İnsanlar uykuda

09.07.2018
5
İnsanlar uykuda

İnsanlar uykuda

BABA, şimdi ben ne yapıyorum biliyor musun, nesneleri, objeleri, insanları, cinleri, melekleri, ülkeleri devlet reislerini, enerji boyutunda sadece düşünmekle, yani niyet etmemle yerlerini makamlarını, topraklarını değiştiriyorum. Zalimlerin elindeki her şeyi alıp hak sahiplerine veriyorum her şeyi değiştiriyorum, Allah’ın izniyle.

-Maşallah barikallah, Selam üzerine olsun aziz kardeşim imam Muhammed. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Mücadelen mübarek olsun. Gelişmelerden bu kardeşini haberdar edersen celalin hilelerine karşı daha dikkatli olmak, inşaallah mümkün olur. Hangi esmaları okuduğundan haberimiz olursa da iyi olur.

*Baba bu keşiflerim ya kavi esması okuduğumda gerçekleşti. Kalbime sürekli ya kaviyy ilham olundu. Siz demiştiniz ya, kalbin, ruhun seni sevk edecek diye

-Tamam. Ya hayyün ya muhyün ya kaviyyun olarak oku. Üçünü birlikte oku ve gördüklerini yaz lütfen.

*TAMAM baba…
19:56*ya hayyün ya muhyün ya kaviyyun olarak okudum. İnsanlar uykudadırlar, ölünce uyanırlar sözü gerçekliğini yaşayarak gördüm. Ben uyandığım için sizin tavsiyelerinize uyarak Allah’ın izniyle yürüyen insanların ruhları kalpleri uykuda. Herkesi uyku halinde gördüm… Ama bedenleri yürüyor, yolda hareket ediyorlar… Ama aslında uyurgezer halindeler. Ayrıca karşımdaki her nesne obje aslında yok. Dünyada gördüğümüz herşey bir enerji… Yani aslında sert bir cisme dokunduğumuzda karsıdaki enerjiyi hissediyorsun, kati olarak yani, pirim. Gördüğümüz her şey bir aldatmaca. Aldatmaca. Katı, sıvı, gaz olarak tanımladığımız şey aslında enerjinin ta kendisi… Dokunma, görme, işitme de bir enerjiden yani nurdan ibaret.
Bu insanların hepsi uykuda dünyada. Aslında rüyadalar, uyuyorlar, bedenleri nasıl hareket halinde derseniz uyurgezer. Bilinç, kalb, ruh, kapalı ne yaptıklarını bilmiyorlar. Aslında dünya bir boyut. Aşağılanmış, lanetlenmiş bir evren, 100 de bir rahmet var. Ve pirim ben sizin tavsiyenizle uyanık vaziyette, insanların uyur geçerliklerini görüyorum, farkındayım.

-hadis; İnsanlar uykudadırlar öldükleri zaman uyanırlar. Hadis, dünyadaki bunca rahmet, Allah’ın rahmetinin % 1 dir. Gerisi ahirettedir.

*Ve ben bunlara merhamet ediyorum, hani Osmanlıda dokunmayın benim gavurlarıma, kâfirlerime diyen o evliya misali oldum… Bilmiyorlar… Ne yaptığının farkında değiller, uyurgezerler hepsi uykuda…

-Celali baba… Rahmetli, dokunmayın benim gâvurcuklarıma diyor, emeli evliyanın yaptığı duanın tam tersini yapıyor muş. Şimdiki tarikat şeyhleri ve müritlerinin tamamı farkında olmadan celali babalık yapıyorlar.

*Pirim bilmiyorlar. Bilinçleri kapalı. Uykuda insan ne yaptığını bilmez, sağa sola vursa elini, karşıdaki kişiye vursa, sucu yok, günahsız. Simdi bunların bedeni dünyada ama ruhlar boyutu var arı kovanları gibi hepsinin ruhları uyuyor makamlarında o arı kovanlarının bazı bölümleri yani uyananların yerleri boş..

-la gafleti vela dalaleti illa hidayeti ya hadi. Oku. Seyretme inşaallah gördüklerini yaz. Sağ elinin işaret parmağını sağ ayak başparmağının üzerine basarak oku. Ve inşaallah gördüklerini bize yaz.

*22:59*BABA la gafleti ve la dalaleti illa hidayeti ya hadi. Okudum… Her yer karanlık, zifiri karanlık, simsiyah. Dünyamız, yasadığımız her yer… Bu zikri okudukça soldan sağa doğru her yerin aydınlandığını, nurlandığını gördüm.

-İşte azizim bu zikri çek ki âlemler nurlansın. Zulmet azalsın. İnsanlar uyansın… Kuran ve islam insanlığa nuru tamamlamak üzere gelmedi mi. En az 21 gün lütfen bunu oku. Kurtuluşa erenlerin görevi diğer hemcinslerine rahmet etmek değil midir? Okudukça hem kendi nurumuz artar hem de insanlığın hidayeti gerçekleşir.

*Tabii de baba

*La gafleti vela delaleti illa hidayeti ya hadi zikrini verdiğiniz ya karanlıklar celalin kralı şeytan ve cinler bundan rahatsız oldu. rüyamda bilimkurgu veya uzay filmleri olur ya, acayip, korkunç canlılar, yaratıklar olur… o filmlerdeki korkunç canlılar, bu gördüğüm kadar korkunç, heybetli değiller. hiç bir filmde böyle bir canlı yoktur… bana saldırıyorlardı… bende o kadar cesaret vardi ki.. gayet sakin vakurluyum.. iki tane varlık bana şunu dediler, alenen dille sözle değil, ruhen kalben…<okuma o zikri la gafleti vela delaleti illa hidayeti illa hidayeti ya hadi> baba celal dünyası bu zikirden alenen rahatsız oldu.
13:01
 
-Selam es selame Aziz kardeşim..İşimiz o celal dünyasını rahatsız etmektir.O celal dünyası İki cihandan Muhammed kuran islam sözcüklerini silmek için aralıksız çalışıyor,nerede bir mümin görse dünyaya geldiğine pişman ediyor.Bizim işimiz aydınlığı olabildiğince artırmaktır. Celalın işi ise karanlığı hakim kılmaktır.Bu iki sıfatın varlığı ve çatışmasıdır hayatı var kılan.durmak yok, celalı rahatsız etmeye devam inşaallah..selam es selame
 
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…
 
TECELLİ
 
Sardı altı yönden, çepeçevre
Parlak, kar beyazı, ilahi
Mini mini nur taneleri
 
Götürdü cümle varı na mekâna
La zamana
Hüznün deli dolusuna
İdrakin müntehasına
 
Aklın acze düştüğü o yerde
Her şey safi nur
Seven nur, sevilen nur
Sevginin aslı nurun ala nur
 
Yaşayan mıyım, yaşatan mı?
Orda burda, narda-nurda
Belli değil
Tam orta yerde mi muttasıl
Anlaşılmaz ebediyen, anlatılmaz
Kim suret kim asıl
 
Hay hakk…
Yaşamın sabitesi
Sonsuzluk kadar çözümsüz
Akıla
Her şey görece
Her şey izafi
Belli değil kim ölü kim diri
 
Diri bilinen Hakk’tan bi haberler mi?
Öldü bilinenler mi
Vasıtasız yüz yıllar ötesinden
Çağları kucaklayanlar mı
Peygamberler, alimler, şehitler mi
Kurulmuş mahkeme-i Kübra
Ezelde verilmiş hüküm
İnfaz yapılıp durmada an be an
Diriler şahitler mi
 
Hor görme hiçbir canı
Hiçbir zaman
Aman
Sakın, sakın
Farklı farklı her birinin yazgısı
Cebri hal denizinde yüzmedeler
Cümlesi halinden bi haber
 
Ayaklar köstekli, eller kelepçeli
Acz içinde, makam-ı cüzde her biri
Aç gönül gözünü gör bak
Vahye sütkardeş her tecelli
 
Diz bağları çözülmüş
Çökertilmiş dimağları
Niçin varsa onunla uğraşta eşya
Hara düşmüş can binaları
 
Akıllar sarhoş, gönüller sarhoş
Orda-burda, narda-nurda
Emanet kendilerine canları
Alınlar her halde secdede
Biteviye zikirde dilleri
Yürekler havf içinde benizler uçuk
Can, bedenlere dizili boncuk boncuk
 
Bütün zamanlar kahhar Yaratanın yedinde
Cümle mekânlar teslimiyet halinde
 
Görüleni görüldüğü gibi anlatamam
Anlatsam okutamam
Kaygılanırım
İstimdat Ya Resulullah
Orda-burda, narda-nurda
Şefaatin olmasa yargılanırım
 
Öyle bire bin vermek adetullah
Ben verebildiysem bire bir bari
Dünyadan, ahiretten, sevgiden yana
Özrümü kabul etmezse ay yüzlü sevgili
Ebediyen vah bana, vahlar bana
Ilgın- 1995
 
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.