CİNSELLİK VE CİNSELLİĞİN CEHENNEME VE CENNETE ÇEKEN BOYUTLARI VE ARINMAK

12.10.2018
151
CİNSELLİK VE CİNSELLİĞİN CEHENNEME VE CENNETE ÇEKEN BOYUTLARI VE ARINMAK

Şehveti inkâr edemezsin, şehvete karşı bastırarak mücadele edilmez bir yerden kapatırsın başka bir yerden çıkar.
Toplumda sapkın olan psikopat kişilerin çoğu şehvetini cinsel duygularını bastırmış kişilerdir. Sinir hastaları sapıklar tacizcilerin hepsinin sebebi cinsel enerji anormalliğidir.
Önemli olan dönüştürmektir.
Katolik Hristiyan papazlarının, rahibelerin cinselliğe karşı mücadelesi insan fıtratına terstir.
Onlar güya cinsellikten uzak durmak adına Haz İsa’yı taklit ediyorlar( daha önce Garibullah sayfasında HZ Âdem Tin Suresi ile alakalı yazıda bedenselliğe uğramayan istisna dediğimiz zat Hz İsa aleyhisselamdır.)
En alt seviyede göbekten aşağıda şehvet olan hayvansal mertebeye ait duygu yukarı doğru çıktıkça aşka, aşk ise teklik enerjisine dönüşüyor. Aşkın neticesi(vuslat-birlik) birleşmedir. Bütün âlemde okyanus misali olan tek enerji ile bütünleşmedir.
Burada artık şehvet olmaz. Seyr (muhabbet)vardır.
Veya tam tersini söyleyelim; evrensel enerji kendini insana tepesinden bıngıldaktan inerek aşka dönüşüyor. En aşağı seviyede ise şehvete dönüşüyor.
(siz buna çakra yolunu takip ettiğini de söyleyebilirsiniz biz hinde felsefesinin karanlık orman gibi olan yoluna okuyucuyu yönlendirmemek için bu tabirleri kullanmıyorum)
İnsanlar şehveti aşk zannettikçe alt hayvani mertebede kalıyorlar.
O mertebenin çalıştırılması kişiyi o mertebenin varlığı kılıyor.
Tabiattaki canlılara bakın o mertebeleri faal çalışır.(yemek- şehvet.)
Livata denen fiil en alt mertebeyi uyarıyor. Bilinci, ilahi duyguları esfeli safiline indiriyor.
Bu alışkanlık halini alırsa gerek karı koca, gerekse homoseksüellik manasındaki en alt seviye olan enerji girdabı (negatif manevi yazılım) cin oluşuyor. Bu manevi negatif girdap, kişiyi en aşağı seviyeye, hayvani mertebeye hapsediyor. Giderek beyni de etkisi altına alıyor. (Bağırsak, kalb ve beyin hücrelerinde( nöron) düşünme hücreleri vardır.
Hatta bir süre sonra bu girdaptan kurtulunamıyor. Maneviyatta yükseliş tümden engelleniyor.
Ancak ateşle arınmak, temizlenmek mümkün. Ya Pişmanlık ateşi ya da cehennem ateşinde yanmakla arınılıyor. Ahirette de cehennemin yutacağı kişilerden olunuyor.
Esas mevzuya dönersek cinsellik enerjisi; tek enerjinin, kendini göbek altı makamda ifade tarzıdır, demiştik. Bu enerji sizin manevi yakıtınız olabilir enerji yukarı tırmandıkça insani mertebe açığa çıkmaya başlıyor. Sonra teklik bilinci.

(bizim burada karşı çıktığımız şeytani miraç dediğimiz şey şudur; Kişi bu dingin yukarı çıkma haline ulaşırken enerji alanlarıyla cinler vs. irtibat kurmak. Fiiliyatı ilahi tecelliyi Hak olan teklik enerjisini Allah’ın âlemlerden münezzeh zatı saymak, zatla birleştiğini iddia etmek. Veya o olduğunu iddia Veya yükseldiği realitede biz de tanrılarız, noktasına gelmek. Veya biz hakikati bulduk peygamberlere ihtiyaç yoktur vs. din kavramını küçümseyici ifade şeytani miraç alametidir.
Bu aralar şeytani miraç çeşitleri çoktur. Hepsinin kökeninde Muhammed aleyhisselam dan ayrı düşmek vardır.
Hayvani mertebede günahkâr kalmasından daha ağır bir netice, şirke bulaşmış, şeytanların oyuncağı olmuş olmaktır. Elde ettiği kuvvetler şeytana hizmet eder. Miracın bu şekilde negatif olmasının şartlarından birisi kul (Abd) olduğunu unutmaktır.)
Libido kuvveti manevi yükselişin merdiveni olmalı dönüştürülmelidir.
Aşk’ın Aşkınlığı keşfedilmelidir.
Müstehcen film ve resimlere bakmak bu dönüşüme engeldir.
İnsan şehvetine karşı bu şekilde galip gelir, kendisini cehenneme çeken kuvvet göklere uçuran kanatları haline gelir.
Göklere safiyetle çıkılır, yere bedenselleşerek düşülür.

Zina meselesine gelince: iki nikâhsız kişinin enerji alanları birbirine karışıyor. Arada bağ oluşuyor. Cinsellik kadın ve erkeğin arasında güçlü bir bağ oluşturur. Kadının veya erkeğin manevi pislikleri, hayatı zulmeti,, birbirine akmaya devam ediyor. Kadın zinayı meslek haline getirmiş ise olumsuz negatif enerji düzenli akmaya devam ediyor. Bu negatif yazılım zinayı sürekli yaptırmaya başlıyor. Pis yaşamlar birbirine bu bağdan akmaya devam ediyor.
Mesela pis şeyleri seyretmekte de o yüzden alışkanlık yapar. Enerji alanlarındaki zulmet veya nurdan çevredeki insanlar, eşya, hayvan, bitki, cansız, canlı herşey etkilenir. Tabi zina veya livata yapan kişinin batıni şeklinin hayvana dönüşmesini saymıyoruz.
Ebedi hayatının öznesi ruhunu kirletiyorsun.(insan üç günlük dünyalığı olan arabasının, evinin içine bile leşi, çöp getirmez. Sen ruhunu kalbini kirletiyorsun)
(Yazılımın tamamen silinmesi için tavsiyemiz tövbeye günahı işlemeden en az 40 gün devam etmek, sabretmektir süre içinde oruçlu olmak işi kolay kılar.)
İslamiyet şeriat için boş kurallar, ritüeller bütünü değil, evrensel işleyiş, sünnetullah’a uygun yaşayış tarzıdır. Şeriat hakikatin şehadet âleminde ifadesidir. Bu kurallar her şeyden evvel senin kurtulman için getirildi.
Her şeyin en doğrusunu Allah bilir.
Nurullah KUL

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.