DECCAL ve ASLAN

08.04.2019
17
DECCAL ve ASLAN

DECCAL ve ASLAN

Eüzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh.
Selam es selame.
Tüm kalbimle size olan bağlılığımı sevgi ve saygımı bildiririm.

Dört el efalinde sağ ayak başparmağı aşağı yukarı her iniş ve kalktığında çok güçlü bir balyoz gibi( yâda taş kıran bolu büyük iş makineleri gibi) arz zeminine güm, güm diye vuruyor olduğunu yaşadım. 
Sağ el işaret parmağı da bir şeyleri tetikliyor. 
Şimdi sizin sürekli söylediğiniz ‘’dualarınız ve zikirleriniz birşeyleri değiştirecek’’ sözünüzü daha iyi anlıyorum.

Bir diğer husus; bu gece rüyada bir yerdeyiz, 
bir meclis, ama insanlar gurup gurup, 
oturanlar bölük bölük , askerdeki gibi. 
Erbakan gurubu, diğer dini cemaatlerin gurubu olarak başlarında hocaları var, oturuyorlar. 
Türk milleti orada, belli. 
Bir önünde başka bir bölük daha var. 
Ben bu ikisine yakın bir yerdeyim. Küçük oğluma kenarda, sofra da birşey yedirmeye çalışıyorum. İnsanlar birşey için toplanmış. Belli bir disiplin içinde oturanlar sakin. Fakat daha önde, bize göre daha aşağıda, biz biraz yüksekçe kalıyoruz, aşağıda dağınık, bir kalabalık, siyasetçileri alkışlayan taraftar kitleleri, halk ve bir platformda liderleri, bakanlar, vekiller vs. Biraz daha tepede bahsettiğim bölükler var arkamız dönük onlara ve sakiniz. 
Büyük kalabalık ve diğerleri dediler ki ‘’deccal geliyor, deccal geliyor!’’. 
(tüm bu toplanmanın sebebi belli oldu) 
Mecburen herkesin orada olduğu da belli. 
Deccal aşağıdaki kalabalığı yarıp platforma çıktı. 
Az önce liderlerini alkışlayan, eğlenenler şimdi de bunu coşkuyla karşıladılar. Gönüllü olan çok, gönülsüz olanlarda var. Kaptırdılar kendilerini. Vekiller gönüllü ama. 
Deccalın boyu çok uzun, 
siyah giyinmiş, 
çok hızlı hareket ediyor. 
Etkilemek için sadece insanı görmesi yetiyor. 
Görünce direk kişinin kalbini ve imanını bakışlarıyla etkiliyor, gördüğü herkese tesir ediyor. 
Bizim bulunduğumuz mevkideki bölüklerin arkası deccala dönük. 
Sadece ‘’ya rab! bize tesir etmesin, imanımızı koruyalım’’ diyoruz. 
Hani şöyle düşünün; fakir birinin elinde tek serveti bir altın olsun, onu nasıl saklıyor ve koruyorsa o şekil, kalbimizi korumaya çalışıyoruz, bizi öldürür diye değil korkumuz. 
Bizi göremesin diyedir endişemiz. 
Bakışları etkili bunun, meclislere hitap ediyor. 
zıkkım olası deccalı öldürmek istiyorum, kılıcım olsun diye düşünürken, farklı bir zaman ve mekânda oluyoruz. 
Aslan gibi birşey… Onun kadar hızlı, deccalı kovalamaya başlıyor. 
Sıkı bir kavgaya giriyorlar, dolambaçlı, labirent tünelleri gibi bir yerde… ve sonunda deccalı mağlup ediyor, zincirleyip çamurlu suyun dibine atıyor. 
Rabbim sizi, bizi, ailemizi, çocuklarımızı, ümmet-i Muhammed’i (aleyhisselâm). Deccalın şerrinden, tesirinden, atlatmasından yani ahir zaman fitnesinden muhafaza etsin. Âmin.
Değerli hocam nice zamandır söylüyorum aileme şu internetten bilgisayardan ve oyunlardan farklı bir frekans ışın çıkıyor beyinlerinizi etkiliyor diye. Oradan alınacak hiçbir bilgi akılda kalıcı değil. Kitap daha kıymetli, daha etkili diye. Beni deli sanıyorlar ve daha çok şey varda diyemiyoruz, saygılarımla ellerinizden öperim.
Bazı şeyler eksik kalmıştı tamamı şu; Aynı gün Sabah namazından sonra az uyudum, gördüğüm şu idi: %70 eğimli bir tepe üzerinde tanklar atış talimi yapıyorlar. Hemen yanında duvarlarla çevrili bir arazide bizim çocuklar oynuyorlar. Çok tehlikeli olmaya başladı burası, gidelim buradan, dedim.

Dönüşte bir küçük baraj gibi, akarsu kanalının kenarından, size birşey getiriyorum. Suyun kenarından düşmemek için demir bariyerlere tutuna tutuna, biri benekli büyük bir balık, diğerini tam hatırlamıyorum, tahta olabilir. Suyun başlangıcı bir havuz. Siz yarıya kadar içindesiniz. Arkanızdan artezyen den su doluyor havuza. Güçlü bir kaynak. Yanınızda da başka biri, bizden ayrı biri, az yaşlıca. 
Sanki havuz iki bölüm. 
Ben o balığı ve diğer malzemeyi size hızlıca vermeye çalışıyorum. Havuzun içinde iki genç daha var. ’biri ver hemen, ben hocana uzatayım’’ diyor. 
Tereddüt ediyorum ^ya diğer kişiye verirse^ diye. Aramızda az mesafe var. Veriyorum ona, size veriyor. Havuza atlayıp yanınıza geliyorum. 
Diğer kişi üzülüyor. Kazanamadık diye. 
Siz seviniyorsunuz. 
Bunun bir yarış olduğunu söylüyorsunuz, onunda adamları var ama kazanan biziz. 
Hocam su, başınızın üstünden, az biraz arkadan akıyordu. Kusuruma bakmayın lütfen, hem işteyim, hem çoğu zaman yoldayım. Ondan böyle kopuk kopuk yazıyorum.

Selam es selame Aydıncan, maşaallah barikallah… Haberci bir keşif yaşamışsın. Allah’u âlem içinde bulunduğumuz anlara ve pek yakında zuhur edecek olaylara dair bir sahih haberdir. Üzerinde izninle çok yorum yapmayayım. Olayların seyrine inşaAllah etki etme ihtimaline kendimizi kapatalım ve diyelim ki allah teâlâ Türk millerini ve ümmeti Muhammed’i bu büyük fitneden korusun. Hadislerin haber verdiğine göre o fitnede kimlerin hangi tarafı seçeceği öncesindeki dua ve fiillerimize göre tespit edilmiş olacak. Bir kişiye bile haksızlık yapılmayacak. Herkes yapıp ettiklerinin neticesi olarak ya deccalın tesiri altına girecekler yahut korunanlardan olacaklar. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Yaptığınız zikirler dileriz ki daha çok insanın korunmasına sebep olacaktır. Kaderi ancak ve ancak dua ile sadaka değiştirir. Vesselam.
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.