıyor

Selam es selame hocam Dün akşam yatsı namazını kaldıktan sonra namaz oturuşunda zikir çekiyordum. Birden zikri bırakıp huuu… hoş geldiniz Erenler, buyurun deyip karşımı işaret ettim. Ben görüntü görmüyorum hocam. Sadece konuşma oluyor ( kendimden kendime şeklinde) ve kalben hissediyorum, bu yüzden de çoğu şeyi emin olana kadar size yazmıyorum. Birkaç kez hoş geldiniz dedikten sonra yine avuç içimi öptürüp başıma mesh edildi ve kalbime konuldu. Sonra Hz peygamberimiz geldiğini bildirdi ve namazlarımı düzenli kılmam için gayret göstermemi, sürekli abdestli gezmemi ve oruçlarıma başlamamı istedi. Rabbimin beni çok sevdiğini bu yüzden de merhametinden bana izin verdiğini söyleyip namazlara başlamaya irade gösterirsen çok hızlı yol alacağımı belirtti. Kimlerle geldiğini sorduğumda ilk sağda sizin isminizi söyledi, elim sağa doğru uzatılıp eliniz tutturuldu, sizin yanınızda Abdülkadir Geylani Hz. leri onun elini öptüm yanında imam Rabbani ve en son ibn-ül Arabi Hz ismi söylendi. Onun ile sarıldığımı hissettim. Efendimiz mutlaka abdestli ol deyince ben de iş yerinde düzenli abdest alacak yer yok, nasıl yapabilirim, sürekli bu sıkıntıyı yaşıyorum, özellikle kışta çok zor oluyor, dedim. Efendimiz ayaklara kadar normal abdestini ayakta ayakkabının üstünden teyemmüm yap sadece, dedi. Hocam bunun olurluğunu size danışmadan uygulamak istemedim. Yanılmaktan ve yanıltmaktan Rabbime sığınırım. Birde hocam enerji ile ilgili size yazmıştım, eşimin vücudunda şişlik ve ağrı vardı. sağ elim o bölgeye koydurulmuş ve enerji akışını ikimizde hissetmiştik, o gün eşimin ağrısı azalmış ama geçmemişti. daha sonra yine ayni bölgeye enerji verildi. birkaç gün sonra sorduğumda şişlik dahi hissedilmiyor, demişti. Başka Bir gün baş ağrısı vardı yine enerji verildi hemen baş ağrısı geçti . Eşim böyle söyleyince baş ağrısını ben kendimde de denediğim gerçekten de ilaç almış gibi baş ağrısı kesildi. Rabbime şükürler olsun hocam o kadar güzel şeyler yaşatıyor çoğunu anlatmak mümkün değil. Sizi çok seviyorum her şey sizin sayenizde. Çok çok çok teşekkür ederim canım hocam 💝💝💝 Birde efendimiz sana namazında kolaylık gösteren Rabbim abdestte mi zorluk çıkaracak. Rabbimiz kolaylaştırın, zorlaştırmayın, demiyor mu ? Demişti Hocam bu enerji verişi sırasında Sübhânallah ilk 3 sonra 9 kez , Allahu Ekber 3 sonra 9,Elhamdulillah 3 sonra 9 Ve Fatiha süresi maliki yevmiddin den başlayıp okutuluyor.

Bunları nette araştırırken iki kürek kemiği ortasında seğirme aldım. İhtilaç namede bulamadım, siz bunu deneyimlendiniz mi hocam? 9 EKİ 2020 17:20

Selam es selame canım hocam. 27 ekim 2020 Hocam gerekiyorsa ben gruptan çıkarım ama lütfen siz üzülmeyin grup siz olmazsanız kesinlikle Celal’in eline düşer, hocam. Sizin yokluğunuzda neler yaşadığımızı bir bilseniz şu anki durumu anlardınız hocam. Benim derdim kimseyle değil. İmam Muhammet’e de kızmışlığım sadece size karşı edepsizlik olarak düşündüğüm tavırlarıydı, hocam. Hatta rabbim beni kaç kez imam Muhammet’e kırılma diye uyardı. Daha önce size yazmıştım, imam Muhammed’in eşime okumam için Celal’i zikir verdiğini, bende ona bu Esma Celal’i hocam okumayın demişti dediğimde ister itaat et ister isyan demişti. Ne yapmalıyım hocam diye sormuştum. Siz de mümin beddua eder mi ? Hele ki eşine diye cevap vermiştiniz. İmam Muhammet bana, alacağını alamadığı birisine de Celal’i Esma okuduğunu bunun üzerine parasını aldığını yazmıştı. Yani hocam demek istediğim belki de sizin yokluğunuzda birçok kişi bu Celal’i esmaları okumuştur. Bu yüzden de grup olarak Celal’in etkisindeyiz. Hani sürekli keşifler Celal’i deniyor ya bence grubun çoğu sizin yokluğunuzda celalde kalmış olabilir.

-Bu yola girenlerin hemen tamamı önce celaldedir. Bizim işimiz onları cemale / kemale terfi ettirmek, ümmeti Muhammed’e hizmet etmek üzere ilim irfan sahibi yapmaktır. Öncelikle nefislerini celalın elinden kurtarmak sonra da velayet makamından hizmet etmelerini sağlamaktır…

*Haklısınız hocam, kendimden biliyorum. Grupta olan herkes Cemal’e geçmek için çok gayret veriyor hocam.

-Öyleyse, celaldesiniz diye sizleri kapı dışarı mı edeceğiz, yoksa eğitmek için gayret mi edeceğiz. Merhametli olmakla suçlanmayı anlayamadım. Rabbim cümlemizi affetsin. Bütün müslümanları, müminleri Gafur, Rauf isimleri ve afuvvün isimleri ile affedip divanına çağırsın, inşaallah.

*Hocam sizin merhametiniz olmasaydı kimse yanınızda olmazdı. En iyi ben biliyorum. Ben sizin yokluğunuzda eşimden dolayı çok şikayetçi oldum. İmam Muhammet her yazdığımda cevap verdi ama asla sizin gibi değildi, hocam.

-Bu konuda ayet var biliyorsundur. Yumuşak ve sevecen davranmayan öğretmenin etrafından öğrenciler dağılır giderler.

*Siz hep anlayış ve sağ duyuya çağırdınız sizinle konuştukça eşime yaklaştım onunla konuştukça eşimden nefret ettim. Ben gruptan ayrılmayı çok düşündüm sırf bu yüzden ama sizden ayrılmayı kalbim bir türlü kabul etmedi.

-Geçmişinde çok celali zikir çekmiş olmalı İmam muhammed kardeşimiz, Cemale geçmekte zorlanıyor. Belki dünya onun gibi birini istiyordur. Bizim gidişimiz yaklaştı inşaallah, bizden sonra layık olunduğu gibi hizmet edecektir.

*Eğer imam Muhammet’in yaptığı gibi korku ve zorlamayla eğitileceksek, benim olduğum yerde de tarikatlar var. Aynı bu şekilde yapıyorlar. Hatta onun yaptığı gibi kadınları 2. Sınıf sayıyorlar. Gidip onlardan zikir talep ederdim, ama kalbim asla mutmain olmazdı.

*İnşallah hocam kendisini tanımam. Ne şahsına ne de imamlığına asla sözüm yok. Ama siz yoksanız grupta bende yokum. Ben sizin merhametinizle Allah’a aşık oldum. Rabbim sizden sonsuza dek razı olsun inşallah.

Rabbim aşkını baki kılsın, sonsuza kadar rabbimle ol. Keşiflerinizi yazmaktan çekinmeyin. rabbime nazlanmaya devam et.

*Amin hocam canım hocam. Sizi zorda bırakmamak için yazmıyorum hocam. Benden dolayı size saldırılmasana dayanamıyorum hocam.

-Sen bana yazmaya devam et. Vardır bu olanlarda da bir hayır. Öğrenilecek çok şey olmalı. Rabbimin izni olmadan zerre yer değiştirmez, yok olmaz, var olmaz.

*Tamam hocam. Kesinlikle vardır yaşadığım ve sizi öğrenciniz olduktan sonra gördüğüm tüm olaylara böyle bakmayı öğrendim çok şükür

-Rabbim sebepsiz iş yapmaz.

*Aslında bana yazdırılanlar var bu konu ile ilgili ama işyerinde bıraktım. Onları toparlayıp yazarım hocam inşallah.

-İlk fırsatta o yazdırılanları bana ulaştır lütfen.

*Tamam hocam

-Nasıl bakılıyordu olup bitene bir fikrin var mı, aklında kalan neler var. Neden tartışıldı. Neden ben suçlandım, anlamadım, çok üzüldüm.

*Hocam bana yazdırılanlar da siz suçlanmıyorsunuz. Aksine ‘’hocanın sözünden çıkma, o dosdoğru yol üzeredir’’ dendi. Tekrar ders vermeye başladığınızda yine çoğu kişinin bunları kaldıramayıp gruptan inkar nedeni ile ayrılacağı yazdırıldı. Hatırlamadığım için yanlış aktarmaktan korkuyorum. Bana hissettirilen imam Muhammet’in celalde olduğu idi yine de direk yazdırılmadığından yanlış söylemekten Rabbime sığınırım.

*<Sakın üzülme imam Ali’m canım. Ben sana kızgın değilim. Sen benim göz bebeğimsin.>

-Evet… celalde olduğu bu son keşiflerden anlaşılıyor zaten ama resulullahı üzdük, ne yazık. Rabbim hepimizi bağışlasın inşaallah.

-Ya rabbim! ciğerim bir kere daha yandı.

*HOCAM RABBİM YAZDIRIYOR: <Sen merhametlisin, sakın kimseye kızma. İmam Muhammet daha toy, söz dinlemeyi öğrenecek.>

-Resulullahı üzdüm, seni üzdüm diye yandım ya erhamerrahimiyn.

*<Üzülme Ali’m güzelim. Ben sana kıyamam. Sakın öğrencilerini bırakma. Onlar daha yolun başında, senden öğrenecekleri çok şeyler var. Üzülen kimse yok sen canını sıkma Ali’m, ben senden razıyım. Benim habibimde senden razı.>

-Ya şekür, ya rabbenâ lekel hamd.

*<Sen dosdoğru yol üzeresin. Ben seni bilmez miyim, senin gayen sadece benim yolum.

-Ey beni benden iyi bilenim, ben bir kere daha yandım, biliyorsun. Toprak olmayı arzu ettim, senden diledim, malumundur. Ben nasıl olur da resulullahı üzecek bir davranış yaparım diye kendime kırıldım, sebep bulamadım.

*<Sen öğrencilerini eğit ,isteyen dileyen ilmi alır. Almayanın yerine alanı buluruz. Ali’m daha yapacak çok işin var. Bu kullarımı senden başka kim eğitebilir. Sen teksin, özelimsin. Senden başkasına nasıl güvenirim. Canım aşkım, güzel oğlum.

-Rızanı dilerim ya rabbelalemiyn. Nurunun tamamlanmasından başka bir dileğim, beklentim yok biliyorsun ya rabbelalemiyn. Erhamerrahimiyn.

*<Sebep yok. Senin merhametin Resulullah’ın, hatta benim merhametimdir. Biliyorum Ali’m işte bu yüzden bu grubu eğitmelisin. Onlar senin en büyük destekçilerin. Şimdi kenara çekilme zamanı değil. Elini masaya vurup öğretmenliğini hissettirme zamanıdır. Sen bilmiyor musun Ali’m, ben iyiliği, güzelliği severim. Senin merhametini her şeyden çok seviyorum.>

-Şükür elhamdülillah. Hamd alemlerin rabbi Allah’a mahsustur. Rabbim sen kendini tanıttığın gibisin. Alemler senin rahmetinle ayakta duruyor.

*<Üzülme Ali’m ben senden de Zülfikarlardan da razıyım. Her birinizi ayrı ayrı seviyorum.

-Şükür elhamdülillah, bu müjdeyi bu gün paylaşmalıyım. Üzülenlerin kalbine rahmetini ulaştırmalıyım rabbim.

*<Kızım korkuyor Ali’m. İkilik olmasından korkuyor. Seni zor durumda bırakmaktan korkuyor.

-Sen bize birlik ve dirlik ver rabbim. Her şeyi açık açık yazıyorum ki dileyen dilediğini algılasın inanan bizimle kalsın inanmayan yoluna gitsin ya rabbim.

*<Onu da bu yüzden seviyorum. Onda da sendeki gibi merhamet çok fazla. Siz benim güzel ve özel kullarımsınız.

*İslama hizmetten başka bir maksudumuz yoktur. Rızanı arıyoruz. Bizi yakınlarından olarak kaydet. Ya Allah, bismillah, Allah’u ekber. La ilahe illallah, muhammeden resulullah.

*<Söyle Ali’m, anlat. İsteyen gider, isteyen kalır. Ama bilinsin ki keşiflerden dolayı birbirlerine saldıranları affetmeyeceğim. Senin sözünün üstüne söz söyleyene ben müdahale edeceğim. Siz benim en yakınlarımdansınız rahat olun Ali’m.>

-Birliğimizi dirliğimizi ve diriliğimiz artır ya rabbim. Kalbi hastalıklardan hasetten fesattan bizi arındır. İşimize odaklanalım, rızanı aramak için yarışalım.

*<Artık yol alma zamanıdır Ali’m. Gereksiz konularla, boş işlerle çok zaman kaybettiniz. Evet sizden bunu istiyorum, tüm ümmeti Muhammed’in size ihtiyacı var. Sen de lütfen eğitimi hızlandır, bildikleri ile amel etme zamanıdır. Önünüzde zor zamanlar var Ali’m. Sadece zikirle aşılamayacak durumlar var.>

-Kalplerimizi nurunla aydınlat rabbim, beyinlerimizi temizle. Niyetlerimizi düzelt. Rızana taliplerden eyle her birimizi.

*<Artık fitne fesat bitsin, herkes sadece yoluna odaklansın. Ben sizin yanınızdayım, sakın üzülmeyin.>

-Şükürler olsun rabbim.

*Amin. Amin. Amin. İnşallah hocam. Görüşme bu kadar hocam.

-Bundan daha net bir müjde nasıl olur ey zülfikârlar. Şükür elhamdülillah, AzizeM. Allah senden razı olsun. Bütün Zülfikarlardan da ümmeti Muhammet’ten ve Türk milletimden de razı olsun.

*Elhamdulillah, yazdıran Rabbime şükürler olsun. Grupta bu görüşmeleri aklı almayan kimseler vardır. Rabbim sizden de ve tüm Zülfikarlardan da razı olsun.

-Bilmezler mi Allah teâlâ Musa as. ile bir ağacı aracı kılarak konuştu. O nedenle Musa as kelimullah olarak ünlendi. Özel ad oldu.

*Evet hocam bu yüzden kalbimde bir sıkıntı oldu, siz paylaşacağım dediğinizde. Bilseler de o Peygamberdi, siz kimsiniz, derler.

-Allah dilediği her canlı ile konuşurken, arıya vahyettik buyururken, ağaç ile konuştuğuna inanırken, sayısız Allah dostu her varlığın zikir ettiğini binlerce kere bildirmişken, kuranda bu konuda onlarca ayet varken bir Zülfikar’ı vesile edip yazdıramaz denirse bu bir iman sorunu, akıl sorunu olmaz mı?

*Rabbim ilmimizi, anlayışımızı artırdı inşallah.

– O yüzden beşeri aklına değil iman tahtana atfet, İnan. Görmeden, yaşamadan güven ile inanmaktır İMAN. Yaşadığınıza, görüp bildiğinize ilim denir, bilgi denir. Öyleyse inkar etmeyin. Allah onu size kabul ettirecek bir kalbi genişlik verinceye kadar inkar etmeyin. İnkar ederseniz o gerçeklik size Allah korusun ebediyen kapanabilir demedik mi ilk günden beridir her birinize.

*Hissettirildi, yani kalbime ilham oldu denileni inkar eden var halen grupta maalesef, hocam.

-Bu yazışmalar olmasaydı, doğrudan ben size yazsaydım şahidim kim olacaktı. Şimdi her birinizle rabbim ayrı ayrı hepimize rahmet ediyor, kerametle mucizelerle bizleri eğitiyor. Abdest alın bir kere daha okuyun yazdıklarımı, inşaallah. Selam es selame

*Selam es selame 💕

-Artık halen inkar edenler varsa nasipli değildir deriz ve gitmesine izin veririz. Muhterem kardeşim eğer kabullenemiyorsan lütfen kendin gruptan çık, çıkmayı bilmiyorsan bana haber ver ben seni çıkarayım. Herkesin bir kapasitesi var. Kimse sizi kınamaz. Rabbimiz kimlerin çıkacağını elbette bilir. İzin verdi. Gidenler olduğu gibi gelenler de olacak buyurdu. Burada okuduklarınızı boşuna bir başkasına sormayın, anlatmayın, sizi deli yerine koyarlar. Musa as. Hızır’a as. dayanamadı da terk etti. Bu sırlar o sırlardır. Doğru yolda olduğunuzu bunca ihtilaç ve keşif size anlatmadıysa bir başka yol yoktur. Bildiğiniz yoldan yürümek hakkınızdır. Bu ilimde nefislere ücret yoktur. Kazanç Allah rızasından ibarettir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.