15 Temmuz Zaferi Bedir Savaşı Kadar Şanlıdır

25.03.2017
420
15 Temmuz Zaferi Bedir Savaşı Kadar Şanlıdır

15 Temmuz Zaferi Bedir Savaşı Kadar Şanlıdır

Selamün Aleykum Hocam,

Bugün zikrimin 41. günündeyim. (“Allameme kezalike zevvecnahüm bihurin ıyn”). Bu beşinci zikrimdi. Bugünden itibaren hangi zikri yapmamı önerirsiniz?

Bütün zikirlerini baştan başlayarak alt alta eksiksiz olarak yaz lütfen GÜLTEN. GÜL / TEN… İnşaallah en kısa zamanda GÜL /CAN olursun.

Tamam, hocam hemen yazıyorum. Âmin.

1- Ya latıfün Ya Latif bi lutfikel hafiyyü bil kudretilleti isteveytü biha alel arş

2- E lâ inne evlîyâallâhi lâ havfun aleyhim ve lâ hum yahzenûn(yahzenûne)

3 – Rabbi Zidna ilmen ve fehmen ve imanen

4 – Fetih suresi ilk 3 ayeti

5 – “Allahümme kezalike zevvecnahüm bihurin ıyn”

<Allahu veliyyüllezine amenu; yühricühüm minezzulumati ilennur>  Allah inanların velisidir, onları karanlıklardan aydınlığa çıkarır. Ayeti olsun inşaallah.  Allah yar ve yardımcın olsun. Sel gider kum kalır… Kulaklarını bazı parazitler için tıka. At güzlüğü takın, rabbine yürü. Çevrendeki kötü görüntülerden gözlerini koru. Gittiğin yol hakk yoldur.

Tamamdır Hocam, İnşaAllah bu akşam başlıyorum. Elhamdülillah Hocam… Rabbim irademi güçlendirsin. Çok çabuk etkilenip, yoldan çıkabiliyorum.  Çok şükür yine de büyük değişim yaşadım. Rabbimin lütfu çok büyük beni kurtardı. Dualarımı değiştirdi.

‘’Hocam az önce bir rüya gördüm,  Amerika’dayız sanırım, bir ressam resim çizmiş. 15 Temmuzda olanları anlatmış. Ama resim canlı gibi.  Ortada halk var etrafında onlara saldıran askerler.  Halkın arasında belli belirsiz birini daha çizmiş şeffaf gibi. İnsanların arasında ama kimse görmüyor.  Arap kıyafetleri içinde.  Hz. Ali imiş kendisi.  Elinde bir bomba var, askerlerin üzerine attı bombayı ve bombanın ışığıyla aniden ortalık aydınlandı…

Birde yanlış hatırlamıyorsam Almanlar Türkiye’ye geliyordu.  Türkler ve almanlar birbiriyle yarışacak gibi bir hazırlık vardı…

Selam es selame azizem; Kudretine kurban olduğum rabbim,  işte olayları ve olayların arkasındaki gerçekleri dostlarına böyle apaçık haber verir. Amerika’daki ressam çizer resmi yani darbeyi planlayan ve yapan yaptıran Amerika’nın ta kendisidir… Zaten her darbenin ardında NATO şemsiyesi altında kolaylıkla hareket ettiği için Amerika olmuştur. Halka yani bütünü ile Türk milleti Amerikan askerleri ile kuşatılmışken, Velayetin bombası ile ortalık birden aydınlanır. Her şey halkımız tarafından idrak edilir ve halk sokaklara dökülerek büyük ihaneti kurbanlar vererek önler. Hz Ali figürü zamanın imamına atıftır. Vekili resulullahlar ve vekili imamı Aliler aramızdadır… Onların inayeti ile Allah’ın yardımı ulaşmış en az BEDİR SAVAŞI kadar önemli bir savaş kazanılmıştır. Eğer bedir kaybedilse islam güneşi ebediyen doğmamak üzere batacaktı. Efendimizi öldüreceklerdi… Eğer on beş temmuz zaferimizle sonuçlanmasaydı, Türkiye işgâl edilecekti. Bize göre kırk yıldır görevde olan Mehdi hz. nin zahiri temsilcisi konumunda kutsi bir görev yapmakta olan sayın Cumhurbaşkanımız öldürülecek, İslam güneşini doğmamak üzere batıracaklardı…

Bu saldırıda bütün kâfirlerin parmağı vardır. KÜFÜR TEK MİLLETTİR hükmünce katlı sağlamayan kâfir kalmamıştır… Ülkemize yapılan saldırılar apaçık bir HAÇLI SALDIRSIDIR. Öncekilere göre tek fark bu defa askerileri içimizden devşirmiş olmalarıdır. ONBEŞ TEMMUZ BEDİR SAVAŞI KADAR ŞANLI BİR ZAFERDİR… Bu saldırıların gerçek mahiyeti ileride anlaşılacaktır. O gece milletimiz en az üçyüzbin melekle desteklemiş, muttakiler yataklarından kaldırarak abdestli, bayraklı ama silahsız şehit olmaya koşmuş, üç aylık taze gelininden üç kere helallik dileyip ŞEHİTLİĞE KOŞANLARIN zihinleri CEBRAİL as. TARAFINDAN ele geçirilmişti. Korku nedir bilmediler, şehit olanları gördükleri halde geri dönmediler… Tankları elleri ile durdurdular, uçaklardan atılan bombaları göğüslerinde erittiler, şehadetlerine şahit ettiler.

Almanlar üzerimize geliyorlar. Şu anda en çok bizimle örtülü savaşanlar yüz yıldır dost bildiğimiz Almanlardır. Türkiye de onlarca vakıfları var. Bu vakıflar yolu ile bize yapmadıkları çirkeflik kalmadı… Kamuda en çok bilinen faaliyetleri BERGAMADA ALTIN MADENİNDE YAŞANLARDIR. Köylüleri organize edip her birine marklı yürolu yüksek yevmiyelerle yarı çıplak gösteriler yaptırdılar. Altın madenimizi çalıştırmadılar… HES le ve NÜKLEER gösterileri ve daha binlercesini o vakıflar eliyle yaptılar… Söz uzadı, sanırım mesele anlaşıldı. Selam es selame’’

Selamünaleyküm Hocam, Şu an çektiğim zikir “<Allahu veiliyyüllezine amenu; yühricühüm minezzulumati ilennur.< allah inanların velisidir, onları karanlıklardan aydınlığa çıkarır.” bu zikir çok hoşuma gitti hocam.

Başladığım zaman bırakamıyorum. Diğer zikirleri çekerken belli bir sayıdan sonra sıkılır devam edemezdim. Bu zikir tatlı gibi dilime yapışıyor sanki.  Gece sabaha kadar çeksem sıkılmam herhâlde. Ağzımın içinde de çok farklı bir tat oluşuyor.  Bu zikre özel bir şey mi bu durum?

Durmak yok yola tam gaz devam inşaallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.