Savaş kapıda sanki

29.10.2022
389
Savaş kapıda sanki

Savaş kapıda sanki

İnşallah önlenir
Selame es selame canım hocam
Dün akşam rüyamda restoranda bir bayanla oturuyorum. İçeride başka bir grup daha var “bayan, erkek karışık” Oturduğumuz masa ıslak olduğu için üzerini ben siliyorum. Beyaz , geniş dikdörtgen bir masaydı. Altı da kirli olduğu için hortumla altına su tutuyorum. Karşıda oturan bayanın ayakları ıslanıyor; diğer gurup buna gülüyor. O grupta görmediğim ama ayakta duran bir adam olduğunu biliyorum, grubun başı gibi.
Daha sonra bu bayanla askeri bir helikopterdeyiz, göreve gidiyoruz. Helikopter suya iniyor. Suda suna gibi 2 tane beyaz küçük, bir birine bağlı bidonlar var. Bunlarda yazılı görevlerimiz var. Biz suya girip ilk bidonun üzerinde yazanı okuyoruz. Bu not restorandaki adamdanmış. Aslında bu adam bir albaymış. Notta yaptığımdan hoşlandığını anlıyorum. Bir de notta “Evren’e söyleyin sesi güzelmiş” yazıyordu. İkinci bidonda yapmamız gereken görev yazılıydı ama onu okuyamadım.
İkinci rüyamda ise iş yerinde bahar isminde bir arkadaşım var. O 6. Hissinin güçlü olduğunu söylüyor. Rüyamda da bu bayan, savaşın yakın olduğunu, her an bir saldırı olabileceğini hissettiğini söylüyor. Bizde ‘’kötüyü çağırma’’ diye kızıyoruz.
Deniz kenarında bir arkadaşımızın çam ağaçları içerisindeki yazlığındayız. Çocukları oynamaları için çim alana dışarı çıkarıyorlar. Biz de ‘’açığa gitmeyin, ağaçların altında durun’’ diye uyarıyoruz( her an bir saldırı olabilir düşüncesiyle).
Daha sonra bu arkadaşlar ile bir okulda olduğumu görüyorum. Kapı açık ben kapının yanında oturuyorum. Büyük bir patlama oluyor, havada uçuşan parçalar görüyorum. Dışarıya çıkıyorum. Havada bir helikopter var, altına bakıyorum, kırmızı- beyaz renkleri görerek bizim askerimiz diyorum. Yola çıkıyorum. Yol yağmur sonrası çamurlu su ile dolu gibi. Askeri bir araç, arkasında makineli tüfek var, bu tüfek ateş almış yanıyor. Bizim askerimiz mi diye anlamaya çalışıyorum. O sırada karşıda askeri araçlar ve askerler yolu kapatıyor. İki asker ellerinde kocaman Türk bayrağı ile yolu kesiyorlar. Bu araç da onlara katılıyor anlıyorum ki hepsi bizim askerimiz. Patlamanın da uzaktan yani ülke dışından füze ile yapıldığını düşünüyorum.
Yola çıkıyorum, eve gidiyorum. Evde annem babam var. Kardeşimi soruyorum. Patlamanın olduğu yerde olduğunu söylüyorlar. Babamla oraya gidecektik, sonra ben kendimi iş arkadaşı Mustafa ile marketten döner gibi yiyecek birşeyler alarak oraya gitmek için hazırlık yaparken gördüm. Korku ile uyandım ve savaşın çok yakın zamanda başlayacağı hissettim.
Allah yardımcımız olsun canım hocam.
Selam es selame AzizeM Allah hayırlara getirsin inşallah Allah yar ve yardımcımız olsun Durmak yok yola devam  Zikrimiz bu konu ile ilgili biliyorsunuz.  ‘’Görelim Mevla’m neyler neylerse güzel eyler’’ diyerek yola devam inşaallah. İnşaallah Hakkımızda en hayırlısının olacağına inanıyoruz. Bu zikir bize ruhaniyattan bildirildi, emredildi biliyorsunuz. Bütün samimiyetimizle bildirilen usullerle vakit sektirmeden okumayı sürdürelim inşaallah.
*Selam es selame canım hocam
Dün akşam rüyamda yine savaş vardı.
Bu kez İngilizler gelmiş adaya.
Hava saldırısı vardı, her yere füze düşüyordu. Annemin evi bir yokuşun üzerindeymiş. Ben 2 oğlum ile annemin giriş kapısında duruyordum. Yokuş yukarı yoldan askeri kamyon ve araçlar geçiyordu. Küçük oğlum onları görmek için yolun kenarına gitti. Bende gelmesi için ona çağırıyordum. Daha sonra beyaz yeni model vosvos (küçük kaplumbağa tarzı araba) ile yolda gidiyordum. Tüm yolları askerler kesmiş, kontrol yapıyorlar. Asker bayan Bana arabamın farlarını sordu , çalışıyor mu diye. Yanındaki bayan araba daha yeni diye ötekini uyardı. Bende ‘’evet 1 hafta önce yeni aldım’’ dedim. Beni ilerden geri döndürdü, sonra oğullarıma İngiliz çikolatası verdiler ve okulda da verileceğini söylediler. (Askerlerin İngiliz askeri olduğunu o zaman anladım).
-Selam es selame AzizeM Allah hayırlara getirsin rüyalarını  Okuduğumuz ayetler barışa çağıran esmalardan oluşuyor. İlahi emirle, kesin dorulukla haberdar olduğumuz bir duadır. İnşaallah ya önlenir yahut mutlak haklılık hanemize yazılır  ‘’Görelim Mevla’m neyler, neylerse güzel eyler’’ diyelim tevekkül ederek zikirlerimize aralıksız devam edelim inşaallah. Türk islam alemi ve Türkiye eski Türkiye değil. Düşmanların gözünü korkutacak kadar geliştik şükür. Ayrıca kafirler topluluğu da eskisi kadar kendine güvenir değil. Kendi dertlerine düştüler. Hiçbir kafir ülkesinin başında karizmatik lider kalmadı. Türkiye’nin yıldızı yerlerde ve göklerde öylesine parladı ki kör olmayanların gözleri kamaşıyor. İçin rahat olsun, saldıracak olurlarsa derslerini alırlar. Afrin harekatı onlara yeterince ders verdi. selam es selame
* İnşallah önlenir hocam.
-Bize dua etmek düşer, hüküm her halükarda Allah’ındır. Durmak yok yola devam. Selam es selame.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.