Rüyada Muz Görmek

25.03.2021
271
Rüyada Muz Görmek

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek, helal kazanca, karlı işe, rızka, arzusuna kavuşmaya delalettir. Muz barışa, evlenmeye, evlada, kudret ve kuvvette yorumlanır. Rüyasında muz görenin her ne şekilde olursa olsun, şansının her işte yaver gideceğini ifade eder. Muz rüyası barışın, bereketin, bolluğun ve paranın işaretçisidir. Rüyada muz görmek; sevgi ve muhabbete, cömert ve güzel ahlaklı kimseye; kabir yahut hapiste bulunan kimseye, kitaplara, saklı tutulan mala, ana karnındaki çocuğa; tüccar için mala, takva ehli için ibadete, Hastanın muz yemesi onun vefat etmesine, Evinde muz bulunduğunu görmek erkek çocuğa, Muz ağacı mal sahibi zengin bir kimseye delalet eder.

Rüyada Muz Yemek

Tatlı muz yemek sevgi ve arzu ettiği isteğine kavuşmaya, ekşi muz yemek sıkıntıya; muz ağacı zengin ve cömert insana, bu ağacın dibinden muz toplamak hasta bir kimseden mala nail olmaya; Muz bazen erkek kardeşe ve iyi arkadaşa delalet eder. Rüyada muz yemek, hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada muz yemek barış, bolluk, bereket ve para demektir. Rüyada yenilen muz çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız gerçekleşmeyebilir. Ağacından kırmızı bir muz koparıp yediğini görmek bir erkek evladı olacağına delalet eder. Rüyada muz görmek, çok iyi haberlere işarettir. Rüyada muz yemek rüya tabiri yorumcularına göre hayra işarettir. Kısmet almaya, muradına varmaya, şans elde etmeye, kazançlara ve fırsatları değerlendirmeye yorumlanır. Rüyada muz yemek, helal ve makbul olan rızkın ele geçeceğine tabir edilirken, zenginlik, bolluk ve bereket olarak da kabul edilir. Rüyada muz yiyen hastanın iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada muz toplamak

evlada ve zengin kimselere işaret eder. Rüyada muz bahçesinde dolaşmak, çok hayırlı bir rüya olup, mutluluk ve refahla dolu bir geleceğe işarettir. Muz toplamak çok hayırlı olup, iyi bir geleceğe götürecek anlamındadır. Kişinin rüyasında muz toplaması, iyi ve güzel işler yaparak kazancında artış gösterecek olan paraya ve rızkta artışa işarettir.

Rüyada Muz Görmek İmam Nablusi

Rüyada görülen muz, ana karnında bulunan çocuğa veya kabirdeki ölüye ya da cezaevinde mahkûm bulunan bir hükümlüye işarettir. Muz ağacı din, dünya ve mal sahibi zengin bir adama işarettir. İmam Nablusi ‘ye göre, bir rüyadaki muz, rüyayı gören kişinin rızkını temsil etmede gösterdiği çabayı temsil eder. Muz beklenmedik yerden gelen sevindirici gelişmelerin işaretidir.

Rüyada muz görmek, anne karnındaki bebeğe ya da ölüye ya da cezaevinde bulunan bir kimseye yorumlanır. Muz ağacı dindar ve mal sahibi varlıklı zengin bir adama yorumlanır. Bu rüya, evleneceğiniz kişinin yanlış insan olduğuna işaret eder. Eğer evliyseniz, evliliğiniz sorunlu alacak ve para sıkıntısı çekeceksiniz demektir. Evlilik için yanlış adamı seçeceğinizin işaretidir. Eğer evliyseniz, evlilik hayatınızda sorun yaşayacak, para konusunda da yanlış kararlar alacaksınız. Bozuk muz hastalık olarak yorumlanır. Ama muz yeşil ise helal kısmettir. Rüyada muz görmek zengin için mal, dindar için de sevap işlediğine delalet eder. Mevsiminde muz yediğini gören zengin bir kişi ile evlenir. Rüyada muz ağacı görmek, cömert, herkese hayrı dokunan, sanatçı ve kişiliğinden her yönü ile faydalanılan ve her ise yarayan bir kişi ile kıyaslanır.

Rüyada Muz ve Muz Ağacı Görmek

Evinde bir tek muz ağacı olduğunu ve bunun üzerinde de bir tane meyvesi bulunduğunu görmek, rüya sahibinin bir oğlu olacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen muz, saklı olan mala veya ana karnında bulunan çocuğa yahut kabir yahut da hapiste bulunan insana veyahut geçmiş haberi yahut ilmi ihtiva eden kitaba işarettir. Muz, elbiseye, ülfet ve muhabbete işarettir. Muz, cömert, muvahhit ve güzel ahlaklı bir kimsedir. Rüyada bir kimsenin evinde muz bulunduğunu görse, o ev sahibinin erk bir çocuğu doğar. Rüyada muz yediğini gören kimsenin, eline bir kimse tarafından mal geçer.

Bazı tabirciler, rüyada muz yiyen kimse, dünya adamı ise, eline arzu miktarca mal geçer. Mütedeyyin ise ibadette kemale erer, Muz ağacı mütedeyyin ve mal sahibi zengin bir kimsedir. Tüccar için muz, mal, takva ve ibadet ehli kimseler için de din ve ibadettir. Bu rüya, evlilik için yanlış adamı seçeceğinizin işaretidir. Eğer evliyseniz, evlilik hayatında sorun çıkacak, para konusunda da yanlış kararlar alıp, maddi açıdan sıkıntı çekeceksiniz.

Rüyada muz görmek; yeni bir aşka, çocuk sahibi olmaya, zengin olmaya, muz satmak veya kaybetmek; zarara uğramaya, birinin size muz verdiğini görmek; o kişiden yardım ve iyilik göreceğinize, birisine muz verdiğinizi görmek; o kimseye yararınızın dokunacağına, bazı yorumculara göre ise bir düşmanınızın sizi çok üzecek bir davranışta bulunacağına işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X