Baba 2. Abdülhamid Han geldi

8
2 views

Baba 2. Abdülhamid Han geldi

‘’Velev ki Ali hocanızın ilmi olmasaydı, Erdoğan’ın hali benim gibi perişan olurdu’’ dedi.

*Baba satış yapıyorum, satıyorum, herşey güzel buraya kadar… Ondan sonra 1 saat sonra müşteri cayıyor, almayacağım bu telefonu diyor. Olmuş işim bozuluyor. Ben ne yapmam lazım, ey benim yol göstericim… Olan işim çok geçmeden bozuluyor, Cemal yardım yapıyor satıyorum, celal caydırıyor. Güçlerin savaşı yani.

Selam es selame aziz kardeşim İmam muhammed. Sabahleyin dükkânını açtığında besmelenin ve dualarının sonunda ALAN ALLAH, SATAN ALLAHTIR cümlesini üç defa söyle. Ve kalbinle bunu onayla. Göreceksin ki ancak Allah’ın dediği olacak. Ne üzüleceksin ne de sevineceksin. Sadece ilahi kaderin oluşumuna katkı sağlayan bir gölge,bir bahanesin. Gerçek fail Allah’tır.

*Kesinlikle baba bunu anladım, yaşayarak. Ilım olarak değil.

-İmtihandasın. Her bakımdan imtihandasın. Ben demekten kesin bir ifade ile vazgeçmen isteniyor. Bunu başarmadıkça çileler, dersine devam ettiğin okulun sürecektir. Mezun olmanın yolu iblisin dediği kelime(ben)den uzak kalmandır. BEN demekten BENLİĞİNDEN sıyrılmak, cemalullah’a teslim olmaktır. Ne dertlerine yerin, ne nimetlere sevin. Elhamdülillah veya şükürle karşıla olup biteni. Maddiyata odaklanma, asla hırslanma, dünya işi biter de ben de duaya dönerim sanma…Rızkın sana ayrıldığı kadardır. Rızkın varsa alma bu telefonu desen alacaklar…Rızkın değilse bedava versen almayacaklar, ‘’sen beni ne sandın, almıyorum, istemiyorum senin hediyeni’’ diyeceklerdir. Sen rabbinle ol. Alış verişini melekler yapsın sende gülümse.

*Anladım. Baba dünkü kız beni mahvetti, iğrençti yaptığı, midem bulandı. Ne yüzsün utanmaz bir kız bu, ben kaçıyorum, o beni kovalıyor.

-O senin imtihanındır. Allah seni ben korumazsam ne kadar acz içindesin gör diyor…

*Kesinlikle babam

-Üstelik reşit değil. Allah korusun küçük bir zaafın, Hz. Yusuf’tan daha ziyade zindana gönderir. Değil mi?

*Kesinlikle

Çok sert davranma. Taviz de verme. Allah’a sığın ve bu yaptığının anlamsızlığını, zorluğunu, haramlığını, kendisine vereceği zararı, velhasıl Allah’ın diline getireceği her güzel cümleyi ona karşı itina ile ve merhametle kur. Ona rahmetinin en hassas haliyle davran. O da Kudretullah elinde bir alet. İblis onu sana boşuna göndermedi. Yahut celalullah seni boş yere imtihan etmiyor. Gör aczini. Nefsini sorgula. Ve insanların nasıl Allah’ın kudret elinde çaresiz olduğunu yaşayarak anla ki hiçbir kulu kınama.
Züleyha sana yakınlaşsaydı, sen Aziz Yusuf olsaydın, gerçekten zindanı tercih edebilecek miydin? Allah için Haman’ın kılıcı ile ölümü göze alabilecek miydin? Kulu Muhammed’in yetkisine âlemleri teslim etmek dileyen rabbimiz seni seninle imtihan etmez mi sandın. Sayısız Mürsel, nebi, veli imtihan edildi de sen edilmeyecek misin sandın.

*Kesinlikle baba… Zerre miskal hiç bir meylim yoktun olmadı. Kalbimi açsan baksan bu sözün doğruluğunu alenen görürsün baba. Rahmet ediyorum ona, dua ettim çok pirim

-Maşaallah barikallah. Çok iyi ettin elbette. Kendin için de dua et ve rabbim beni nefsimle baş başa bırakma. Senden sana sığınırım demeyi hiç unutma. Selam es selame
17:52

*Baba 2. Abdülhamid Han geldi elinde o bilindik asası ile. ‘’Ey oğlum! Dua et ümmeti Muhammed’e .’’ Ben dua ediyorum, o âmin diyor. Ayrıca ‘’senin duaların kurtaracak bu ümmeti’’ diyor. Ben utanıyorum… Tatbiki de… Beni buradan aldı birlikte sizin yanınıza geldik. Bir meçhul mekândayız. Toplu dua edip âmin diyoruz… Bir birbirimizin duasına, amin, amin, amin… ‘’velev ki ali hocanızın ilmi olmasaydı, Erdoğan’ın hali benim gibi perişan olurdu… Kâfirler, yani celal, yer ile yeksan ederlerdi tahtını, tacını, memleketi ’’ diyor. Ekliyor; ‘’Beni celali evliyalar padişahlıktan etti… Erdoğan’a ise cemali evliyalar makamını verdi. Erdoğan’ın arkasındaki güç Ali ve sen evladım muhammed ile öğrencilerinizdir, dedi. Herzeyi sizler yaptınız’’ dedi. Bize çok dua etti. Eğer ki sizler benim zamanımda yaşasaydınız, Dünya’yı elimizde oynatırdık, Osmanlı İmparatorluğu hüküm sürmeye devam ederdi’’ dedi.

-Vallahi ve billahi rabbimiz bu keşfe şahittir.
Abdulhamit Han Hz diliyle bu söylediklerini buyuran rabbimizdir.
Sana bana hem iltifat hem uyarıdır.
Ve öğrencilerimize moraldir. Hakikatin ilahi tescilidir.
Celali zikir yapanlar eliyle Osmanlı çökmüştür…
Kâfirin izzeti de ekmeği de ilmi de celali zikir yapan müslüman cahil şeyhler, müritler eliyledir. O nedenle Hocan Hafız Hüseyin Kemal Hz. Tekkeleri zaviyeleri yıktı, yeksan eyledi, kitabına da neden ve nasıl yaptığını yazıp bize bıraktı… Halen harıl harkı celali zikre devam etmektedirler.

Elhamdülillah rabbimiz bizi hidayetiyle müşerref etti, kırk küsur yıldır dirençli bir irade ile aydın bir bilinç verdi. Yardımını esirgemedi, divanında sebat ettirerek daim efâlimizi esmamızı kabul etti de bu günlere erişip geldik. Dualarımızla cemal perdesi aralandı, sizler yetişip geldiniz. Şimdilerde cemaat olduk elhamdülillah. Âmin diyenimiz de dua edenimiz de çoğaldı.

Uzun yıllar TEKETEK savaştık.
Sonra rabbimiz rahmet edip yardımcılar verdi. Artık bir dua ordusu var arkamızda, milyonlarca melek, milyonlarca âdem /Havva müminler ve sadık öğrencilerimiz ki her biri nur görüyor, velayet makamında, aydınlık keşifler yaşayarak hizmet ediyorlar elhamdülillah…Kaç bin kişiye birebir zikir verdiğimi bilmem imkansız. Onlarca yardımcım olsa kayıtları temizleyip yayına hazırlayamaz.

Giderek şahlanacak bir TÜRKİYE ve uyanıp kalkınacak iki milyarlık bir İslam alemi bizim dualarımızı bekliyor. Rabbimin izniyle biz gün gelip dar-ı bekaya yürüdüğümüzde İslam güneşi günü yarılamış olarak her yeri aydınlatacak. Nurun ulaşmadığı yerkürede bir mekân kalmayacak.
Rabbimin izniyle
GELECEK ÇOK GÜZEL GELECEK.
Gayretleriniz asla boş değil. Her kelimeniz binleri hidayete ulaştıracak, hidayet meleklerini yaratacak. Elimde o kadar hayrete sebep olacak keşifler var ki yetiştirebilsem yayına, sizler okumaya yetişemezdiniz. Umut var olurdunuz.

Hz Ali efendimin, Hz Hüseyin efendimin, Mevlana’nın, Yunus emre ‘nin, Taptuk emre ’nin Fatih sultan Mehmet hanın, Ulubatlı Hasan’ın ve daha nice uluların söylediklerini okusaydınız, seccadenizden yemek yemeye veya uyumaya gidemez namaza niyaza biteviye devam ederdiniz. Selam es selame
Konuşma Sonu

8 YORUMLAR

 1. Ey sevgili❤ men size nese yazmaq isteyirem lakin size olan sevgimi bildirmekden basqa bir seyler yaza bilmirem☺sanki izin vermirler. Sayenizde ve vasitenizle nurlarla gecir gunlerim❤ cox huzurluyam bu qeder sosial problemlerim icinde. SIZI COX COX COX SEVIREM EY SEVGILI❤ (Azerbaycandaki heyraniniz.)

  • Ey sevgili….Ben de sizleri çok çok çok çoktan da çok seviyorum..Allah’ıma hamdolsun sizlere ulaşmak ve sevginizi saygınız kazanmak bize yetiyor..çok sevindim..bize Facabook sayfalarımızda da yazabilirsiniz.Nur gören allah dostu olmuştur..Meleki aleme terfi etmiştir.dualarınız kabuldür türk isalam birliği için bütün insanlığın hidayeti için dua edin lütfen.selam ve sevgilerimi gönderiyorum size ve Şahsınızda CAN AZERBAYCAN ‘A..RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

 2. EY SEVGiLi❤ mene ey sevgili demeyiniz meni cox mutlu etdi. Ki bu hissi anlatamam sozlerimle.???? Sizin kimi secilmiw ,ALLAH katinda makam sahibi birinden bu sozleri almaq mene hediyyedi. RABBIM SIZE COX UZUN VE COX XEYIRLI OMUR NESIB ETSIN.DUALARINIZ TEZ QEBUL OLSUN REBBIM ALLAH TEREFINDEN. REBBIM UMMETI MUHEMMEDE VE CEMI INSANLIGA REHMET ETSIN. Hidayet etsin.TURKiYE VE AZERBAYCAN 2 dovlet bir milletdi.MILLETIMLE DINIMLE FEXR EDIREM???? VE SIZI COOOOOOX* SIZ DEDIYINIZ KIMI COXDANDA COOOX SEVIREM EY SEVGILI❤HACI ALI BAYRAM OYRETMENIM❤

 3. Selamın aleyküm efendim ben ismimi vermek istemiyorum izninizle ama çok küçüklüğümden beri neye elimiattıysam değim yerindeyse kurudu bütün ailemde en çok hor ve hakir olan ben oşdum evlendim eşimden ve ailesinden çok sıkıntı gördüm eişm beni bundan beş yıl önce birkez bıraktı Rabbime çok talvardım yuvam yıkılmasın diye sekiz ay sonra tekrar barıştık ama hiç yolunda gitmedi tekrar bizi bıraktı bir yıldan fazla çocuklarımla ailemin yanında kalıyoruz hiç bir gelirim yok bildim bileli dualar ederim ama hiç işim rast gitmez herkes duayla olsaydı sen bu durumda olmazdın diyor çok ağrı sızı çektim bir zamanlar özellikle nerdeyse yatalak durumdaydım ama doktorlar bir cevap vermedi bir mürşide bağlandım sırf bu ağrımın ve ailevi sıkıntılarımın çözümü olsun diye ama bana hiç faydası olmadı herkes hatta ailem bana kendimin yaptığımı hatta tembel biri olduğumu söyledi bir ben biliyorum çektiğimi intihar ederdim günah olmasaydı hala bakıyorum insanlardan daha çabuk yoruluyorum dinç değilim haklı bile olsam kendimi savunamıyorum insanlar bana alanen zulm eder ve buna alışmışlar aöa kendimi ve çocuklarımı savunacak ve koruyacak hiçbir şeyim yok zahiri ve batıni ben ilk kez bağlanıyorum adımı lütfen gizleyiniz ve bana dua ediniz bir yol gösterin Allaha emanet olun

  • ZİKRE İLK ADIM yazımızı okuyun..Kalbiniz onaylarsa uygulayın..her can bir kader ile doğar..kaderinden şikayeti olan dua etsin.çünkü kaderi ancak dua ve sadaka değiştirir.selam es selame

 4. Keşf hallerini bir büyük , hiç fil görmemiş ve karanlıktaki filin bir tarafini tutana benzetir. Kuyrugu tutan fili kıllı, hortumu tutan fili boru gibi bir sey sanir. Keşiflerde mutlak gerçek değil gerçeğin bir parçası görünür.
  O yüzden keşif hali yerine gelin sünnet uyalım ve istihare yapalım desem?
  Allah cc. Hakem olsun. İlticamizi oraya yapalım ve Erdoğanın Allah katında gerçek değeri ve yüzü nedir öğrenelim.
  Zira benim bazı tanıdıklarım da rüyalar ve keşf aleminde onunla ilgili çok kötü şeyler gördü.
  Timurlenki destekleyen kutbun hikayesini tarihten hatırlatır, sahabe kiramın bile birbiriyle farkli içtihatlar neticesi cenk ettiğini düşünürsek ISTIHAREnin ne kadar hayati olabileceği bir kere daha öne çıkar.
  ALLAH RIZASI için gelin İstihare edelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here