Cinlere Karşı Tütsü İle Korunun

Cinlere Karşı Tütsü İle Korunun

*Eûzû bikelatillahi’ttammeti min şerri ma halak.
Felak suresi
1. Kul, Eûzü bi rabbil felâk,
2. min şerri ma halak,
3. ve min şerri gasikin iza vakab,
4. ve min şerrin neffassâti fil ukad,
5. ve min şerri hâsidin iza hased
NAS SURESİ
1. Kul, Eûzü birabbin nâs,
2. melikin nâs,
3. ilâhin nâs,
4. min şerril vasvasil hannas,
5. Elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs,
6. minel cinneti ven nâs.
Es selam, ‘’la tahzen Ali’m innallâhe meana.’’ Babacığım, ben bir ilim yapıyordum, sürekli tecrübe ediyordum. La cinni ve la şeytani ve la şeytanlaşmış İnsanların şerrinden korunmak, içine cin şeytan musallat olmuş insanları temizlemek, ayrıca evimizin veya odamızın temizlenmesini sağlamak veya kendimizde oluşan nazardan kurtulmak üzere ilim arayışı, tecrübesi ile ilgileniyordum.
Biliyorsunuz, cinlerin de şeytanların da şeytanlaşmış kötü niyetli insanların da nazarı değer. Gözünden çıkan ışınlar muhatabını etkiler. Kişiyi veya eşyayı, malı, serveti olumsuz yönde etkiler. İnsanı mezara bile sokar. Birçok insan nazardan ölüyor. Buna rağmen nazar bu dünyada kaderi geçemedi, bu vakıa dahi kader dâhilindedir. Allah teâlâ dilediği kuluna belirteceğimiz şekilde şifa verir. Öldüren de şifaya kavuşturup yaşatan da allah Teâlâ’dır.
Babacığım; bugün işyerimde nazara karşı tütsü yaktım, dumanını içime çektim. Defalarca yaptım bu işlemi. Allah teâlâ dedi ki; ‘’Cemal yönüyle Zülfikarlarla bu ilmi paylaş. Onlar da faydalansın.’’
Ayrıca bilirsiniz, meleklerin, cinlerin, şeytanların yemesi İçmesi kokudur. Koku ile gıdalanırlar. Güzel kokulardan melekler istifade ederken kötü kokular cinleri ve şeytanları cezbeder…
Bu yaptığım temizlenme işinde defneyaprağı yakacaklar. Hakiki yaprak olacak. Öyle aktarda satılan defneli tütsü değil. Çünkü defneli tütsünün sahte olduğunu biliyorlar bu süfli ruhlar ve cinler ondan kaçmıyorlar. Hakiki defneyaprağının kokusunu duydukları anda kaçıyorlar. Hiç sevmezler tütsülenmiş ortamda bulunmazlar. Şeytanın olmadığı evimize bereket, para, huzur gelir. Musallat olan bir insan defneyaprağının kokusundan tiksinir, kaçar. Yani kişide musallat olup olmadığı bu tütsü ile kolayca anlaşılır.
-Selam es selame Aziz kardeşim İmam Muhammedcan. Herhangi bir okuma yapmadan, sadece gerçek defneyaprağını yakarak evleri, iş yerlerini tütsüleyeceğiz ve dumanını ev halkının koklamasını sağlayacağız, doğru mu anladım. Bu okumada fatiha, ihlas, felâk ve nas okunsa yapılan iş ile zikir anlam olarak birleşmiş olur. Okunması gerekenler bu surelerdir, diyebilir miyiz?
*Evet, canım pirim. Tabii ki de tütsü yakılırken dua etsinler, daha etkili olur. Ben sürekli zikir- dua halinde olduğum için istesem de zikri kesemem duayı da zikri de bırakamam.
-Bunlara ek olarak mesela nazar duası olarak ünlenen ayet<ve in yekadüllezi… Ayeti de okunsa olur mu?
*Evet, babam, son noktayı sana tamamlattı aşkımız Cemal Allah. Evet, benim de kalbime yattı görüşünüz. Kalem Süresi 51. Ayet… Arapça وَاِنْ يَكَادُ الَّذ۪ينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِاَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ اِنَّهُ لَمَجْنُونٌۢ
*Türkçe Okunuşu Ve-in yekâdu-lleżîne keferû leyuzlikûneke bi-ebsârihim lemmâ semi’û-żżikra ve yekûlûne innehu lemecnûn(un)
*Kâfirler, Kur’an’ı işittikleri zaman, yüreklerine inen kin ve nefret yüzünden neredeyse seni bakışlarıyla devirecekler! Bu sebeple “Muhammed delinin biridir” diyorlar.
-Tamam. Netleştirdik değil mi canım benim. Şimdi şeytanın etkisinden kurtarıldı bu bilgi. Bütün delik dışık kapandı. Ne yapılacağını dikkatli okuyan kusursuz anladı ve işlem yapacak hale geldi. Doğru mu? Bize de kardeşlerimize editleyip sunmak kaldı biiznillah.
*Evet, kesinlikle cancazimmmmm
❤️
Es selam babacığım imamı muhammedin eşi kızınız uzandım ben çıplak bir haldeyim ve bütün vücudumu imam muhammedin spermleri sarmış ama her tarafıma sıvanmış sanki ve bir kat olarak ta sirke gezdirilmiş üzerinden yani korunuyor gibi sanki.
-Selam es selame. Allah hayırlara getirsin, maşaallah barikallah, dünya ve ahiretin bütün güzellikleri ile zenginlikleri size gelecek. İnşaallah bol, bol maddi ibadetler de yapabileceksiniz. Hayır, hasenatta kullanacaksınız. Karun zenginliğini helal yollardan verecek inşaallah rabbim. Üzerindeki sirke ise nazardan, büyüden, her türlü fesattan, o servetin korunacağına işarettir, biiznillah. En doğrusunu Allah bilir. Selam es selame.
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

 

Paylaş

Cinlere Karşı Tütsü İle Korunun” için 4 yorum

 • 2 Ağustos 2019 tarihinde, saat 13:16
  Permalink

  Hayırlı Cumalar. Defne yapraklarını tavaya koyup ateş üstüne koydum. Tütsüye benzer şekilde duman çıkmıyor. Bu işin püf noktası nedir ?

  Yanıtla
  • 3 Ağustos 2019 tarihinde, saat 02:13
   Permalink

   tam duman çıkarken çağmağı yapraklara tut alev alsınlar.sonundaki dumanı içine çek

   Yanıtla
  • 23 Ağustos 2019 tarihinde, saat 09:16
   Permalink

   Hocam yazılarınızı severek okuyorum ama benim aklimin almadığı bu yazilari yazanlar yok Allah böyle dedi yok Peygamber efendimiz(s.a.v) gorundu boyle dedi diyorlar inanmak cok zor bilemiyorum doğru mudur diye de düşünüyorum ama bu devirde Allah’ın kendisiyle diyalog kuracagi bir zat olmasi mantıklı gelmiyor ki peygamber efendimiz le bile daha ziyade Cebrail a.s iletişim kurmuştu öyle değil mi… Define yaprağını deneyeceğim

   Yanıtla
 • 23 Ağustos 2019 tarihinde, saat 09:16
  Permalink

  Hocam yazılarınızı severek okuyorum ama benim aklimin almadığı bu yazilari yazanlar yok Allah böyle dedi yok Peygamber efendimiz(s.a.v) gorundu boyle dedi diyorlar inanmak cok zor bilemiyorum doğru mudur diye de düşünüyorum ama bu devirde Allah’ın kendisiyle diyalog kuracagi bir zat olmasi mantıklı gelmiyor ki peygamber efendimiz le bile daha ziyade Cebrail a.s iletişim kurmuştu öyle değil mi… Define yaprağını deneyeceğim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir