Rüyada Villa Görmek

14.06.2021
19
Rüyada Villa Görmek

Rüyada Villa Görmek

Rüya Tabirleri kategorimizde bu günkü Rüyamız “ Rüyada Villa Görmek ” rüya hakkındaki tabirleri buradan okuyabilirsiniz. Rüyanız hayırlara gelsin inşallah. Diğer tüm Rüya Tabirleri İçin. Rüyada villa görmek, mutluluk verici ve iyi haberler alacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hem iş hayatında hem de eğitim hayatında başarıdan başarıya koşacağına, saygı değer bir makama sahip olacağına, çevresinde çok sevilen ve cana yakın bir insan olacağına delalet etmektedir.

Rüyada villa görmek çok hayırlıdır. Hayli zamandır düşündüğünüz uzak bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada mamur bir villa görülmesi, mütedeyyin, takva sahibi, izzetli ve namuslu bir insana delalet eder.

Rüyada Villaya Girmek; Rüyada bir villanın içine girdiğini görmek, büyük bir devlete ve saltanata erişmeye delalet eder. Rüyada güzel bir villa içine girdiğini görmek, mal ve nimete işarettir. Cafer-i Sâdık (r.a) demiştir ki Rüyada villa görmek, on türlü tabir edilir;

Nimet,

Mal,

Velayet,

Mertebe,

Riyaset,

Şeref,

Saltanat,

Murada ermek,

Ferah,

Sürür.

Rüyada Villa Almak; yüksek rütbe sahibi olmaya, iftihar sebebi olacak başarılara, insanların aşırı rağbet ettiği bir işe girmeye işarettir. Rüyada bir villa satın almak, mühim bir göreve getirilmeye, bir başarıdan dolayı ödüllendirilmeye, hürmet ve ilgi görmeye, makam ve saygınlığa işarettir. Bazı kere de rüyada villa görmek, hidâyet ve İslâm’a delâlet eder.

Bekâr bir kimse rüyada bir villa aldığını ve içine eşyalar koyduğunu görse, rüya sahibinin evlilik için hazırlıklar yaptığına işaret sayılır. Eğer köşkün bahçesinde çiçek topladığını ve demet yaptığını görür ise, o kimsenin yakın bir zamanda çok büyük bir mirasa konacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının villa aldığını görmek, rütbe almaya yahut zenginliğe çağrışım yapar.

Rüyada Villaya Taşınmak; reisliğe, saltanata, düşman üzerine galip gelmeye ve güzel bir işe delalet eder. Rüyada bir villaya taşındığını görmek, mülke ve mala işarettir. Bazı kere de villaya taşınan için, mütedeyyin, takva sahibi, izzetli ve namuslu bir kişiye delâlet eder.

Rüyada villada oturmak, büyük bir devlete ve saltanata erişmeye delâlet eder. Bekâr bir kimsenin rüyada bir villaya girdiğini ve orada oturduğunu görmesi, evlenmek ile tâbir olunur ve o kendine münasip biriyle evlenir. 

Nablusî (rh.a) demiştir ki Rüyada bir kimse villada oturduğunu görürse, o villa da kendisinin ise, yüce bir mevkiye, büyük bir dereceye, kuvvet kudrete erişir. Eğer villa başkasının ise, o kimseye o villa sahibinden hayır ve menfaat erişir.

Yine rüyada villada yaşamak şunlara da delâlet eder

Salih amel,

Nimet,

Mal ve memuriyet,

Sevinç ve sürür,

Murada erişmek,

Reislik ve saltanat…

Rüyada villa görmek, yüksek mevki ve makama işarettir. Rüyada villada yaşamak, halk yararına önemli işler yapmaya, yüksek makam ve görevlere gelmeye işarettir.

Rüyada villa görmek, mala, nimete, memuriyete, makam ve mevkie, arzu ettiği şeye kavuşmaya ve sevince işarettir. Günahkâr bir kimse rüyada villa görse, bu rüya onun yalancı ve kibirli biri olduğuna, güç ve itibar kaybına uğrayacağına işarettir.

Bazen rüyada villa görmek, hidayete erip salih ameller işlemeye, şeref ve itibar kazanmaya işaret eder.

Rüyada villada oturduğunu görmek, devlet ve saltanata, durumunun daha iyi olmasına işaret eder. Deniz kenarındaki villalar, dünyalıkta erişilecek en son makamlara işarettir. Rüyada villada oturduğunu görmek, düşmana galip gelmeye, güzel eşe ve reisliğe veya salih amellere işaret eder.

Rüyada villa inşaatı görmek, halkın dertleriyle ilgilenmemeye, kendinden başka kimseyi düşünme- meye işarettir. Rüyada villa inşaatı aynı zamanda, yüksek bir makam olarak tanımlanır. Ayrıca mal sahibi olmaya, memuriyete, sevinmeye veya borcun ödenmesine işaret sayılır. Eğer görünen villa inşaatının kıymetli taşlarla süslenmiş ise, rüya sahibinin servetinin artacağına mülküne yeni mülkler katacağına hükmedilir.

Rüyada havuzla villa görülmesi, rüyayı gören kimsenin umutsuz olduğu bir işten, bol kazanç elde edeceğine işarettir. Veya hayırlı bir kimse ile yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada deniz kenarında villa görmek, rüya sahibinin bulunduğu mevkiden daha üst makamlara erişeceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören gurbette ise, o kimsenin yuvasına döneceğine hükmedilir. Yada hasta ise şifa bulacağına işarettir. Şayet borçlu ise borcunu ödeyeceğine yorumlanır. Bekâr ise evlenir.

Rüyada villa temizlemek adaletin çıkmasına yahut mülkün tazelenmesine, mal, rütbe ve makama delâlet eder. Temizlenen villa bir miktar da dünyalığa, hidayet ve İslama delâlet eder. Uzaktan villa görmek mülkdür. Villa, mütedeyyin, takva sahibi izzetli ve namuslu bir kimseye delâlet eder.

Bir kimse bir villaya girdiğini görse, büyük bir devlet ve saltanata erişir. Dini güzel ve bulunduğu halden daha hayırlı bir hale kavuşur. Bazı tâbircilere göre de, rüyada villa görmek nimet, mal, memuriyet, mertebe, reislik, saltanat, murada erişmek ve sevinç gibi sekiz şeye delâlet eder, dediler. Villada olduğunu gören kimse, reisliğe erişir ve düşmanına galip gelir veya kazanç sağlayacağı işler yapar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.