Rüyada Civciv Görmek

04.01.2021
665
Rüyada Civciv Görmek

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada Civciv görmek sevindirici habere, bir beklentinin olmasına işaret etmekle birlikte geçim kaygısı çekmeyecek bir çocuğa ve çok sevindirici bir haberdir. Bir kadın Rüyasında civciv görse, o kadının çocuğu olur. Hamile olan bir kadın rüyasında yumurtadan civciv çıktığını görse, rahat bir doğum yapar. Rüyada görülen civcivler bolluğun, bereketin ve kısmetin işaretçisidir.

Rüyada Renkli Civciv Görmek

Civcivin her rengi iyi sayılır. Kümeste veya bahçede görmek bolluğa ve kısmete delalettir. Rüyada siyah civciv; ileride lider olacak, sorumluluk üstlenecek bir çocuğa, sarı renkli civciv, yaramaz bir çocuğa, kırmızı veya mavi renkli civciv görmek ise sağlıklı ve sağlam iradeli bir çocuğa işarettir.

Rüyada civcivler görmek

Kişinin rüyasında çok sayıda civcivleri bir arada görmesi evlenmeye, çocuğa, piknik yerlerine veya okul bahçesine işaret eder. Rüyada civcivler görmek dindar çocukları olmasına veya görülen civciv sayısınca erkek çocuğu olmasına veya üstesinden zor gelinecek bir işin kolayca üstesinden gelinmesine işarettir.

Rüyada Horozun Civciv Çıkarması

Rüyada horozun civciv çıkardığını görmek, orada bir öğretmenin veya sanatçının çocuklara ilim ve sanat öğreteceğine işarettir.

Rüyada Tavuğun Civciv Çıkarması

Tavuğun civciv çıkarmak için kuluçkaya yattığını görmek, bekâr için evlenmeye, evliler için çocuğa işarettir. Rüyada tavuğun üstüne oturduğu yumurtadan civciv çıktığını görmek, beraber olduğu insanlardan fayda görmeye işarettir.

Rüyada bir kuşun altına yumurta koyup bundan civciv çıktığını görmek, ümit kesilen işlerin yeniden hayat bulmasına işarettir.

Rüyada Civciv Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen civciv, hamile bir kadına çağrışım yapar. Ayrıca yeni doğmuş bir çocuğa işaret eder. Bazen beklenen sevinçli haber olarak yorum yapılır. Civciv rüyası bazen de, evlenmek anlamına gelir. Kimi zaman ise, gelecek bir hediyedir.

Rüyada bekâr bir kimsenin civcivi eline alıp okşadığını görmesi ise, o kişinin evlenip çoluk çocuğa karışacağına işarettir.

Rüyada Civciv Toplamak

Rüyada civciv topladığını görmek, evliler için hayırlı evlat sahibi olmaya, rüyayı gören kimselerin bekar olması halinde erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Bu rüya genel anlamda evlat olarak tabir edilir. Çok sayıda civciv toplamak, doğacak olan bebeğin çok hayırlı bir evlat olacağına işaret eder.

Rüyada civciv Kurtarmak

Rüyada civciv görmek sevinçle yorumlanmakla birlikte civcivi kurtarmak zahmetsizce meydana gelecek rızık ve işe delalet eder. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir.

Rüyada yumurtadan civciv çıkması

Rüyada yumurtadan civciv çıkması kısmettir. Bolluğa işaret eder. Rüyada yumurtadan çıkan civciv görülürse ve de civciv güzelse, hayatınızda zevk verecek değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Rüyada civcivlere yem vermek

Rüyada civcivlere yem vermek Aile içinde sevinecek bir toplantı yapılacağı anlamına gelir. Bir kimsenin rüyada civciv görmesi; sevince, civcivlere yem vermek ise aile içinde sevinilecek bir durumun meydana gelmesine işarettir.

Rüyada içi civcivlerle dolu kümes görmek

Bekar için iyi biriyle evliliğe, hayırlı bir hizmetçiye ve rızka, doğacak erkek çocuğa delâlet eder.

Rüyada elinde civciv tutmak

Civcivleri alıp avuç içine alıp sevdiğini görmek, bir çocuğunuz olacağına delalet eder. Rüyada civciv tuttuğunu görmek, güzel ve şerefli bir evlada delâlet eder. Rüyada civciv yakalamak civcivi yakalayan bekarsa erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Rüyada civciv yakalamak sevinç, sevinç ve sürur, aile içinde sevinilecek bir durum, evli biri için bir çocuğunun doğması anlamına gelir.

Rüyada civciv almak

Kişinin rüyasında civciv satın aldığını görmesi, berekete, eve, sevinç ve feraha delâlet eder. Rüyada civciv almak, iyi insanlarla dost olmaya, bereketli kazanca ve rızka delâlet eder. Rüyada civciv aldığını görmek, hayırlı bir miras ile tabir olunur.

Rüyada civcivden korkmak, emniyet ve kurtuluşa delâlet eder.

Rüyada ölü bir civciv görmek

Rüya görenin hanımı hamile ise, doğumun çok rahat olacağını gösterir. Bazen ölü civciv görmek bir işin neticesini beklemeye, sabredip murada ermeye veya haylazlık ve tembellik yapmaya işaret eder.

Rüyada Civciv Doyurmak

Civcivlere yem verdiğini görmek ise, rüyayı görenin sevinçli bir haber alacağına ve bu münasebetle bir ziyafet vereceğine hükmedilir.

Rüyada civciv canlandırmak

Rüyada böyle bir durumu görmek, bekâr için evlenmeye, işletmek için yeni işler kurmaya, evli için de nesle, toplanmak, toparlanmak ve güçlenmek manasına gelir. Bazen de bu rüya erkek ve kadınların dinlenmek için çıktıkları piknik yerine delalet eder.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.