Zikrimi ve namazlarımı aksattım

23.07.2017
407
Zikrimi ve namazlarımı aksattım

Zikrimi ve namazlarımı aksattım

Selam es selame hocam. Uzun zamandır yazamadım size. Depresyon ve kaygı ataklarım yüzünden ya latiyfun… Zikrimi ve namazlarımı aksattım. Şimdi iyi hissediyorum ve yeniden biiznillah firesiz başlayacağım.

Şu rüyadan bir süre sonra düzelme başladı bende. Rüyamda benden bir hoca iki tane cin çıkartıyor. Birisinde sanki boyut değiştiriyorum. Işık oluyorum sanki sarı bir ışık. Ve birden geri dönüyorum. İkincisi bir yaratık gibi bir şey. Kolumun yanında beliriyor. Bana zarar vermeye çalışıyor ama etkisiz, korkmuyorum. .Şimdi iyi olsam da iyiyim demeye korkuyorum, kendime nazar değdiririm diye. Hoca yüksek bir yerde asılı kuran-ı kerime konuşuyor, teşekkür ediyor, çıkardık, diyor. Şükrediyor. Üçüncüsü çıkmıyor yalnız. O kendini göstermiyormuş. Gizliymiş. Hocam çok enteresan bir şekilde daha önce gördüğüm bir rüyam daha vardı. Şimdi aklıma geldi. Bu rüyayla bağlantılı diye yazmak istedim. . Yukarda yazdı gıklarımdan çok önce görmüştüm bu rüyayı da. Bir yere bitkisel tedavi almaya gidiyorum. Bir kara, küçük adam geliyor, elleriyle bana dokunarak bendeki kötü şeyleri çıkarmaya çalışıyor. Ben farklı görüntüler görüyorum o sırada, farklı bir boyuta kayar gibi oluyorum. Sonra diyor ki çıkmadı senin imanın yok. Namaz kılmaya başladım ama diyorum. Doğrulmuşsun diyor, onu Allah çıkaracak. Ve işte yukarıdaki rüyamda da çıkarıldı iki tanesi ama o gizli bir tanesine kafam takıldı. Nasıl yorumlar kalbiniz, sevgili hocam?

Selam es selame; Yelda can, rüyalarında çıkarılanlar gerçekten çıkarıldı. Kalan da gerçekten kaldı. Çıkarılanlar kıldığın namazın ve çektiğin zikir sayesinde oldu. Kalan da o zikrin tamamlanması ile çıkarılacaktır. Esasen arınma zikiri-duası deyişimiz ve bu paylaşımları yapışımızın nedeni de budur. Mademki sen bu tecrübeyi yaşadın, diğer kardeşimiz de kendi tecrübesini yaşadı ve mutluyum, huzurluyum dedi, birçok kardeşimizde onuncu kırka sadakla girecek kadar kolaylıklar açıldı, ibret alması gerekenlere bu yetmez mi. Yaşanmış şeyleri paylaşıyoruz. Ki uyanalım, uyandıralım biiznillah. Şimdi sana bu rüyalar ne demiş oldu. Otur düşün. Namaz ve zikir bizim kendi sağlığımız içindir. Cami hocasının veya anne babanın emri değildir. Allah talanın zikirlerimiz ve namazlarımıza ihtiyacı yoktur. Emirler ve yasaklar iki cihanda kişinin mutluluğuna dönük şartlardır. Habibim senin görevin tebliğdir… Dileyen cehennemime dileyen cennetime buyursun der rabbimiz. Biz her ikisini de cinlerle ve insanlarla dolduracağız. Ve cehennemin ateşi insanlar ve taşlardan ibarettir.

Allah’ın izniyle hemen zikirlerine kaldığın yerden devam et ve bizi bilgilendirmeyi sürdür. Çok ara vermen motivasyonunu yok eder. Çok ve devamlı dua et bize ki manevi kalp yolu açık kalsın. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.