Artık Sizde Yazar Olabilirsiniz.

26.06.2020
178
Artık Sizde Yazar Olabilirsiniz.

Artık Sizde Yazar Olabilirsiniz.

Dikkat !!!! Bu alandan yorum yahut soru sorulmaz, bu alan içerik ekleyici olmak isteyen kişileri ilgilendiren bir alandır.

Merhaba değerli üyelerimiz.

Yaklaşık 6 yıldır faaliyette olan web sitemizi samimiyetle yıllardır takip ediyor, yorumlarınız ile katkı sağlıyor ve içeriklerimizden umarız iyi yönde faydalanıyorsunuz.

Şimdi artık sizlerde bu sitenin bir parçası olabileceksiniz. Kendinize ait düşünce ve fikirlerinizi,  şair iseniz şiirlerinizi, yahut herhangi bir konuda eğitici öğretici yönde hazırladığınız makalelerinizi bu sitede yayınlayabileceksiniz. Yapmanız gerek sadece üye olmak. Kendinize ait yazar fotoğrafı eklemek ve içeriklerinizi girmeye başlamak.

Tabi bu platformda uyulması gereken kurallarımız var.

  • İçerikler sitemizin ruh hali ile aykırı düşmemeli, yani siyaset, ticaret, ideoloji, cinsellik içermemeli
  • Bu alandaki kuralları her daim güncelleme hakkımız vardır.
  • Başkalarına ait içerikleri kopyalayıp yapıştırmak şeklinde bir düşünce ve sanat faaliyetleri ve haklarına aykırı davranışlar sergilenmemelidir.
  • Başka bir şahıs yada kurumsal yerlerden alıntı yapıldığında, muhakkak alıntı yapılan şahıs kurum yada web sitesi yahut yazar gibi özel ve tüzel şahısların alıntı yaptığınız yazının altında bunu belirtmelisiniz. Kişisel hakların ihlali gibi durumlarda yazarın kendisinin sorumlu olduğu unutulmamalıdır.
  • İçeriğinizi hazırladığınızda bu içerik ve yüklenen fotolar site yöneticisi (admin) Alparslan Bayram tarafından okunup incelenip yayına sunulur.
  • İçeriklerinize ekleyeceğiniz fotoğrafların ebadı 650×400 – 750×500 gibi boyutlarda olmalıdır, aşırı büyük fotolar maalesef hosting alanımızda aşırı yük yapacağından ve sitenin kullanıcı tarafında yavaş açılmasına sebep vereceğinden kullanılmamalıdır. 500×350 boyutlarından daha küçük fotoğraflarda kullanılmamalıdır.

Birlikte yeni bir döneme giriyoruz, umarız keyifle takip edip yazarlık yaparsınız. Zamanla kurallarımızı güncelleyecek ve yaşadığımız sorunlara yine birlikte çözümler üreteceğiz. Biz hep biriz. Selam es Selame

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.