Rüyada Kar Görmek

25.11.2020
839
Rüyada Kar Görmek

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek hastalıklardan şifa bulup iyileşmeye, menfaatli şeylere ve rızık ile tabir edilir. Normal mevsiminde kar yağdığını görmek üzüntü ve kederden kurtulmak anlamına gelir. Mevsimsiz kar yağması hastalığa ve bazı işlerin ertelenmesine işarettir. Rüyada kar hastalık, geçim ve üzüntü ile yorumlanır. Nablusi’ye göre Rüyada karla ateşi bir arada görmek muhabbetle sevgiye yorumlanır. Bazen de rüyada kar görmek rızk, mal, yaşam ve ucuz mal anlamına gelmektedir. Yerde biriken fazla kar yönetimden gelecek sıkıntı ve zorluklara işaret eder.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Üzerine kar yağması yolculuğa yahut bir işten zarar görmeye yorulur. Kış mevsiminde yahut soğuk bölgelerde kar yağdığını görmek hayır ve berekettir. Fakat rüyada bahar mevsiminde kar yağması yenilgi anlamına gelir. Genel anlamda kar yağması güzelliktir.

Kış mevsiminde kar yağması rüya sahibi için üzüntü ve kederin bitmesine işarettir. İslami tabirlerde kar yağdığını görmek geniş rızk, mutlu hayat, çok fazla mal ve Asker anlamlarına gelmektedir. Rüyada kar yemek sevindirici habere delalettir. Yaz mevsiminde rüyada kar yağdığını görmek ise hastalık demektir.

Rüyada Kar Yağması

Soğuk yerlerde kar yağması hayır ve berekettir. Sıcak yerlerde kar yağması, kıtlık ve kederdir. Kış mevsiminde kar yağması iyidir. Hayatın değişeceğini belirtir. Güzel günlerin yaklaştığını ve dertlerin biteceğini bildirir. Kapalı yerlere kar yağması acze işarettir.

Derler ki soğuk havalarda karın yağdığını görmek rızıklara ve menfaatli şeylere çıkar. Soğuk algınlığı ve grip gibi kış hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Az kar yağması ucuzluk ve bolluktur. Bazen de uzun bir yolculuğa çıkmaya yorulur.

Rüyada Kar Yağışı Görmek

Kar yağışı rüyaları iyi şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar yağışı rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın olumlu yönde değişeceğini haber verir. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir. Mevsimsiz görülen kar yağışı, ani yaşanacak değişimler yüzünden sıkıntıya yorumlanır.

Rüyanda Kar Yemek

Yaz mevsiminde kar yemek, bereket ve fayda görmeye yorumlanır. Kış zamanında kar yemek fenadır, Sıkıntıya delalet eder. Genel anlamı helal mal elde edeceğinize yorumlanmaktadır. Geçiminizin güzel olacağına işarettir. Rızıklara ve menfaati şeylere tabir edilmektedir.

Mevsimine bağlı olarak tabir edilir. Rüya sahibi yaz mevsiminde kar yediğini görürse bazı sorunlar yaşayacağına yorulur. Kış mevsimine doğru kar yemekse mutlu bir olaya yorumlanır. Kar yağışında kar yemek bolluk ve ucuzluk demektir. Mevsiminde Kar yemek rüyada, iş hayatındaki iyi gelişmelere tabir edilmektedir.

Rüyada kar yığını görmek

Normal şekilde biriken kar bolluğa, berekete yorulur. Mevsiminde kar yığını gören, sıkıntı ve kederi varsa kurtulacağına, düşmanı varsa ona üstün geleceğine yorulur.

Kar üstünde yürümek

Karda ayak izlerini görmek, güzel bir sürprizle karşılaşacağına yorumlanır. Kışın görülürse kişinin dertlerinin geçeceğine işarettir. Yazın görülürse kişinin hayatının ani değişiklikler yüzünden alt üst olacağını gösterir.Rızk ile yorumlanır.Kar üzerinde yürümek, beklemediği bir yerden bir menfaat göreceğine delildir.

Rüyada evin içinde kar görmek

Evin içine kar yağması, o eve bir bela veya musibetin geleceğine işarettir. Vaktinde ve az olarak yağan kardan başka kar, keder, hastalık ve azap ile yorumlanır. Kış zamanında kar yağması, nimet ve bolluk demektir.

Pencereden rüyada kar yağışı seyretmek

Sorunların ve üzüntünün son bulacağına ancak bir tehlike atlatılacağına işarettir.

Rüyada mevsimsiz kar görmek

Mevsimsiz görülen kar, ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır. Bir şehre mevsimsiz fazla kar yağması, o şehre devlet reisi veya Haktan gelecek bir azaba işarettir. İçlerinde bir fitnenin çıkmasına yorulur. Karin, kıtlık senesine işaret edeceğini söyleyen tabirciler de vardır.

Bembeyaz kar görmek

Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir.

Karda Üşümek

karda üşüdüğü için ateş yakıp ısındığını görmek, sevdiği bir kişi ile evleneceğine delalet eder.

Karda Yuvarlanmak

Kar içinde yuvarlandığını görmek, rızk bolluğuna yorulur.

Lapa lapa kar yağdığını görmek

Rüyada her tarafı kaplayacak derecede şiddetli lapa lapa kar yağması, geleceğe yorumlanır. Karın az yağdığı ve yerleri tamamen örtmemesi, o yere gelecek berekete delalettir. Lapa lapa kar yağması hayırlıdır. Bol kazanç anlamına gelir. Mutlu ve sevinci işaret eder. Talihin sizden yana olduğunu ifade der. Rüyada lapa lapa bir karın yağması rüya sahibi için eline geçecek bol paraya işaret eder. Zenginlikle tabir edilir.

Üzerine kar yağması

Kişi tutuklu ise tahliye edileceğine, beklemediği bir yerden büyük bir menfaat göreceğine işarettir.Bir kimsenin üzerine rüyada kar düşmesi, düşmanın ondan nail olacağı bir şeye işarettir.

Yazın kar yağması

Yazın kar yağması, soğuk algınlığına, hastalığa bazen de uzak bir yere çıkılacak bir yolculuğa işarettir.

Rüyada yerde kar görmek

Yerde kar, rızklara ve menfaatle şeylere ve soğuk algınlığı, hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Bazen ülfet ve muhabbete işarettir. Karin mevsiminde yerde görülmesi, üzüntü ve kederin gitmesine, düşmanını kahredip ona galip gelmesine işarettir.

Yerin kardan faydalanamayacağı bir zamanda yağması, devlet reisinin zulmüne ve vergi toplayan memurların çalışmasına işarettir.

Rüyada kar fırtınası görmek

Kar fırtınası çiçek, kızamık, veba ve taun gibi salgın hastalıklara, bazen de harbe, çekirgeye ve çeşitli hastalıklara yorulur. bazı kere de ucuzluk, bolluk ve zenginliğe işarettir.

Rüyada dağda kar görmek

Ekin ekilip ziraat yapılan ve yağması faydalı bir zamanda karin yağıp o araziyi kapladığını görmek, arazinin karla kaplanacağı gibi, nebatat, hububat ile de kaplanmasına çok ucuzluk ve bolluğun olmasına işarettir.

Rüyanda Kar Satmak

Rüyasında kar alıp sattığını gören, hasta ise iyileşeceğine; karda kızakla kaydığını görmek, para kazanmak için bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

Rüyanda Sulu kar

Rüyasında sulu karların yağdığı halde, üzerindeki yağmurluk ve elindeki Şemsiyeden dolayı ıslanmadığını görmek, islerinin sağlamlığına ve iyi şekilde idare edildiği için, zararlı olmayacağına delildir.

Rüyada kar yağarken görmek

Karın mevsimsiz yağması, soğuk algınlığı hastalıklara, bazen de yolculuğun ertelenmesine yorulur. Sonbahar yada kış mevsiminde görülmesi ise yolcu ve kiracıların kazanç ve menfaatlerinin mümkün olmalarına işarettir.

Rüyanda Kar temizlemek

Yağmur hükmündedir ve o yer halkına gelecek, rahmet, bereket, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Sevinç ve refaha çıkar.

Rüyanda Kar küremek

Bölgeye gelecek bolluk ve bereketin habercisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

Cabirü’l-Mağribî demiştir ki: Bahar mevsiminde karların yağdığını görmek mağlubiyete delalet eder. Acizliğe, yolculuk ve maaş talebinden gaflete işarettir. Beklenmedik aksiliklerin habercisidir. Yazın kar yağması şansızlığa yorumlanır.

Rüyada Evin İçine Kar Yağması

Sıkıntıdır. Aile yada yakın çevrenizle yaşanacak bazı sıkıntıları ifade eder. Erimesiyle sıkıntıların geçici sıkıntı olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada Üzerine Kar Yağması

Rüyada üzerine kar yağması, yolculukla tabir edilir. İş hayatında sorunların çözümü noktasında mücadele etmeye tabir olunur. Üstüne kar yağması bazende özlemle yorulur. Ailenizle geçireceğiniz sıcak ve mutlu günlerin habercisidir.

Zamansız Kar Yağması

Yerin kardan faydalanmayacağı bir zamanda kar yağması, sultanın adaletsizliğine ve vergi toplayan memurların çalışmasına işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.