Büyük Belaların Şam’da Kaynaştığı Zaman

Büyük Belaların Şam’da Kaynaştığı Zaman

*Selam es selame canım hocam benim Ne zamandır bilmiyorum bir saati aşkın süren şeyler yaşıyorum. Önce abdestimi tazeledim sonra yattım. Paylaştığınız videoyu izlememiştim, size edep ’ten açtım. Yatağa uzandım. Sırtımda değişik şeyler başladı. Tam belimin üzerine kadar ameliyat gibi, seğirme asla değildi. Uzun süre devam etti ve ben artık o kadar yorgun hissettim ki kendimi inlemeye başladım. Acımıyor fakat takat kalmadı bedenimde. Artık gözlerimi kapattım video açık, orada hoca ne anlatıyorsa keşfini görmeye başladım, elhamdulillah, SubhanAllah.
 
Bir an da siz göründünüz. Atın üzerindesiniz, arkanızda bizler de at üzerindeyiz. Kendim, imam Muhammet, Zülfikar arkadaşlar, atların üzerinde ilerliyoruz. Aynı anda hem sırtımdan işlemler görüyorum, hem video açık dinlemeye çalışıyorum. Hem anlatılanları film gibi izlettiriyor Alemlerin Rabbiiii canım hocaammmm. Vücudum, ruhum haz almaya başladı. Bedenim bütün bedenim öyle bir sarsılmaya başladı ki nasıl bir güç ile ifade edemem. Sağa döndürüldüm, üzerim yorgan ile örtüldü. O an da öyle bir üşüdüm ki halbuki odam sıcak. Yine sarsılmaya başladım. Sonra sola döndürüldüm. Elim işlem yapılan bölgeye sırtıma koyduruldu, oradan avucum ile bir şey aldırıldı, orta yerime iki göğüs kafesi arasına koyduruldu. Burnumdan nefes aldırılarak çektirildi. Bunları yaşadım bütün videonun bitmesine 3 dakika kalmıştı ki, altında ki yazıyı okudum. Yıldızların ve nefeslerin daraldığı, Büyük belaların Şam’da kaynaştığı, Çöllere, ovalara, açlık ve susuzluk dokunduğu, Ve İnsanlar ümitsizliğe düştüğü zaman, MİM’ de ara o vakit, ulvi ve süfli diyarda. Belki Anadolu’da, belki Mezopotamya’da.
 
Ay, hilale döndüğü vakit, Zülkarney’nin avucunda, Şi’ra-i Yemaniye’nin ışığı altında, Perdeler açılacak, “19” Zülfikar ile, Sen hüsn’ü zan et, verecektir sana “58” ile Sahib-i Kısmet. Hikmetle, marifetle, güneşin doğduğu yerdedir  1153  Nuh’u zarafet. Sabret, İstanbul’dan Ninova’ya Ha-Mim-Ayn ile olacaktır bir hareket, Açılıp yayılacaktır yollar, ALLAH için olanlara zafer ile bereket. Hocam diyecek söz kalmadı ki, nasıl huzurlu mutlu umutlu şu ruhum ki siz ne yüce bir insansınız hocam aşk sende, sevda sende her şey sende, sen de bende Sizi seviyorum, hem de çok.
 
-Selam es selame Goncacan; keşiflerin mübarek olsun. Gelecek pek çok gelişmeye şahit olacak anlaşılan. Bu kadar sırlı anlatılmasında vardır bir hikmet, saygı duymak lazım. Bu videoyu yayınlayanlar devamının geleceğini de söylediler, söz arasında. Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler. Bildirdiklerine hamd ve senalar olduğu gibi, rabbimin bildirmediklerine de hamd ve şükürler ederim hem de razı olacağı kadar. Selam es selame
 
*Hayatımda kıymetli izler bırakan, her hatam da büyüklüğü ile beni derinden etkileyen bir öğretmenim var. İYİ Kİ VARSINIZ. Şüphesiz şimdiye kadar benim en güzel öğretmenim siz oldunuz. öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bitanecik can hocam. sizi seviyorum.
 
-Teşekkür ederim…Sizler de iyi ki varsınız.
 

Değerlendir
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir