Bizden Başka Bir Sürü Alem, Bir Sürü Boyut Var

26.11.2021
193
Bizden Başka Bir Sürü Alem, Bir Sürü Boyut Var

Bizden Başka Bir Sürü Alem, Bir Sürü Boyut Var

Ve Allah alemlerin rabbidir
*Hocam selam es selame. Her zamanki zikirlerimi yapmaya devam ederken bir kapının önünde buldum kendimi. Ve o kapı bir türlü açılmadı.
Hasbiyallahü ve ni’mel vekil” zikriyle yaşıyordum keşiflerimi. Kalbimden bir ses;
-<Zikrin değişti, “Rabbena ve lekel hamd” diyeceksin> dedi.
Ben de hemen bu yeni zikre başladım. Söylendiği gibi devam ettim. Akabinde kapı açıldı. Önümde bildiğimiz uzay duruyordu. Bir binek geldi, az sonra. Kapının önüne yaklaştı ve üzerine binmem için bekledi. Bu binek dünyamızdaki hayvanlara benziyor ama dünyalık değildi. Tabir etmem gerekirse su aygırı / gergedan vücuduna benzeyen ama yüzü daha sevimli, gri renkli, dört bacaklı bir binekti. Üstüne bindiğim gibi inanılmaz bir hızla yükseldik. Dünyamıza artık çok tepeden bakıyordum. Galaksiden de çıkmak üzereyken beyaz bulutumsu bir şeyin üzerinde beyaz sakallı, yüzü çok sevimli (hani sevimli dedelerimiz olur ya hocam bembeyaz sakallı nur yüzlü) biri bana bakarak gülümsüyordu.
Binek: -O Hızır a.s.’ dı dedi.
Ben de ona el salladım, gülümsedim. Devamında galaksiden de uzaklaştık. Ama bu mesafe o kadar da büyük değildi. Sanırım galaksinin merkezine ilerledik ki karşımızda bir karadelik belirdi. Binek direk içine girdi.
Karadelikte aşağılara indikçe çevremizde bir sürü insanın hayatı, anıları fotoğraf gibi asılmıştı.
(Karadeliğin merkezinde zaman durduğundan ve hız her kişi için değişken olduğundan kişiler resimler gibi görülür, diye yazan teorik fizik kitabında okumuştum. Türkiye’de fizik öğretmenlerinin bile bilmediği konuları işleyen kitap Hans VON AİBER’ in Arzdan Arşa Sonsuzluk Kulesi isimli seri kitaplarında, o zamanlar henüz bulunamayan, gözlemlenmemiş ancak mutlak var olan, karadeliklerden bahsediyordu. Karşı ucu Akdelikler olarak paralel evrenlere açılır, diye de ekliyordu. Sayısız solucan deliklerinden bahsediyordu ki zamanda ve mekanda yolculuk yapanlar o solucan delikleri diye adlandırılan Burak’ lara binerler. Tasavvuf ehli o solucan deliklerini gökyüzüne baktığında beyaz ve siyah zi (MİNİ-nokta) nurlar olarak spin yaparken sonsuz sayıda müşahede ederler. Allah dilerse dilediği bir nur seçkin kişiyi alır, ister mekanda ister zaman ve mekanda bir yerlere götürür ve getirir .HAB)
Daha aşağılara indik. 40 tane bembeyaz giyimli ve hepsi secdede duran, yaşlı insanlar gördüm. Binek cevap verdi; -‘’Bu insanlar 40’lar meclisi’’ dedi.
Ama onlar benimle ilgilenmiyor, secdeden hiç kalkmıyorlardı.
Daha aşağılara indik ve farklı bir boyuta, farklı bir evrene giriş yaptık.
Burada her yer kırmızıydı hocam. Kırmızı bir bulut tüm Gezegenleri, her yeri kaplamıştı. O bulutun içinden geçerken gezegenleri gördüm. Kimisinde insanlar vardı. Hepsi de beni gördüler. Kalbim onların iyi insanlar olduğunu söyledi.
Binek daha da hızlandı. Çeşitli, ömrü hayatımda görmediğim, dinozorlara benzeyen mahlukatın yaşadığı bir gezegenin yanından da geçtik. Sonra o kırmızı buluttan çıktık. Oranın uzayı da bizim uzay gibi temizlendi.
Dikkatimi çeken bu boyuta indiğimiz andan sonra binek benimle hiç konuşmadı. Sonra birden durduk. Karşıma baktığımda uzayın tamamını kaplayacak büyüklükte, yine sadece beyaz çizgiler (hatlarını belli eden) hareket edip görünen nur varlık oradan ayrıldı ve keşfim sonlandı.
Hocam bu gördüğüm devasa büyüklükteki hareket eden O, her keşfimde mevcut. Sanki fanusun içindeyim. Ben bunları yaşarken beni seyrediyor. Ve O gittiği an, ben on ’un gidişini görüyorum ve keşfim sonlanıyor.
Hayırlara gelsin inşallah.
Bizden başka bir sürü alem, bir sürü boyut var, bunu anladım. Ve Allah alemlerin rabbidir. Ve o alemlerdekiler de bunu biliyor.
Ellerinizden öper saygılarımı sunarım. Selam es selame.
-Selam es selame İlhancan, Maşaallah barikAllah keşiflerine. Çok değerli bilgileri, nur alemlere dir keşifleri henüz gitmemiş müminlere aktarmış, inşaallah imanlarının tahkiki iman haline gelmesine katkı sağlamış oldun. Rabbimizin lütfu keremi öncelikle bu maksat için olmalı. Sözü uzatmadan okurları tefekkür etmeye veya yeniden okumaya davet edelim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. İnci dedi ki:

    İnsan beyni evrene açılan kapı demek ki açmasını bilene. Gördüğüm her şey benim devamım o zaman, sonsuzum.. Ben’im yok olduğum yerde başlıyor asıl ben..

tr Turkish
X