Kamer hanım’a mektuplar (28) Biiznillah gelecek, güzel gelecek

Kamer hanım’a mektuplar (28) Biiznillah gelecek, güzel gelecek

13 Ocak 12:37
HAB: Selam es selame ;

Son gezintinizden şimdi daha eminim ki, süflî varlıklarla ilişkidesin. Maalesef benim cinlerle ilgili bilgim, ilmim hiç yok denecek kadar az. Sana daha önce bildirdiğimi sanıyorum, küçük bir tecrübe yaşadım, hocam rahmetli “ilgilenme” dedi, bıraktım. 30’lu yaşlarımdaydı. Gelenler ‘hüddam’ dedikleri cinstendi. Kur’an’dan bir sûrenin hüddamları olduğunu ilgili bir çok kişi söyledi. Kalp damar hastalıklarının tedavisine yardımcı olan ulvî varlıklardan olduklarını bilmeyen yok gibiydi. Tam bağlantı kurmadan ehlinin yardımıyla onlarla bağımı uzun uzun okuyarak kesmiştim… Sonraları süflîleri tarafından büyü, sihir gibi nedenlerle zarar görmüş bir oğlumu okuduğum için etkilendim. Konuyu bilen birisinin yardımıyla çok uzun süreler okumayla o etkiden kurtuldum. Rehberlik eden kişinin tariflerini tam okudum, o varlığın yanarak öldüğünü gördüm. Etkinin sıfırlandığını da yardım aldığım kişi ilgilenerek yani ‘bakmak’ dedikleri araştırmasının sonunda söylediği için bir daha belirgin etkilenmedim.

Dolayısı ile demek istediğim şu ki, varlıklarından yaşadığımız tecrübelerle haberdarız da, daha öte bir bilgim yok. Sadece korunma yollarını sana da bildirdiğim gibi, sağ devriyle, Kâfirun Suresi’ni okuyarak, Ayetel Kürsî’yi yazıp su içine bırakıp içmekle sağlandığını biliyorum. Ancak bu tedbirlerin tam iletişim kuranlara yetip yetmediğini bilmiyorum.

Ben aslında TARİKATTA sana yardım ettiğini söyleyenlerin de, bunların müslümanları olduğuna inanmaya başladım. O tarikattakilerin verdiklerini okumaya başladığından sonra bunlarla karşılaşman dikkat çekici… Bence o zikri bırakmalı, diğer korunma zikirleri ile devam etmelisin. Keşke sana daha çok yardım edebilseydim. Esas başına bunları saranın S. ve S.’yı ele geçiren süflî olduğunu sanıyorum. Onları merak etmeyi bırakmalısın. Zihninde onlara izin vermemeli, rıza göstermemeli, onların hayatlarını merak etmemeye çalışmalısın.

Çok sayıda Kâfirun Sûresi’ni, İhlas’ı ve Felak ve Nas Sûreleri’ni okumalı, sağ devrini yedi Ayetel Kürsi ile yapmalısın. Düzenli abdestli kalmak, zikirlerini eksiksiz yapmak, umulur ki onları senden uzak tutar.

Bir kardeşimiz kendisinin de üç harflilerden rahatsız olduğunu, onları zihnen reddederek kurtulduğunu, benim verdiklerimle meşgul olmakla rahatladığını yazmıştı. Sizden isim vermeden bahsettim, “böyle böyle seyahatler yapıyor” dedim. Son seyahatinizden kısaca bahsettim. “Kesin süflîlerdir. Sabah olmadan bırakmaları ve mekânlarının perişanlığı buna delildir” dedi. Ve ancak zihnen onlarla ilgilenmemenizle kurtulabileceğinizi selamlarıyla bana yazmış.

Dergâh dediğiniz yerle bir bağlantı yaparak bilgi alsanız ve varsa onlardan korunmak için ne yapılacağını öğrenseniz iyi olur, diye aklıma geldi. Fazla söyleyecek söz bulamadım. Sana sağlık afiyet dilerken, dergâha şu andaki rahatsızlığınızda onların payı olup olmadığını sorsanız iyi olur…

Bir de S.’dan şu andaki durumu hakkında bilgi isteseniz.. Size olanlardan yanındakinin haberi var mı, öğrenseniz iyi olur. Selam es selame

K: Abi ben bunları hiç düşünmüyorum, merak da etmiyorum. Hatta siz “Cemâldesin” dediğinizden beri pek bir rahatladım. En son rüyamda erkek bebekler dolmuştu kucağıma ve ayakkabılarımda kömür parçaları vardı. Siz bir süre daha bunlardan sıkıntı olacağını söylemiştiniz. Sanırım şu an o süreci yaşıyorum. Son yıllarda abdestsiz, yemem, içmem, gezmem. Namazları düzenli kılıp, uyku hariç neredeyse tüm gün zikirdeyim. Hâlâ niye bana bulaşıyorlar, anlamıyorum. Ayın 20’sinde İstanbul’a gidicem, oğluma inşallah. S.’yı görücem. Şu küçülme işini de O’na sorucam. O bana çok iyi görünmüyor. Yanındaki aylardır yanında değilmiş. Onu da alıp türbeye gitmeyi planlıyorum. Türbede de anlatıcam bunları. Madem himaye ediyorlar niye maruz kalıyorum? Size döndüğümde bilgi veririm inşaallah. Bu arada o zamana kadar yeni bir gelişme olursa yine bilgi veririm. Selam ve dua ile.

HAB: Tamam. Allah yardımcın olsun. Aslında son olaya kadar selamete çıktığınızdan emindim. Ama bu olay henüz o sınırı aşmadığımıza hükmettirdi. Ve tarikatın verdiği zikirden şüphelendim. Selam es selame

1 Mart 06:15
K: Selamün aleyküm, hayırlı sabahlar çok kıymetli abim. Bir süredir sizinle konuşamadık. Nasılsınız? İyisiniz inşaallah. Şubat tatilini oldukça yoğun geçirdim ve sanırım seçimlerin yaklaşmasından olsa gerek, bu yıl turlarımız oldukça erken ve çok yoğun başladı. Sürekli aklımdasınız ama bir türlü yazmak kısmet olmadı. Arada açabilirsem bilgisayarı, yazılarınızı okuyup faydalanmaya çalışıyorum mümkün olduğunca. Abi sizin de söylediğiniz üzere dergâhtan verilen tüm önerileri tamamen bıraktım. Sizin daha önce verdiğiniz zikirleri çekmeye devam ediyorum. O gün bugün bir sıkıntı yok çok şükür. Bu gece bir yoklayıp rahatsız ettiler ama, sanırım yavaş yavaş bu da bitecek. Son konuştuğumuzdan bu yana herhangi bir yere de götürülmedim. Zaten çok yorgun oluyorum. Vücut yorgunken böyle gezmelere götürmediklerini tecrübe ettim. Bir kaç ay daha bu yorgunluk süreceği için bir süre daha böyle bir şey yaşamam herhalde. Size son günlerdeki durumum hakkında bilgi vereyim istedim. Zikirlerde değişiklik yapmamın gerektiğini düşünürseniz, tempomu göz önüne almayınız lütfen abi. Ben yoğunluğuma rağmen yapmaya çalışırım. Allah’a emanet olun. Selam es selame.

1 Mart 16:58
HAB: Aleykümselâm. Kalpten kalbe yol veren Allah’a hamdolsun. Merakımı tam sınırda giderdiniz. Sağlığınızın yerinde olmasına sevindim. Kalbim sizinle çok meşgul olunca “Acaba?” dedim. “Acaba bir sorun mu var?”. Ve sürekli sizin için dua etmek zorunda kaldım. Bunda da vardır bir hayır. Rahatlayıncaya, dünyalık işlerinizi halledinceye kadar değişiklik yapmayalım. Çok şükür giderek işler daha çekilir seviyelerde. Önümüz açıldı inşaallah. Selam es selame

1 Mart 19:03
K: Dualarınız için Allah razı olsun abi. Hakkınız nasıl ödenir, bilemiyorum. Sizi de meraklandırmışım. Bir gelişme olursa ben size yazmaya çalışıcam. İçiniz rahat olsun, iyiyim çok şükür. Selam es selame.

O son gittiğimde adamı küçülmüş görmüştüm ya, o ‘onların benim üzerimdeki kuvvetinin azaldığı’ anlamına geliyormuş. Benim zikirlerle ürettiğim beyin enerjisinin peşindeymişler. Zikirlerime devam ediyorum, zamanla tamamen kurtuluruz inşaallah Rabb’imin izniyle. Sabah bunu yazmayı unutmuştum, şimdi aklıma geldi söyliyeyim istedim.

HAB: Güzel. Allah’ın izniyle gelecek güzel gelecek. Selam es selame

kamer-hanima-mektuplar-27-galiba-dun-gece-sufli-boyuta-gittim

kamer-hanima-mektuplar-29-oyleyse-bundan-sonra-hangi-sey-sana-dini-yalanlatabilir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.