Deccaliyetin Tam Ortasındasınız

14.01.2022
187
Deccaliyetin Tam Ortasındasınız

Deccaliyetin Tam Ortasındasınız

Esmael erbaiyn 
*Hocam selam es selame. Rabbim sizden iki cihanda razı olsun.
Hocam ben şuan titriyorum. Bunları size yazmam hususunda kati suretle emir olundum.
Zikirlerime başladım ve keşif kapısı açıldı. Kendimi bir ders salonunda buldum. Başımızda ak sakallı bir hoca vardı biz de 4 öğrenciydik. En ön sırada ben oturuyordum. Arkamda Endonezyalı bir öğrenci, onun arkasında Afrika’nın bir ülkesinden öğrenci, onun arkasında Pakistanlı bir öğrenci vardı. Hocamız direk konuyu anlatmaya başladı:
-“Her peygamberin ümmetine anlattığı ve uyardığı Deccaliyet çağının tam ortasında bulunmaktasınız. Özellikle bu zamanda deccal ‘in fitneleri aşırı hızla yayılmaktadır. Bunun en baş suçlusu internettir. Sizler ve diğer Allah’ın hidayet verdiği kullar deccal ‘in elinde tuttuğu ateşi seçerek doğru yolda olduğunuzu gösterdiniz.
(Sonra tahtaya bir şey yazdı) Bu esmail idrissiye, diğer adıyla esmail erbain… Kaynakları internette herkesin kolay olarak ulaşabileceği noktadadır. Bilinmelidir ki bu zikirler çok ağırdır. Tecellileri de ağır olur. Her eline silah alanın onu kullanamayacağı gibi, bu zikirlerin çoğunu da zat harici kimseler yapamaz yapmamalıdır.
Ve oradan bir zikir gösterildi “la ilahel alihetir rafiu celaluhu” diye. Alenen tecellisi celaldir. İnsanları uyarın. İnterneti iyiye kullansınlar.
İyi olan insanlara ateş olarak görünecektir ve seçmekten kaçınabilirler. Siz insanlara her daim doğruyu, güzeli ve aldığınız derslerimizi anlatacaksınız.
Büyü yapmak bile çok kolaylaştı. Her şey her sır ortaya döküldü. Eskiler bu işleri gizliden gizliye yaparken şimdiki insanlar aşikâre yapar oldu. Sakının, sakındırın” dedi. Oradan alındım ve yeşil perdenin önüne getirildim.
Rabbim: -“Dün akşam sana gösterdiğim şeylerde neden nikâhlandığın eşinin adını hocana söylemedin” dedi.
Ben: -“Rabbim sizden izin gelene kadar yazmamayı düşündüm” dedim.
Rabbim:-“Yazacaksın demedim mi ben sana? Senin nikahını kim kıydı? Sana bunları kim nasip etti? O kadındır ki senin ettiğin duaların aynısını ettirilmiştir. O kadındır ki sana armağandır, benim katımdan. Ve sen de ona armağansın.” Dedi.
Ben: -“Affet Yarabbi yazacağım” dedim.
Rabbim: -“Dün akşam rüyanda sana deprem yaşattım. Yanındaki herkes yıkıldı da sen ayakta kaldın. Bu kimin sayesindedir? Sabahtır anlamını arıyorsun. Anlamı şu geçmişte bu rüyayı görmüştün ve yaşadığını biliyorsun. Unutma benim sözüm katidir. Hüküm benimdir. O deprem sana zor gelebilir ancak hayatında yeni sayfalar açacağım. Dualarının hepsini kabul ettim.”
Hocam burada keşfim sonlandı. Biraz bekleyeyim dedim.
Kalbimden davudi bir ses “YAZACAKSIN” dedi.
Kalbim ağrıdı.
Telefonu elime almaya yeltendim ve dünya baş gözüyle yeşil perdenin önüne alındım. Perde açıldı bakamadım ışığa.
Ellerimle yüzümü kapadım.
Alenen gördüm, alenen ordaydım.
Alenen yaratılış sırrına Mazhar oldum.
Bir nur topu yoktan var edildi.
Sonra ikiye bölündü.
Biri Dünya’nın bir ucuna biri diğer ucuna gönderildi.
Ben: -“Bunlar nedir Yarabbi” dedim.
Rabbim: -“Hucurat süresi 13. Ayeti olan “Ey insanlar! Şüphesiz sizi bir erkek ile bir dişiden yarattık, tanışasınız diye sizi kavim ve kabilelere ayırdık, Allah katında en değerli olanınız O’na itaatsizlikten en fazla sakınanınızdır. Allah her şeyi hakkıyla bilmektedir, her şeyden haberdardır.” Okudu.
Bu ikisi ruh eşleridir. Nasip ettiğim dünyada birleşir, nasip etmediğim ahirette. Senin nikâhın habibim tarafından kılınmış, katımda kabul ve makbul görülmüştür. Az önce gördüğün ruhlar anne kadınlarında bedenlerine üflenmiştir. Ve sen benim lütfum ile bu dünyada ve ahirette kendisine kavuşacaksın. Senin ondan ayrılma isteğini kabul etmiştim. Acı çektin ama ben hükmümü bu yönde verdim. Şimdi sağ eline aç ve bak” dedi.
Hocam açtım baktım.
Görüntü oluştu elimde. Dün nikâhlandığım eşimle, ben önde o arkada, seccade üzerinde secde halindeydik. Şükür secdesi yapıyorduk. Hamd olsun sana Yarabbi dedim. Dünyaya gönderildim.
Duam yarım kalmıştı, tamamlayıp size yazacaktım. “YAZ” diye bir daha ses geldi kalbimden. Hocam ben dün gece özgül ile nikahlandım. Kendisinin bu gruptan çıkması, sonra ona işaret verilerek affedilmesi. Sizin onu geri kabul etmeniz, hepsi gösterildi. Ve hiç biri tesadüf değil.
Ve ben şuan tüm vücudum zangır zangır titreme halinde, size bunları yazıyorum. Emri hemen uyguluyorum. Her yerim titriyor.
Ellerinizden öpüyorum. Selam es selame.
Hocam göndere bastığım an mesajı titreme bitti. Hocam dünya gözüyle bunları görmek büyük lütufmuş anladım. Demin tirtir titreyen ben şuan hiçbir şey yok… Özgül’e de bunun tebliğini yaptım hocam. Kendisi çok mutlu oldu. Rabbim hayırlara getirsin. Ondan gelecek herşeye razıyım.
-Selam es selame Aziz kardeşim İlhancan. Maşaallah barikallah keşiflerine. Tebrik ederim. her ikinizi de yeniden kutlarım. Rabbimize de yaşattığı mucizeler için hamd ve senalar ederek razı oluncaya kadar şükrederim. Dikkatleri kerametin içeriğine yönlendirmek için kısa kesiyorum. Özellikle daccaliyet üzerine bildirilenleri yakınlarınıza bildirebilir, celâlullah’ı tahrik eden zikirlerden uzak kalmalarını sağlamaya çalışmayı öneriyorum. vesselam
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X