Cehennemin körükçülerindensin

11.06.2019
18
Cehennemin körükçülerindensin

Cehennemin körükçülerindensin

*Selamünaleyküm Hocam. Hayırlı sabahlar. Ben on sene önce bir tarikata girdim ders aldım. Latif dersleri çekiyorum. Bu arada annem hastaydı, bende kalıyordu. Dersler aksadı biraz. Bir de Tarikat ehli kişilerin siyasetten söz etmeleri canımı sıkıyor. Annem vefat etti. Kardeşlerim annemle ilgilenmediler. Abime ‘’neden annemle ilgilenmedin’’ dedim. Taziye evinde bana çok kızdı. Hepiniz geberin, kâfirler diye beddua etti. Elli gün sonra aynı annemin yattığı hastanede, aynı yoğun bakımda vefat etti. Çok zengindi, fabrikası vardı, evleri, bağları bahçeleri VS. Ama şimdi annemle aynı mezarda… Annem sağ iken yanına uğramaz, telefon bile etmezlerdi. Hocam bu nasıl bir olay. Bedduadan çok korkuyorum. İnşallah Allah affetsin. Zikrime tekrar başlamak istiyorum. Bazen sırtımda kürek kemiğimin arasında sanki bir el dokunuyor gibi beni sarsıyor. Hocam Allah razı olsun, inşallah. Hakkınızı helal ediniz
-Selam es selame Aziz. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Hayat çok çetrefilli bir muamma. Bedduanın kişiyi nasıl erken ölüme götürdüğüne şahit olmuşsun. Beddua veya dua öncelikle çıktığı merciye döner. Kişi ettiği her kelamın bedelini veya mükâfatını kendisi görür nedenle rahmet peygamberinin sünneti önerilir müminlere. Beddua değil dua etmeyi önerir islam. İyilikler ömrü uzatırken kötülükler ecelden önce kaza-i ölümlere sebep olur. Girdiğin tarikatlarda sana ve her Zakir’e elbette çok celal esmaları okutulmuştur. Bunlar da talebiniz olarak okuyanların hayatını zora sokmuştur. Cemal esmaları okuyanlar bile zor günler yaşarken celal okuyanların vay haline. En büyük veliler bile işin farkına varmamışlar. Celal okumuşlar ve sonunda narın da hak nurun da hakk demişler. Narını talep etmişler ve yandıkça adeta haz almışlar. Uzun lafın kısası sana bir yazı göndereceğim. Dikkatle oku lütfen. Senden önce on binlerin tecrübe ettiğini bir kere de sen yaşa, inşaallah. Sağ önünden kitabını alanlar kurtuluşa erenlerdir, ayetine mazhar ol. Geçmişini bir temizle. Sonra da temiz bir sayfa ile yoluna devam etme şansı yakalamaya çalış, inşaallah. İşte o yazı.
Rabbim yar ve yardımcın olsun.Hidayet Allah’tandır. Bize düşen danışanımıza ilmimizin sadakasını Allah için sunmaktır. Selam es selame.
*Hocam Allah razı olsun inşallah Sizinle daha önce karşılaşmak nasip değilmiş. Bundan sonra da sizinle devam edeyim, inşallah.
-Ya nasip. Öncelikle yazıyı değişik vakitlerde defalarca okuyun ki tam kararlı başlayın, lütfen. Allah yar ve yardımcınız olsun. Önerilerimiz kolay değil. Yedi sekiz vakit aksatmadan namaz isteriz. Her namazda mutlaka zikir, istiğfar ve salavat isteriz. Günde iki defa sağ devri isteriz. Bu her sabah ve akşam Kâbe’yi tavaf demekle eşdeğerdir. Asla aksatılmayacak bir ödevdir.
*İnşallah Hocam Allah razı olsun inşallah.
-Teklifimizi Muhammedi usullerle iblise karşı savaşa davet olarak algılarsanız ne çetin bir işe giriştiğinizi idrak edersiniz. Yetmiş üç tarikin yetmiş ikisi yanlış yola hizmet ederken, Fırka-i Naciye’ye davet ederiz. Ancak herkes Fırka-i Naciye biziz derken, söylemimizi nasıl kabul edeceksiniz. Hidayet ancak Allah’tandır.
*En son 27 bin Allah cc. Lafzıydı, Hocam dersim. Namazlarım yedi vakit inşallah.
-Şeytan ve askerler sırat üzerine öylesine tuzaklar kurmuşlar ki neredeyse bütün büyük veli bilinenlerin cismi latifi ile seni ve seçilmişleri yollarından döndürmek üzere biteviye mesaideler.
O Allah lafzını biteviye milyonlarda zikir etmekle Allah’ın celalını coşturan, cehennemi ve kâfirleri kudurtanlardansınız yani. Allah lafzı tek başına çekildiğinde ancak yedi cehennem köpürür de ilk işi müminlerini, taklidi müslümanları yakar. Şu anda olan bu. Küffar tek millet olarak masumların, müslümanların üzerine cehennem olup saldırıyor. Tarihin görmediği bir savaş türü olan terör ile hedef gözetmeksizin insan katlediyor. Veya göklerden varil bombaları, fosfor bombaları ile rablerinden merhamet bekleyen masum canları tepelerinden gelip yakmayı sürdürüyor.
*Hocam Doğrudur, hiçbir işim rast gitmiyor.
-İşlerin nasıl rast gitsin ki. Zikirde ilk tecelligâh zikri yapan kişi ve sıfatlarıdır. Sen cehennemi kışkırtıyorsun. Allah’ı çağırıyorsun. Allah da talebin üzerine celalullah sıfatları ile üzerine geliyor.<Talebena vecedena /siz talep edersiniz biz icabet ederiz>. İyi niyetin, Allah rızasını gözetişin bir de güvendiklerinin aleti gibi masum yola çıkışın seni hayatta tutuyor. Çoktan ölmen gerekirken kürükçülüğe devam ediyorsun. Senin gibi milyarlar zikirleri ile celalın askeri durumunda. Cehenneme yakıt temin ediyorsunuz. Bir avuç masum mümin de sizlere karşı cemalullah tecelli ettirmek için gözleri düzenli ağlamaktan kan çanağı, köpürtülen cehenneme merhamet hortumları ile hayat nuru sıkıyor, sönmesini bekliyorlar. Onlar olmasa çoktan kıyamet kopacak. Yeterince hazırlık geçen yüzyıldan yapılmış. Atom ve hidrojen bombaları yuvalarında her biri sinsi bir ejderha olarak kıyameti koparmayı bekliyor. Allah yar ve yardımcımız olsun.
Lütfen yazıyı dikkatli oku. İnşaallah cephe değiştirecek zamanın gelmiştir diye bu satırları dar zamanda yazdık. Hidayet ancak Allah’tandır. Dilediğini dilediği cephede savaştırır. Selam es selame
Y… tarafından 13:31 itibariyle görüldü
Hacı Ali Bayram gönderdi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. cem dedi ki:

  Öncelikle selamlar hocam ben ölümden cok korkuyorum sebebi ise panik atak hastasi olmam bu yüzden olüm ötesi deneyimleri çok araştırdım ve sürekli rabbime dua ediyorum bana ölüm anlamami ve korkulcak birsey olmadigi göstermesi icin son zamanlarda sürekli aklimdaki tek konu bu ve sizden kücükken basimdan gecen bir olayi yorumlamanizi isterim sanirim ortaokul zamanlarindaydim yaz aylari biz çatıda yatariz bir gece yatarken yildizlara bakarak dua ediyordum allahim bu dualarim sana ulaşıyorsa lütfen bana bir işaret göster diye bu duayi etmemden saniyeler sonra baktigim yildiz kocaman bir ışık topu haline geldi aydan daha büyük oldu ve bir anda söndü bu kadardi hocam simdiden tesekkurler

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   ne büyük bir mucize yaşamışsın.maşaallah barikallah..öylese allahın varlığından dininden ölüm ötesinden cehenemden cennetten din gününden ve mizandan asla şüphe duymamalısın. ve hemen kuran okuyarak dinini öğrenip ölüme hazırlanmaya çalışmalsın.değil mi
   selam es selame