Aramızdakini Kaldır Dedi Rabbim

14.04.2020
57
Aramızdakini Kaldır Dedi Rabbim

Aramızdakini Kaldır Dedi Rabbim

*Hocam selam es selame. Geç geldim yine namazımın ilk dört rekâtını bitirdim. Hemen yazmam istendi. Hocam öğretilen efallerden biriyle okumamız isteniyor inşirah suresini. Çok evvel bahsetmiştim; ellerimizin hatta parmaklarımızın müthiş bir enerji kanalı olduğunu. Bu efal bana Rabb’im tarafından öğretildi zikir sırasında. Parmaklarımızın temsil ettiği şeyler var. Başparmaklarımız bizi, işaret parmaklarımız Rabbimizi temsil ediyor. Rabb’im tespihle zikir ederken çıkar aramızdaki ni diye buyurmuştu. Anlamamıştım o an. Devam ederken tespihimin elimden düşmesiyle idrak ettirdi Rabbim.

Sağ el başparmağımız la işaret parmağımızı birleştiriyoruz. Diğer parmaklar açık, sağ dize koyuyoruz elimizi. İnşirah suresini bu şekilde okumamızı istiyor, Rabbim. Zaten birçoğumuz hissedecektir o müthiş akımı. ‘’Yaz, bu şekilde devam edin okumaya’’ denildiği için yazdım. İyi geceler Hocam.

 -Selam es selame. Rabbimize hamdolsun. Teşekkür ederim.

*Ben size teşekkür ederim Hocam

 -Hemen yayınlayacağım, nasibi olan erken görür.

*Hocam efalleri yazmayı çok istiyorum ama bir engel konuyor her defasında. Yavaş yavaş açıklanmaya başlanacak gibi düşündüm, şu an.

-İnşaallah izin çıkar tek tek anlatırsın. Akıllarda kalması kolay olur. Bundan böyle araya tespihi koymadan başparmak ve işaret parmağı birleşerek zikrederiz. Ve ya tespihi bu iki parmak çeker düzenli. Bu büyük bir ilimdir, ikramdır.

*Bu arada paylaşmak istediğim bir şey daha var. Namazlarımda secdeden sonra kimi vakit Aslan olup kalkıyorum secdeden, hal hareket, duruş olarak, kiminde kartal. Evet, Hocam tespih kullanmıyorum yaklaşık 1 yıl olacak.

-Daha önce bildirmene izin verilseydi bu güzellikten herkes faydalanırdı. Ne güzel olurdu.

*Bu arada bir de beni koruyan bir erkek melek olduğunu görüyorum. Hocam grubumuz o dönem bu tip paylaşımlarıma açık değildi. Rabb’im hep bekle, bekle, bekle dedi. Hatta size çoğunu yazdım. Siz bile paylaşamadınız.

-Doğrudur, herşeyin bir vakti var değil mi. Bize de izin verilmedi yani.

*Konuştuk sizinle, bir keresinde buna hazır değiller, paylaşmayalım dediniz. Bunlar sizinle yazışma kayıtlarınızda hep var Hocam. Size izin olmadan olur mu? Ne yaşadıysam hepsini bildirdim size.

-Geri dönerek ortaya çıkarmak şimdilik çok zor. Yeni gelişmeleri ancak ayıklayıp sunuyorum.

*Sadece bu dönem daha evvelkilerin çok ağırlarını yaşıyorum. Yazmamışım, sonuçlarını beklediğimden.

-Rabbimizin izniyle sen tek tek efalleri bildir, yayınlayalım

*Hocam, izin çıktıkça yazarım elbet. Her birimiz buradaysak öğretileni uygulanıp öğretmek için varız. Sadece sorunumuz biraz sabırlı değiliz bizler. Siz bu konuda müthişsiniz.

-Öğreneceğiz biiznillah. Öğretimiz kolay değil. Kardeşlerinin de haklı yanları var. Bazıları bazılarından geç başladı.

*İnşaAllah Hocam. Bir de şu var Hocam. Dedikodu ve çok konuşmak, yine söyleniliyor, yasak. Temizlenip arınmak bu konulardan çok zor. Hocam yazdım ya erkek bir melek görüyorum diye. Beni koruyan. O bir Zülfikar. Beni koruduğunu görüyorum.

-MaşaAllah, barikallah.

*Hocam ellerinizden öpüyorum.

-Yeniden görüşmek dileği ile hayırlı seherler. Minikcan.

*İyi geceler

-Gözlerinden öpüyorum, rabbime emanetimsin. Selam es selame

*Siz de…

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.