Çok yaklaşmışsın

24.03.2018
17
Çok yaklaşmışsın

Çok yaklaşmışsın

Selam es selame hocam, şimdi teheccüd namazına kalktım ve bir rüya gördüm. Kalabalık bir insan gurubu vardı. Sanki bir şehrin insanları meydan da toplanmış bir fakiri pohpohluyorlar gaza getiriyorlardı. Ben de onları durdurmaya, doğru olanı yapmalarını anlatmaya çalışıyordum. Beni görmüyor, dinlemiyorlardı, sonra o şahıs oradan ayrıldı, geri dönüşünü beklemeye başladık. Tahta bir arabanın üzerinde, ellerinden ve ayaklarından zincirlenmiş şekilde, halkın arasından geçirilerek götürülüyordu. Geri dönüş hali aşırı kaslı, göğüsleri ve dudakları silikonlu (silikondan dudakları yamulmuş) iç çamaşırları aşırı küçülmüş (sadece siyah iç çamaşırı giyiyordu) zenci bir bayan götürüyorlardı. ( öncesinde zayıf bir erkekti) çok çirkin ve zararlı bir insana dönüşmüş.                                   Aslında gördüğüm rüyadaki halk benim vücudum, onu engellemeye çalışan aklım ve vücuduma uyan da nefsimdi,(bunu hissettim) ve o kadını gördüğümde kortum, bunu idrak edince daha da korktum. Hocam 4 gündür Allah kabul ettiyse oruç tuttum ve 4. Gece bu rüyayı gördüm. Ben nefsimi dizginlemiş görünüyorum ama nasıl yeneceğimi bilmiyorum, bundan sonra nasıl devam edeyim hocam yardım edin lütfen. İyi akşamlar hocam.

13:48

Selam es selame hocam, sabah namazını kıldıktan sonra tekrar yatmıştım. Yakaza halinde bir hac kafilesi ile birlikte bir çam ormanın da idim. Umumi bir helada ihtiyaç gidermek için orada mola vermişiz. Diğer kadınlarla birlikte hocamızı arıyorduk. Hocanın adı “Babacan” dı. Birbirimize Babacan nerde diye sorup arıyorduk. Helanın olduğu (sağ yönden) yönden ellerini bağladığı yaşlıca ihram giymiş bir adamı bağladığı ipten tutup çekiyordu. Adam iki büklüm hocanın arkasından gidiyordu. Onların arkasından da kalabalık bir gurup geliyordu, hoca çok kızgın gibiydi. Bizde onun o halini görünce korkup ondan uzağa kaçtık. Hocam. Bunlar rüya değildi. Yakaza olarak gördüğüm için daha çok heyecanlandım, yaşatan rabbime şükürler olsun.

Bunun hemen arkasına yatak odasının kapısının arkasına, avına atılmaya hazırlanmış bir kedi Eda’sıyla saklanan şeytanı gördüm. Yine yakaza halinde, kapının arkasında parlayan kırmızı bir göz gördüm. O tarafa baktığımda şeytan olduğunu anladım. Önce onu azarladım “sen istediğin kadar saklan Allah herşey yaratan, her şeyin sahibidir” dedim. Sonra 3 kere Allahüekber ve 3 kere de la ilahe illallah dedim, kayboldu. Sağa sola baktım ama yoktu.

-Maşaallah barikallah yazmaya devam et dahası varsa. Zikirlerini sırası ile bana yaz.

-Henüz ya latif zikrindeyim hocam 2-3 gün önce de bana ‘’e ya halıkı ya seyidi ıkzı haceti ile şifa duası vermiştiniz.

-Kaçıncı gündesin. Zikrinin kaçıncı günündesin.

-55. Gün.

-Henüz hesaplaşma bitmemiş, tam gaz devam etmelisin. Biraz daha sıkı çalış, oruçlu olamaya ve sürekli abdestli yaşamaya hayret et. İnsanlardan kendini olabildiğince soyutla. Zihnini dağıtacak işlerden uzaklaş. TV izleme, motivasyonunu bozacak tartışmalar vs. girişme. Az konuş… Zikrini de ” E ya halıkı ya seyyidi ikzı haceti ve latıfün ya latıf bi lutfikel hafiyyu bil kudretilleti isteveytü biha alel arş. Vecallena min ledünke veliyyen, vecallena min ledünke nasira ye ekramel ekremin. Ve ya mucip” şeklinde yap. Salavatı ve istiğfarı her namazdan sonra en az 21 er kere oku.33 yaparsan daha güzel olur. Hedefe çok yaklaşmışsın. Başarıların olmasa o şeytanı asla göremezdin. Allah teâlâ kendisine bir adım gelene on adım koşarak gelir, yardımını ulaştırır. Hataları yapıp kirlenen sensin, temizlenmek de sana düşer, yaratılmış sana imdat edemez. Ancak benim yaptığım kadarını, yol göstermeyi kabul eder rabbimiz. Buna da ilmin şefaati diyebilirsin. Selam es selame

Konuşma Sonu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Nefise dedi ki:

    ????