Bu Günkü Sınav Benim İçinmiş - hacialibayram.com Sevgi yolu

Bu Günkü Sınav Benim İçinmiş

17.11.2020
198
Bu Günkü Sınav Benim İçinmiş

Bu Günkü Sınav Benim İçinmiş

Selam es selame canım hocam… Bu günkü sınav benim içinmiş. Şimdi yazdırılanları gönderiyorum size. Yatsı namazı sonrası duada MaşaAllah BarikAllah Ayşe’m şimdi Kur’an’ı al okumaya başla dendi. Aslında çok yorgundum hocam. Önemli bir mesaj olabilir diye hemen kalkıp okumaya başladım.

*Fetih ve Kıyamet ardından 1 fatiha 11 ihlas okutuldu.

Aslında farklı olan bu sefer Kur’an açılmadan yazmaya başlatıldı. Aynı usulle, bir müddet sonra kardeşlerim (zülfikârlar) hakkında benim için ileri geri konuştuklarını ve neyse onları yazmaya başladı. Hemen kalemi bırakıp istemiyorum, benim kardeşlerim bunları söylemez, git buradan deyip eûzû besmele ve kâfirûn okudum. Yanımda sirkeli su vardı, birkaç yudum içtim. Sonrası cümleler değişti, kalbimden inandım yazılanlara, evet işte bu dedim, doğru olan. *Şimdi yazılanları gönderiyorum .

❤️ Bismillahirrahmanirrahim. *Yüce yaratanın adıyla. ikra bismi rabbi kellezi halak halagal insane min alak. *Bugün bir ilke daha imza atıyoruz Zülfikarlar. Kendinizden emin değilseniz size bir şeyler söylemek boynumun borcu oldu. Aslolan sizlersiniz, Kıyametin kopmasına kadar olan sürede kendinize bir şeyler edinmek gayesinde iseniz eğer, bu gurubu terk edin. Benim de sizin de hiç bir suçu günahı olmayan mazlumlarında umutlarını söndürün.

Benim size söylediklerimi hiç biriniz kale almıyorsunuz. *Ayşe’yle dünden beridir birlikte sizin için çabalıyoruz. Kendinden geçti. Zülfikarları koru, onlara güç kuvvet ver deyip yorgun olmasına rağmen duadan geri durmuyor. Hakk tealadan dileğimdir; Ya Rabbi sen Zülfikarlarına merhamet et, işe giden kardeşlerime ibadetlerini yapabilmeleri için güç ver kuvvet ver deyip durdu, gün boyunca. *Burda olsalar hiç senin huzurundan ayrılmazlar ya rabbelalemin. İşte sen bizim yegane yaratıcımızsın. Olmazları olduran Rabbimizsin. Bizimde ihtiyaçlarımızı istemeden verensin. Bu kutlu görevde Bizleri muzaffer eyle. Vatanımızı, Toprağımızı, Bayrağımızı, Ezanımızı dindirmelerine izin verme. Zalimler güruhuna karşı bizleri muzaffer eyle. (Burda daha da kötü konuşmaya başladı )

*Ardından bunlar yazdırıldı.

Biz Ayşe’ye bir oyun oynadık, zülfikârlar içinde aleyhine konuşulan cümleleri yazıya döktük. *O ne yaptı sanırsınız. Kalemi bırakıp, Benim kardeşlerim bunları söylemez deyip, istemiyorum seni git buradan dedi. *İşte böyle sadık bir neferin var Alim. *Kardeşlerine öyle çok güveniyor ki asla kimse için kalbinden kötü bir düşünce geçmiyor. Bu günkü sınav Ayşe içindi. Başarıyla geçti. Allah muvaffak eylesin, Velimizi. Selam, selam, selam, vesselam. (Bu kadar hocam. Hemen devir yapmalıyım, zamanı kaçırmadan. Selam es selame canım hocam

*Selam es selame hocam. Öncekiyle ve şimdiki yazdırılanlar arasında dağlar kadar fark var, bu aşikar. Ve duygularımda değişikti. Yine de yazdırılanların bitmesini bekledim. Hocam celal saatteydi. Rabbim izniyle daha net anlıyorum artık, bu sınav ömür boyu sürecek. Ve biz zülfikârların sürekli uyanık olması lazım, iyi bir dersti benim için. Çok şükür geçmeyi nasip etti, Rabbim. Selam es selame canım hocam ❤❤❤

-Selam es selame AzizeM.

Yalnız senin için değil, bütün zülfikârların ve her okurun alacağı çok büyük dersler var bu sınavda. Bu türden veya diğer şekillerdeki ilham yahut mesajları alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabı bu keşifte açık seçik belli oldu, üstelik örnek olarak akıllarda kalacak niteliktedir. Rabbimize hamd olsun.

*Evet hocam çok doğru söylediniz. Kesinlikle hocam. Hamdolsun hocam. Rabbena lekel hamd.

-Sanırım yine rahmetli hocamız hafız Hüseyin kemal Sertyeşilışık ile muhatap olduk. Selam Erenler meclisine ve hocamızın şahsına olsun, inşaallah. Efendimiz e ehlibeyte ve sahabeler ile ümmetin cümlesine olsun.

*Evet hocam. İlk önce ki hissim öyleydi, fark edince tebrik eder gibi öptüm beni. *Bir gün daha geçti be Alim. Allah’ın selamı cümle kullarının üzerine olsun Aşk Alim. Bilmez misin seni ne kadar çok severim.

-Efendimiz hoş geldiniz. Şeref verdiniz efendimiz.

*Hoş buldum Alim, gözümün nuru. Kızımız iyi geçirdi sınavını.

-Maşaallah, barikallah. Rabbim e hamdolsun şükürler olsun.

*İlklerini yaşamaya devam edecek. Bizler erenler olarak ona sahip çıkacağız. Kimsenin ona bir kötülük yapmasına izin vermeyeceğiz. Geleceğin onlara ihtiyacı var, Alim.

-Şartlarımızın zorluğu malumunuzdur efendim. Cümle zülfikârlar ve müminlerin korunmasını dileriz

*Kendilerine olan güvenleri gözlerimi yaşartıyor. Senin içinde büyük gurur bu. Bilmez miyim Alim herkesin ne halde olduğunu. Sakın korkmasınlar. Bizler onların üzerindeyiz. Her daim elimiz, nefesimiz, üzerlerinde. Zafere doğru atılan bu ilk adımların şahidi olacak zülfikârlar.

-Efendim zikirlerimizin en etkili ve en yüksek dereceden hayra vesile olması için rabbimizden yardım dileriz. Şefaatiniz cesaretimize kaynaktır, dayanaktır.

*Gazamız mübarek olsun. Verdiğin zikirler uygundur. Kılıç darbesi gibi iniyor küffarın üzerine, öldürüyorlar, her bir Zülfikar’ın hamdolsun, cümlesine. Alim bizler sizin her daim yanınızdayız. Sakın ola ki gaflete düşmeyesiniz. Gün gelecek bu neslin çocukları gümbür gümbür inletecek ortalığı.

-İslam’ın nurunun yeniden âlemleri aydınlatması için ihtiyacımız her neyse Allah Teâlâ dan dileğimizdir. E ya halikı ya seyyidi ikzı haceti.

*Hacetin nedir Alim söyle bilelim.

-Öncelikle sağlık efendim.

*İçine düştüğün durum nedir Alim.

-Gündüzleri sürekli uyutuluyorum. Zikir den namazdan alıkonuyorum.

*Bir gün gelecek hakk vuku bulacak. Bu böyle geldi böyle sürer, Alim. Bu senin dinlenmen için Alim, sakın ola kendini suçlama. Zülfikarların her biri maşallah cevher.

-Ağırlık öyle çok oluyor ki halsiz düşüyorum

*Ziynetinde mi oluyor ağırlık.

-Bütün bedenim ve gönlüm yorgun efendim.

*Seninle ilgili bir durum değil. İlle de bir dua istiyorum dersen, kızımıza şöyle, senin için şifa ayetlerini okuyup senin niyetine içsin.

-Lütfen dua istiyorum, efendim.

*Alim senin gönlünü seveyim ben, incinmesin o güzel gönlün.

-Teşekkür ederim efendim

*Allah’ım benim olan ne varsa her birini Ali kuluna ver. Bütün hücrelerine şifa olacak ayetlerle donat, ya erhamerrahimin. Ya rahim ya vedud Alimin her bir hücresini nurunla doldur. bir bir ya ekramel ekremin, ya kerim, Bismillahirrahmanirrahim. (Hocam iletişim kesildi)

-Amin. Amin. Amin. Allah’ım.

*Selamun gavlem mirrabbirrahiym bir bir bunları oku şimdi kızım oldu mu (Bu son yazılan banaydı hocam) *Yine arayan oldu ve iletişim kesildi maalesef. *Sizinle konuşurken sizi sevdi, öptü bir yandan da.

-Allah razı olsun.

*Artık biraz daha dikkat edebiliyorum. Biliyorum yazan o, seven o, gözlemlememe izin veriliyor, sanırım.

-Allah razı olsun Ayşe’m, AzizeM.

*Asıl sizden razı olsun canım hocam.

-Maşaallah, barikallah, kesiflerin netleşsin inşaallah.

*İnşallah hocam inşallah. En ufak bir yardımım dokunursa ne mutlu bana. İnanın çabalıyorum daha da fazla ne yapabilirim diye. Selam es selame canım hocam hayırlı nurlu geceler öpüyorum ellerinizden hürmetle ????❤❤❤

-Allah yar ve yardımcımız olsun.

Her halimizden Allah razıdır biiznillah.

*Alim yine geldim; burda karışık olaylar var. Sizlerin birbirinize ettiği dualar insanların hayatında etkili oluyor, biliyorsun. Yazdırılanlardan anlamalısınız.

-Tekrar hoş geldiniz efendim. Ya hayır konuşun yahut susun hükmünü yerleştirmeye çalışıyorum

*Hoş buldum Alim.

-Bizi bilgilendirin lütfen efendimiz.

*Artık atağa geçme vakti geldi Alim. Senin direktifinle bizler başlayacağız. Ben bu sırrı anlatmaya çalışıyorum. Yanında olmayanların hiç biri senin ne çektiğini bilmez, bilemez. Bu insanlık sana ne borçlu olduğunu bilseydi, ölümün kıyısından nasıl insanları kurtardığını bir bilselerdi, kendilerine değil zaman ayırmak, su içerken bile inlerlerdi. İşte bunlar hala neyin hayır, neyin şer olduğunu idrak edemedi. Milletin ille de bir birlerine ne olmaya çalıştıklarını gösterme çabası yok mu, gafiller, her şeyden bilmezler, bilemezler Alim. Alim n’oldu kiminlesin.

-Buradayım efendimiz. Dinliyorum. TV deki Virüs haberine kaydı dikkatim. Bağışlayın lütfen.

*Bir gün daha geçti kiminle olduğunu bilmeden. Benim bunları anlatmaya, insanları uyandırmaya başlayalı. İnsanlık için büyük adım. İnsanların kendine ettiğini kimse kimseye etmez. Milletin bilgisizliği burada ortaya çıkıyor.

-Bu çok değerli bilgileri zülfikârların dikkatine sunacağım efendim. Uzun devirler cahil bırakılmış bir milletiz, yoksulluk ile cehalet birleşmiş, kafir her köşeyi tutmuş, kene gibi bütün dünyanın kanını etmişler. Yirmi senedir çabamız cemalde biliyorsunuz. Ancak bu kadar uyandık. Devamını bekliyoruz.

*Hocam. Olmuyor artık. Üzgünüm. Gitti sanırım efendimiz. Ev hali malumunuz. Dikkatim dağılıyor.

-Tamam. Yoruldun yine. Tamam. Teşekkürler. Çok değerli bir görüşme oldu anlayana

*Ben teşekkür ederim n’olur böyle konuşmayın mahcup oluyorum. Emeğiniz hak ettiniz bir nebze katkı sağlayabiliyorsam ne mutlu bana.

-Yaşadığımız haller beşeri akla göre mucizedir.

*Dönüp okuyacağım inşallah. Kesinlikle hocam. İletişime geçmek muhteşem.

-Mutlaka okumalısın. Kerametin en âlâsıdır. Hayırlı akşamlar.

*Rabbim daim eylesin inşallah. Hayırlı akşamlar canım hocam.

-Giderek daha net ve kolay olacak inşaallah. Selam es selame❤️????❤️

*İnşallah hocam. Dualarınızda eksik etmeyin lütfen, selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.