Rüyada Osurmak Yellenmek Ne Anlama Gelir?

15.05.2021
209
Rüyada Osurmak Yellenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Osurmak Yellenmek Ne Anlama Gelir?

Rüya Tabirleri kategorimizde bu günkü Rüyamız “ Rüyada Osurmak Yellenmek Ne Anlama Gelir? ” rüya hakkındaki tabirleri buradan okuyabilirsiniz. Rüyanız hayırlara gelsin inşallah.

Rüyada osurmak, hile ve hurdayla yapılan bir iş, çirkin bir söz ya da küçük bir günah manalarına gelmektedir. Rüyada osuran kimse için bu bir hata veya kusur ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. … Rüyada osurmanın manası, bazı rüya yorumcuları tarafından güç duruma düşmek ve kederlenmek diye yorumlanır.

Rüyada Yalnızken Osurmak

ve uygun bir ortamda gaz çıkarmak (osurmak) bir sıkıntıdan kurtulmaya, Sessizce yellenmek (osurmak) hatalı söz söylemeye, kederlenmeye yahut borcu ödemeye ve meşakkatten kurtulmaya yorumlanır.

Birinin çıkardığı gazdan rahatsız olmak ondan bir zarar görmeye, İnsanların içinde sessizce yellenmek çevresini rahatsız edecek bir iş yapmaya, onları incitecek söz söylemeye, Namaz içinde kokusu duyulmayan yahut rahatsız etmeyen yellenme, hayırlı bir işi kem söz ve yanlış bir davranış yüzünden tehlikeye düşürmeye,

Yellenerek abdestini bozmak bir sözünden caymaya, bozulan abdestini yenilemek sözünün gereğini yerine getirmeye yemin keffareti vermeye, Yellenmek bazen cemaati ( topluluğu) dağıtmaya yahut yalan sözle meşgul olmaya, Sesli olarak yellenmek çirkin söz ve işe delalet eder.

Rüyada osurmak

rüyayı görenin söyleyeceği çirkin bir söze veya bu isi isleyenin küçük günah kazanmasına işarettir. Rüyada yellenmek cemaati dağıtmaya ve yalan sözle meşgul olmaya işarettir. Bazen bu rüya ahmaklığa, yalnızlığa ve halktan ayrılmaya, bazen de yalan ve mübalağalı bir söze veya bir şeyi dövmeden dolayı çıkacak sese işarettir. Rüyada sesli bir şekilde yellendiğini gören kimse, çirkin bir söz söyler.

Rüyada bir topluluk içinde bulunduğu halde kendisinin kast ve iradesi bulunmaksızın bir ses çıktığını gören kimse, keder ve sıkıntılardan kurtulur. Kasten sesli ve pis bir koku çıkaran kimse, kötü bir söz söyler veya çirkin bir is yapar. Yellenmeden meydana gelen pis koku ve ses nispetince de ayıp Sessiz olarak kokusu pis bir şekilde yellense, o kökü miktarınca ayıplanacağına işarettir. Bir kimse, kederli ve üzüntülü bir topluluk içinde yellense, o topluluk keder ve üzüntüden kurtulurlar.

Rüya osuran kişi ticaret yapıyorsa

kar eder. Güç durumda ise, kolaylığa kavuşur. Rüyada zorla ses çıkaran kimse iradesi dışında olan bir iş yapar. Eğer kolaylıkla ses çıkaracak olsa, gücünün yettiği bir isi yapar. Rüyada şiddetli ve pis kokulu bir ses çıkardıgını gören kimse yolculukta izzet ve şerefe erişir. Ancak isleri dağınık olur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X