Artık altın çağ başlasın - hacialibayram.com Sevgi yolu

Artık altın çağ başlasın

11.04.2021
240
Artık altın çağ başlasın

Artık altın çağ başlasın

‘’yani 2023 de mi ?’’

Selam es selame Canım hocam. Öğle namazımdan sonra sağ devri yapıyordum, namazım bitmeden önce siz bana ‘’zaman çok yakın sabret’’ diyordunuz. Secdeye vardığımda yine siz olmuştum, bunu söylediğinizde, içimden hıçkırdım, elhamdulillah alâ külli hal. Sağ devrine başlar başlamaz, Recep Tayyip Erdoğan’ın odasında oluyoruz; koltuğun da oturuyordu.

Sağ misafir koltuğunda efendimiz resulullah vardı. Keşif başlar başlamaz; efendimiz ayakta duruyordu, sağ elinde asa vardı ve asanın tepesinde altın bir sembol vardı. Efendimiz diyordu ki biraz öfkeli idi. ’’İslam Türkiye’den doğacak’’ diyerek asasını yere vuruyordu.

Yani buna inan artık diye yapıyordu bunu. Ben de ruhumdan içimden konuşuyorum, kendim de yanlarında oluyorum. Efendimiz, diyerek teskin ediyordum. Recep Tayyip Erdoğan ağlamaya başladı, efendimizin söylediklerine. Çünkü üzgündü, Sonra hüzünlendi, diyor ki efendimiz Rasulullah’a; ‘’yani 2023 de mi ?’’ Bunu söylerken elinde 2023 yazısı beliriyordu Tayyip Erdoğan’ın.

Efendimiz ayakta duruyorken siz geldiniz. Yanımızda bir masa var, önünüzde A4 büyüklüğünde boş bir defter ve Sağ elinizde mührünüz vardı. O boş sayfalara mührünüzü vurmaya başladınız. Sağ üst köşelerine, siz sayfaları çevirdikçe ben sayıyorum 32-33 hızlı hızlı çevirip vuruyorsunuz mührünüzü. Saydığım sıra isimleri de okuyordum. Onlar zülfikârların isimleriydi. Bu sırada Erdoğan da yanınıza geldi, size ricada bulunuyor, ‘’Pirim; bu kişiye de mühür vurur musunuz’’ diyordu.

Görüntünüzde de hiddetli bir haliniz vardı. Sonra ben efendimizin elini tuttum, elini öptüm. Birden efendimizin yüzü imam muhammed oldu ve tebessüm ederek bakıyordu. Selam es selame canım hocam

-Selam es selame Goncacan, Zülfikar’ım, Kutlu azizeM. Maşaallah barikallah keşiflerine. Elhamdülillahi rabbil alemin errahmanirrahiym, maliki yevmiddin. Bu kutlu haberi verdiğin dakikadan itibaren dilimin gönlümün bağını çözeyim susturduğum kalemin sabrını taşırmayayım ,koş gönlüm yaz kalemim diyeyim dedim, sonra dur hele, sus hele, vakti vardır elbet dedim.

Hocam rahmetlinin tembihleri çınladı kulaklarımda, keşifleri dillendirirsen tecellisi geri kalır derdi. Denemelerim haklı olduğunu defalarca ispatlamıştı. O nedenle bu saate kadar bekledim cevap yazmadım. Bekleyip göreceğiz. Sayın cumhurbaşkanımız da biz de sabrımızın son demlerini yaşıyoruz. Artık altın çağ başlasın istiyoruz. Fetih başlasın hem Afrin kadar, Barış pınarı kadar, Zeytindalı ve Ayasofya kadar Karabağ kadar kolay olsun. İstiyoruz. İnşaallah, inşaallah, inşaallah. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Damla Gölgeli dedi ki:

    ❤️????????