Fatih Sultan Mehmet’i gördüm

Fatih Sultan Mehmet’i gördüm

Hocam selam es selame, geceniz mübarek olsun, güzel dualarınız kabul olsun inşallah.

 
*Hocam memlekette durum vahim, yoğun taarruz altındayız. Veliyullahın dualarına ihtiyaç var. Reisi yalnız bırakmamak lazım bu süreçte. Ben bu geceden başlıyorum duaya… Kardeşlerime, Zülfikarlara da söyleseniz dua etsinler memleket için… Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Ellerinizden öperim.
 
-Gördüklerini biraz açar mısın? Çok yönden benzer haberler alıyorum. Birleştirerek anlamaya çalışıyorum. Neler bildirildi. Açık yaz lütfen.
 
*Birazdan namaza ve zikre geçicim hocam, yazarım inşallah.
 
*Hocam namaz ve zikrimden sonra dua ettim, gözlerimi kapatıp, şu şekilde. <Ya Rabbi! Ya Hafız! Bilerek bilmeyerek, bu milletin bu ümmetin işlediği günahları affeyle… Bize karşı dua eden bu Hristiyanların, Yahudilerin dualarını bertaraf eyle. Ya Rabbi! Ya Hafız!> dedim. Birden her taraf karardı. Kafam karıncalandı. Aynı duayı tekrarladım. Simsiyah lağım gibi insan akmaya başladı. Bertaraf eyle Ya Rabbi dedikçe, simsiyah, petrol gibi, kötülükten kara bir akıntıya dönüştü, dua ettikçe bir insan seli kapladı ortalığı. Başım, vücudum karıncalandı, Sonra ‘’Ya Rabbi kâfirlerin, Hristiyanların ve Yahudilerin dualarından gelecek şerden sana sığınırız’’ dedim üst üste Rengi açılmaya başladı, akıntının… Açtım gözlerimi size yazdım hemen.
 
-Devam et lütfen, daha önce gördüklerini de yaz.
 
*Hocam namaza başlarken gördüklerim sanırım şeytandan, bir ehemmiyeti yok gibi… Sizi yanıltmak, bana pahalıya mal oluyor. Ama namaz bitimi gördüğüm cemaldendi. Size anlattığım bir taarruz var, rahiplerin, hahamların duaları sanırım. Hocam siz dua ettirin, dua erlerine, şunları alt edelim. El birliğiyle, ben edicem bu gece. Dayanamıcam, bir şey daha gördüm ama cemal mi celal mi bilmem. Size fikir açısından faydası olur mutlaka.
 
-Bu hahamlar ve rahiplerin saldırısı yüzyıllardır var. Bize dua etmeyi unutturdular da kendileri hiç durmadan celali dualarını aralıksız ettiler. Bize yurtta sulh cihanda sulh dedirttiler ama onlar savaşlarını gizlice sürdürdüler. Şimdilerde Allah’ın izniyle Müslümanlar da dua etmeye başladılar. Karşılıklı dualar çatışıyor. Artık cemal kuvvet bulmada ve sürekli kaybeden kâfirler saldırıda açık açık ileri gitmeye başladılar. Önceden bizi uyutmuşlardı. Yaptıkları düşmanlık gizliydi. Şimdilerde maskeleri düştü. Göstere göstere düşmanlık eder oldular. Zafer bizim olacak inşaallah… Yaz. Her gördüğünü yaz.
 
*Bir evliya vardı başında sarık, ’söyle hocana biz de varız’ ’dedi.
 
-Bu kadar mı? Dediği. Biz de duadayız, sizinleyiz, demek mi istedi.
 
*Bir de Fatih sultan Mehmet’i gördüm namaza başlarken… Sarığını çıkardı, sonra sarığını Başkan Erdoğan’ın başında gördüm. Evet, aynen öyle hocam.
 
-Maşaallah. Barikallah…
 
*Evliyaullah’da duadayız, biz de varız, bizi de duaya davet edin gibi hatırlıyorum. Yalnız bunlar zikrin, namazın başındaydı. Keşif görmek istiyordum. Nefsime geldi gibi görüntüler. Bir de söyle oldu ‘’sana keşif kapalı’’ dedi biri. ‘’önce şeytani defet, uzaklaştır’’ dedi. Bende zikre başladım. Önce Kâfurun okudum, ardından Felak, nas okudum. Sonra şöyle niyet ettim…’’Niyet ettim Allah için keşif görmeye, keşiflerimden şeytani uzak tut ya rabbi’’ dedim.
 
-<kâfurun okudum Felak nas okudum> dedin ya bunu her zaman yap.
 
*Sonra namazı bitirince o siyah akıntı insan seli oldu. Keşfe böyle niyet edip süreleri okuyarak başlıcam. Ama şu var hocam, dua kabul oluyor sanırım, resmen savaş gibi, sel oldu insanlar.
 
-Evet. Her zaman böyle yap.
 
*Tamam hocam, ben dua edicem, ümmetin milletin ihtiyacı var. Selam es selame.
 
*Hocam aynı duayı tekrarlıyorum. Kafam, vücudum elektrik var gibi sarsılıyor. Ellerimi, kollarını tutup indirmeye çalışıyorlar. Ne yapmalıyım hocam? Hocam öğrencilerinize bu duayı yaptırabilir misiniz? Bu onları çok rahatsız ediyor. Bu ‘’Hristiyanların, Yahudilerin ve cümle kâfirlerin dualarını bertaraf eyle Ya Rabbi’’ şeklinde duayı ettikçe, engellemeye çalışıyorlar beni. Sanki anahtar gibi, neye dua ediyorlarsa.
 
-Tamam. Bu görüşmemizi yayınlayacağım. Ve inşaallah bütün okuyanlar bu anahtar duayı her namazdan sonra okuyacaklardır. İnşaallah. Selam es selame.
 
*’’Ümmetimin, milletimin üzerine gelen bu Hristiyanların, Yahudilerin, cümle kâfirlerin dualarını bertaraf eyle Ya Rabbi.’’ şeklinde okunsun inşallah. Üst üste okuyorum hocam, onların duaları ardarda çünkü… Durmaksızın duadalar sanırım. Hocam millet ekonomiye bağlıyor her şeyi ama arka planda farklı şeyler var. Bunlar ekonomiyi vitrine koymuşlar. Ardımızdan duaya durmuşlar, savaş açmışlar, resmen. Amaçları farklı.
 
*Hocam dua sırasında rahibeler göründü yine kollarımı tutup indirmeye çalıştılar. Bir kilise duvarında bozulmamış İncil asılıydı, bunlar ellerindeki bozulmuş İncil yaprakları ile kollarımı bağlamaya çalıştılar. Yapraklar ben dua ettikçe uçtu gitti.
 
-Bütün bunları yayınlayacağım azizim. Temizlemeye, imla kusurlarından arındırmaya çalışıyorum. Bu son yazdıklarını da ekleyeceğim.
 
*TM hocam ben duaya devam ediyorum.
 
-Sen gelişmeleri yaz. Ben sonraki yazdıklarını da yazıya eklerim inşaallah. Keşiflerini yazmayı sürdür.
 
*Müslümanın ümmet ve millet için duası bunlara kursun resmen…Her müminin elindeki bu gücün farkına varması lazım. Ümmete, millete dua öncelik olmalı. Yoksa sıkıntı bitmez.Hocam bu cümleden sonrası sizde kalsın.
Paylaş

Fatih Sultan Mehmet’i gördüm” için 4 yorum

 • 13 Ağustos 2018 tarihinde, saat 17:15
  Permalink

  RABBENA LA TECALNA FİTNETEL LİLLEZİNE KEFERU , VAĞFIRLENA , RABBENA , İNNEKE ENTEL AZİZÜL HAKİM. MÜMTEHİNE SURESİ. AYET – 5. Rabbimiz bizi inkar edenlerle deneme , bizi bağışla , şüphesiz Sen Aziz ve hakim olansın. Sadakallahulazim. Üstadım bu dua ayetini ilim ve irfanınızdan istifade eden ehlullaha tavsiye ederseniz ümit ederim daha iyi olur. Ayrıca dikkat çektiğiniz şu husus çok mühim bize saldıranlar fili – icraat ile – dua halindeler. Bizde kavli duamız ile karşı koyalım. Ümit ederim ki Rabbimiz bizim dualarımızı kabul eder , onların her türlü dualarını bertaraf eder. Allahu teala devlet büyüklerimize yardım etsin , basiret versin , devlet ve milletimiz için Hayırlı kararlar icra etmek nasip etsin. Allahu teala dünyada ki ümmeti Muhammedin ve mazlumların sığınağı olan bu milleti muhafaza etsin. Bu milletin müslümanının da deistinin de , bu milletin aleyhine çalışmayan ateistininde hata ve günahlarını af ve mağfiret etsin . Hürmetler ederim .

  Yanıtla
  • 13 Ağustos 2018 tarihinde, saat 19:01
   Permalink

   amin amin amin…azizim .teşekkür ederim…

   Yanıtla
 • 16 Ağustos 2018 tarihinde, saat 21:40
  Permalink

  SELAM ES SELAME EY SEVGILI❤ RABBIM SIZI QORUSUN. GIZLINDE ASKARDA OLAN DOSTLARINIZA DOST , GIZLINDE ASKARDA OLAN DUSMENLERINIZE DUSMEN OLSUN. AMIN! DUALARIMDASINIZ. SANKI HEP BERABERIZ. SEVEREK SITENIZDEKI YAZILARINIZI TAKIBDEYEM. OXUYURAM. COX FAYDALISINIZ COX. RABBIM DUALARINIZI TEZ QEBUL ETSIN . ALLAHA EMANETIMSIZ. ❤ S I Z I C O X S E V I R E M!❤

  Yanıtla
  • 17 Ağustos 2018 tarihinde, saat 05:39
   Permalink

   selam es selame ey sevgili;hayırlı sabahlar..allahın selamı üzerinize ve üzerimize olsun..dualarınız için amin amin amin diyorum. bilmukabele ..aynı güzelliklerin sizinle de olmasını dilerim..ben de sizi seviyor dualarıma dahil ediyorum..inşaallah faydalanmanıza sevindik..sağlık afiyet içinde olunuz..rabbimize emanetimsiniz. şahsınızda bütün azerbaycan halkına selam olsun..selam es selame

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir