Merhamet Ya Rabbi

07.11.2020
92
Merhamet Ya Rabbi

Merhamet Ya Rabbi

*Selam es selame canım hocam. İkindi namazı, akşam namazı ve yatsı namazında secdede sol kolum zangır zangır titredi, sızıyla birlikte ne yapacağımı bilemedim. Sakin ol deyip kendimi sakinleştirmeye çalıştım. Dua ederken sürekli merhamet ya rabbi, merhamet ya rabbi, merhamet ya rabbi, affet bizi deyip durdum uzun bir süre. Gönlüme üzüldüğünüz düştü. Bu sefer daha çok af ve merhamet diledim rabbimden. Kendim ve zülfikârlar için. Sonra iki kürek kemiğinin arasına sağ baş parmağımla işaret parmağı bastırılıp sol koluma besmele yazıldı, bileğe kadar.

*Namazın arkasından sükunet efalindeki zikri okudum.

*RABBİM; Merhametimi kazandınız, deyip sevdi. Secdeden kalkmadan telefonumu aldırıp yazmaya başladı. Selam es selame. Eûzü billahimineşşeyidanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Selamünkavlemmirrabbirrahiym. Es selâmu Aleyke ya eyyühennebiyyü ve Rahmetullahi. Elli bin yıldır insanların üzerinde neden hüküm sürdüremediğinizi, onların içlerinde gizlediklerini bildiğimizi bilmezler mi! Benim burada olan kullarımın sana buğz ettiğini bilmez miyim. İlle de enselerinden tutup inciteyim mi. Bunumu isterler. Ali’mi üzen beni üzer demedim mi sizlere. Benim azabını almaya mı çabalıyorsunuz siz. Ayşe’me ikindinden beri sıkıntı veriyorsunuz. Üzüldü ne yapacağını bilemedi. Merhamet dilendi durdu. Alimi üzdüğünüzü gönlüne düşürdüm. Allah’ım sen affedicisin affetmeyi seversin bizleri afet der durur. Merhamet ya Rabbi, Merhamet ya Rabbi, Merhamet ya Rabbi. Celalim hakkı için eğer bir daha Ali’mi üzerseniz onu sizden alırım da kalakalırsınız. Bir zamanlar da böyle demiştiniz; ‘’ Allah’ım hocamızı bizden ayırma, bir daha asla üzmeyeceğiz dediniz. N’oldu şimdi, ne değişti .

*Hocam inanın gönderip göndermeme konusunda kararsız kaldım. Rabbime ve size sonsuz güveniyorum. Okumam gereken bir ekstra bir dua var mı bilmiyorum. Hocam ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım. Hissettiğim Rabbimin celallendirmişiz. Cemaline merhametine sığındım durdum. N’olur üzülmeyin hocam. Sizin üzülmenize dayanamıyor, Rabbim.

♥️Selam es selame Azizem. Maşaallah barikallah rabbim bizi bir kere daha muhatap alarak uyardı. İnşaallah her birimizin kalplerine beyinlerine gönüllerine işler bu uyarılar da birbirimizi bundan böyle üzmeyiz. Rabbime emanetiz inşaallah. Teşekkür ederim rabbimiz razı olacağın kadar hamd ve şükürler ederim . Bütün alemler adına vekaleten nefsim, zatım adına asaleten affı mağfiret dilerim. Selam es selame.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.