Serçe parmak Seğirmesi

Serçe parmak Seğirmesi

Serçe parmak Seğirmesi

Sağda hayır şerre tabi
Solda muhalefet eder. Hemen sağ el sağ diz üzerine koyar ‘’la hüzni fil hayati, illa yahtelikul meserreti fil hayati ‘’ okursun.

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Serçe parmak Seğirmesi” için 10 yorum

 • 11 Eylül 2017 tarihinde, saat 12:48
  Permalink

  Affınıza sığınarak yazıyorum sağ serçe parmak seğirince mi o dua okunacak yoksa sol el serçe parmağı muhalefet eder diyen yerde mi teşekkür ederim

  Yanıtla
  • 13 Eylül 2017 tarihinde, saat 05:26
   Permalink

   ihtilaçname adlı yazımıza başvurmalısınız..dikkatle aramalısınız. birkaç tane yazı var..sanırım birinde savunmalar eksik yazılmış.diğerine bakınız..selam es selame

   Yanıtla
 • 13 Eylül 2017 tarihinde, saat 12:40
  Permalink

  Hocam Sol Elimin Serçe Parmağı Sürekli Olarak Seyriyor Sebebi Nedir Anlamı Nedir Ne Yapmam Gerekiyor Anladım.

  Yanıtla
  • 14 Eylül 2017 tarihinde, saat 10:54
   Permalink

   selam es selame uğurcan,ihtilaçlarınızın cevapları ve savunma yöntemleri. İHTİLAÇNAME adlı yazımızda mevcuttur..oradan takip edebilirsiniz.selam es selame

   Yanıtla
 • 19 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:12
  Permalink

  Hocam kim kime ne icin muhalefet eder. Izah edermisiniz. Teseekurler

  Yanıtla
  • 19 Eylül 2018 tarihinde, saat 23:04
   Permalink

   soru muaallakta..ne demek kim kime muhalefet eder..allah’ın her esması ezdadı yani karşıtı olan esmaya muhalefet eder.ateş suya muhaliftir..kadın erkeğe muhaliftir,güzel çitkine karşıdır….selam es selame

   Yanıtla
 • 24 Eylül 2018 tarihinde, saat 00:48
  Permalink

  Hocam benimde sol serçe parmagim bi kacgundur oynuyo ne anlama grliyo acaba

  Yanıtla
  • 24 Eylül 2018 tarihinde, saat 00:58
   Permalink

   okumuşsun ya..seçe parmağı sayfasındasın.dikkatli oku..hayatı ciddiye al.elişte göz oynaşta yaşanmaz,akıllı ademler bir yastıkta kocar,ilk kavgada boşanmaz.

   Yanıtla
 • 2 Ocak 2019 tarihinde, saat 23:01
  Permalink

  Selam Es selam
  Değerli büyüğüm
  Sağ serçe parmak aynı zamanda birinin sizi takip etmesi mesela , tanıdık bir kişinin araçla sizin aracınızı takip etmesi gibi, sizi takip etmesi, veya bir kişinin sizden birini takip etmek istemesidir. Tecrübe edilmiştir. Yazdıklarım işin ehlinedir, Sağ serçe parmak aynı zamanda Takip demek.
  Seyirmelerin ilerlemiş hali elektrik sinyalleri (akım şeklinde azaların hareket etmesi, yani istemsiz hareket etmesi gibi, veya azaların hareket etmeden elektrik sinyali gibi) şeklinde gelir. Vucudunuza gelen bu sinyaller azalarınızı uyarır. Size gelen sinyal acı ve sevimsiz ise olumsuz işlerle ilgili uyarılar gelir. Yani olay gerçekleşmediği halde size bu olay sinyal şeklinde uyarı olarak gelir.
  Başka bir örnek sol sırtınızda acı sinyal alıyorsanız, çalıştığınız yerde veya yakında veya tanıdık birinin evi veya komşusu olabilir. yangın vb olumsuz durum olacaktır demektir.
  Olay gerçekleşmeden önce, veya olay anında gelen sinyalle uyarılırsınız. Bazen tutulma şeklinde, bazen çok şiddetli rahatsız edici şeklinde, bazen tatlı kaşındı şeklinde olur.
  Hatta günlük hayatınızda gece yatmadan aldığınız uyarılar, yarın gerçekleşmeyen ama kaderde olan olayları size vucuduza gelen seyirmeler, şeklinde bildirir, mesela yarın evinize gelecek misafiniz çok fazla ise sağ ayağınızın altı sürekli 5-6 defa gibi sürekli elektrik sinyali alırsınız. Madem önceden bidiriliyor. Tedbir alıp koruma yapmak çok yerinde olacaktır.
  İşin ehli iyi bilir. Çoğu kişi bu ilimden habersiz ne yapması ve ne okuması gerektiğini bilmiyor. Nimet var ama nimete ulaşmada önder yok. Sözde önder denilen kişiler var, ama bu ilimden haberi yok.
  Herkesin kendi tarikatı, spor takımı, partisi, derneği vb var, ama bir zikri yok,

  Evet İlim tecrübeyle öğrenilir.
  En doğrusunu Allah bilir.

  Selamlar saygılar
  selam es selam

  Yanıtla
  • 3 Ocak 2019 tarihinde, saat 00:13
   Permalink

   katkınız için teşekkür..selam es selame

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir