“Allah Allah, La ilahe illallah, Allahu Ekber”

Allah Kulunu Nasıl Zikreder

“Allah Allah, La ilahe illallah, Allahu Ekber”

Efendim Selam es Selame, inşallah iyisinizdir. 15 Mart’ta gönderdiğim bir önceki masajı okumamış gözüküyorsunuz, çok yoğun olduğunuzu biliyorum ama yeni bir zuhurat daha oldu, paylaşmak isterim. “Rabbi zidniy ilmen ve fehmen ve imamen” zikrinin 44. günündeyim. Rüyamda yolda yürürken bir an da bu beden ve zihin olmaktan kurtuluyorum ve Mutlak Tek yaşantısına geçiyorum, bu kimliğim tamamen ortadan kalkıyor, bu kimliğimi hatırlamıyorum bile, herhangi bir yaratılış, evren ya da yaratılmış bir şey kalmıyor. Tam bir Tek olma hali… Bir değil, Tek… Muhteşem bir huzur ve tarifsiz bir şey. Sonra yine kendimi bu beden ve zihinde buluyorum ama artık O’nu tatmış olarak.

Selam es selame, önceki mesajınızı okumuştum. Cevap vermeme fırsat olmamış, bir daha da mesaj karşımıza gelmediğinden dönememiştim. Yoğun olduğumuz doğrudur ama en azından zikirleri değiştirme zamanı gelenlere yetişmeye çalışıyoruz. Aldığınız mesafeyi yeniden anlatmaya gerek yok, siz fark ettiniz. inşaAllah yayınlayacağım okuyanlar da sezecekler. Maşaallah barikallah. Her biriniz doğru zikirlerle ve doğru yöntemlerle nasıl da hızla mesafe alındığını, süfliyat ile  cebelleşmek zorundan kalınmadığını ispatlıyorsunuz. Sizler gibi zikir ehli gençlerimiz yeterince olsa önümüzde kim durabilir. Maşaallah birer ışıldak olup karanlıkları aydınlatıyorsunuz. Rabbime hamdolsun. Artık küfür asla başarı sağlayamayacaktır biiznillah. Nur geldi zulmet sona eriyor… Hak geldi batıl zail oluyor. Bayramlarımıza yaklaştıkça yaklaştık elhamdülillah.

Yeni zikriniz ”La ilahe illallah” olsun.Şöyle çekiniz.”Allah Allah la ilahe illalah… Allahu ekber.” Zikir seccadede, kimsenin olmadığı tenha bir mekanda, sadece kendiniz duyacak kadar sesli olsun. Abdestsiz çekmeyiniz. Günde iki sağ devrine itina ile devam ediniz. Aşırı cezbe oluştuğunda salavatı şerifeyi.(tavsiye edileni) allahümme kısmını okumadan, kalanı ile okuyunuz. Yani ” salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed. ‘şeklinde okuyunuz. Sakinleşinceye kadar okursunuz. Salavatın ölçüsü sakinleşinceye kadardır. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Selam es selame

Çok teşekkür ederim Efendim yine sevindirdiniz. Himmetiniz ile lütfediliyor. Sonsuz şükür. Dediğiniz şekilde devam edeceğim inşallah. Ellerinizden öperim, duacınızım. Selam es selame

Rabbim yar ve yardımcın olsun. Gelişmeleri sık bildir.21 gün olunca kesin haberim olsun

Eyvallah Sultanım. Bildireceğim. Selam ve hürmetlerimle.

Selam es selame Efendim, “Allah Allah, La ilahe illallah, Allahu Ekber” zikrinin 7. günündeyim. Şöyle bir mana gösterildi:

Bir evdeyim, değerli zatlar var. O sırada sol tarafımda ki camın perdesi ardına kadar açılıyor ve her yer deniz, çok güzel bir görüntü. Ben otururken o zatlar saygıyla yanıma gelip, ayakta durup ellerini önlerinde edeple birleştirerek… Devlete ve millete dua etmemi istiyorlar. Ben de en hayırlı, en güzel şeyleri dileyerek devletimize ve milletimize güçlü ve huzurlu olması için dua ediyorum.

Selam es selame, Maşaallah barikallah. Güzel gidiyoruz inşaAllah. Selam es selame

Selam es selame Efendim, umarım iyisinizdir. Canı gönülden niyaz ederim. “Allah Allah, La ilahe illallah, Allahu Ekber” zikrinde 21 gün tamamlandı.  Daha önceden tarikat zikirlerine alışkın olduğumdan cezbe oluşmadı. Bir kaç rüya gösterildi: Size tanışmak için attığım o ilk mesajda yazdığım gibi, bana beddua eden bir Melami mürşidi vardı… O’nu rüyamda görüyorum… O sırada yanımda bazı kimseler var, beni bir yere yatırıp, O’nun ettiği bedduayı bedenimden enerji olarak çıkarıp beni arındırıyorlar. Rahatlayıp, kurtuluyorum.

Hz. Ali Efendimizi görüyorum… Beyaz atıyla yüksek bir tepenin üzerine çıkmış oradan âlemi seyrediyor, O’nun bakışıyla bakmak nasip oluyor… Her yer yemyeşil. Ehli Beyti görüyorum, beraber halkın içinde yürüyorlar ama bir nevi tebdili kıyafet yapmışlar, kendilerini gizliyorlar. Ben tanıyorum ve yanlarına gidiyorum. Kendilerini benden de gizliyorlar. Bunun üzerine ben üzülüp yanlarından ayrılırken, merhamet edip, beni yanlarına çağırıp, gizlenmeyi bırakıyorlar.

Maşaallah barikallah Alican kardeşimiz. Kutlu olsun keşifleriniz. Selam ve berekatullah seninle ve sevdiklerin ile cümle ümmet ve milletimiz üzerine olsun. Kırklara girildiğinde ilk kabul merhalesi 21. günde belirir. O belirtiden anlaşılır ki hedef doğrudur, emek yerini buluyordur, iş tamama erdirilmelidir. inşaAllah işi tamama erdirmekle sadece kendinizi değil milleti de rabbimize karınca kararınca yaklaştırıyorsunuz.

Ehli beyt zamanında çok zulüm gördü cahil cüheladan. İlimde irfanda aralarında o kadar mesafe vardır ki her yapılan güzellik yanlış anlaşıldı. Efendimiz evlat acısıyla sürekli incitilince gizlenme emri geldi ve yüzyıllar öncesinden beridir gizlilik devem ediyor. Ancak rüyanızda görüldüğü gibi ehline tanıtılıyor. Başarılarının devamını diliyorum selam es selame

Efendim bunları duymak inanın hem çok şaşırtıyor, hem de şükürden aciz kalıyorum. Hakkınız asla ödenmez. Lütfettiniz, bu çok kıymetli ilmi gönülden paylaşıyorsunuz. Size dua etmek benim haddime değil, yalnızca gönlümde ki minnet ve teşekkür duygusu ile ellerinizden öperim. O halde aynı zikre devam ediyoruz. Fazla meşgul etmemek adına 40. gün dolunca mı bildireyim tekrar Efendim?

Bizim de sizlerin dualarınıza ihtiyacımız var. Allah resulüne salavat getirdi ve ümmete de farz kılındı.

”hak kulundan intikamını yine kul ile alır,

bilmeyen ilm-i ledün ü anı kul yaptı sanır,

cümle eşya halikındır kul eliyle işlenir,

emri bari olmayınca sanma bir çöp deprenir.”

Aynı zikiri devam ediniz. Gördükleriniz anlık da yazabilirsiniz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun… Millete hizmet için çabuk yetişmelisiniz biiznillah.Selam es selame.

Eyvallah Sultanım, dua, niyaz ve hürmet ederim. Selam es selame.

Paylaş

“Allah Allah, La ilahe illallah, Allahu Ekber”” için 2 yorum

 • 7 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:39
  Permalink

  Lütfen banada yardım edin yol gösterin çok sıkıntılarım var ve ben seğirmelere karşı naaıl önlem alınıcak defalarca okudum anlamadım sağ devir ne demek neden Allah derken sağ elden başka hiçbir yerimiz kımıldamayacak anlayamadım yazıyı baştan sona okudum ihtilaç sağ devir sola çekme bunlara kafamdan bi yorumda getiremedim lütfen yardımcı olun banada

  Yanıtla
  • 7 Eylül 2017 tarihinde, saat 17:24
   Permalink

   yazma bize anlamak sana düşer elifcan..başka yolu ver mıi bir daha okursun bir daha okursun..değil mi.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir