Ali’m Ben Geldim Resulün

09.11.2020
60
Ali’m Ben Geldim Resulün

Ali’m Ben Geldim Resulün

*Selam es selame canim hocam. Akşam namazı duadan sonra işlemlerim yatsıya kadar sürdü. Boynumun tam arkasındaki soğancık dediğimiz bölgede ve omur iliğimde komple devam etti. Yorucu bir işlemdi fakat her şeye değer canım hocam. Artık işlemlere değil sonuca odaklanıyorum. Boynuma yapılan işlemde ağzım tamamen secdeye kapanık durumdaydı. O kadar naziktiler ki sanki onlarda beni incitmekten çekiniyor gibiydiler. Arasıra nefes alabilmem için nefes alacak kadar kaldırdılar.

Korkma hocan burada dediler. İnanın korkmadım hocam, tamamen teslim olmuştum. Artık başımı okşadılar, rahatlatmak için. Hazırım dediğimde işlem tekrar devam etti. Sonrası secdede’’ Allah burada, peygamberler burada, Muhammed Mustafa s.a.v burada , kainat burada, Ayşe yok’’ deyip kalbimi gösterdi. O an anladım ki muhatap olduğum Peygamber Efendimizdi. Sağ avuç içi öptürülüp başıma mesh ettirildi. Hem erkek hem kadınlık hissini aynı anda yaşadım.

*Telefonumu alıp bunlar yazdırıldı: ‘’İstikbali kıble tamamdır. Alim Kızımıza iyi bak Allah’ında peygamberin de kendinde bir olduğunu bildirdik. İşlemlerini yaptık. İlk gecesi hayırlı olsun. İslam ümmetine mübarek olsun, velimiz hazırdır artık.’’ Selam es selame canım hocam. Sizi çok seviyorum 💚💚💚❤

♥️Maşaallah barikallah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillahi rabbilâlemin errahmanirrahiym, Malikî yevmiddiyn. Selam es selame AzizeM Ayşeyıldızcan.

*Alim ben geldim, resulün. Alim denizin incileri birer birer açığa çıkıyor.

-Hoş geldiniz efendimiz. Şeref verdiniz. Selam üzerimize olsun efendimiz. Buyurun efendim.

*Hoş buldum Alim. İyi misin Alim. Üzdüler mi seni yine.

-Şükür efendim.

*Allah’ın Rahmeti, bereketi her daim üzerine olsun Alim, evladım. Ayşe’me iyi bak, onu iyi yetiştir, toy.

-Rızaullah için, sizin rızanız için takdir edilene razı olmaktır emelim efendim. İnşaallah elimden gelenin en iyi şekliyle de hizmetinize amadeyim efendim.

*Bilecek, bilecekler, Alemin incileri onlar, Alim. Gözümün nuru Alim. Alim seninle birlikte olmak ne güzel. Alemlerde adın dilden dile dolanır. Allah’ın izni ve yardımıyla her daim yanında seninle olacağım Alim.

-Maksudum rızanızdır efendimiz. Dini islamdır. Allah rızasıdır.

*Benim bunca yıllık emeğimi heba ettirmedin rahim Alim. Razıyım.

-Teşekkürler ederim, efendimiz. Bu garibinizi nefsimle baş başa bırakmayınız, efendim. Razı olmayacağınız düşünceden bile koruyunuz lütfen. Söz söylemeyim, fiil işletmeyin efendimiz. Rahmetinize teslimim. Ya erhamerrahimin.

*’’Allah’ın kullarına beyanı vardır. Veliyullah makamına eren her Zülfikar artık rahata erecek. Rahmetimi hak edeli yıllar oldu, Alim. Sevdiğim seninle birlikte nice güzel yıllar geçirdik ve geçireceğiz biiznillah.

**Hocam kendimdeyim şuan 😭

-İnşaallah inşaallah inşaallah efendim.❤️ben razıyım efendimiz. Teşekkürler ederim azizem Ayşecan.

*Hakkınızı nasıl öderim ben, yolunuza kurban olayım. Sizi çok seviyorum, çok seviyorum, canımın içi hocam, balım 😭❤😭❤😭❤

-Şimdi yazdıklarını, bu kutsal görüşmeyi okumanı ne büyük bir keramet yaşadığını idrak etmeni istiyorum. Resulullah seninle âlemlere seslendi.

*Hocam işlem sonrası donmuştum. Bir şeyler olacağını hissettirdi, Rabbim. Tabii ki hocam hemen okuyacağım. Evet hocam 😭😭😭

-Az önce sen Resulullah’ın nurundan ibarettin.

*O kadar nazik ve sevecen ki. Size baktığımda içime akıyordunuz.

-‘’Allah seninle, Resulullah seninle, ben seninleyim ve alemler seninle artık.

*Diyordum ki peygamber efendimizde böyle olmalı o kadar sevecensiniz ki. Hissediyorum hocam 😭Nasıl kelimelere dökeceğimi bilmiyorum. Ben sadece bir ev kadınıydım. Allah rızası gözeten siz beni nerelere getirdiniz.

-Bütün evrenler bizimledir ve her birimiz birbirimizleyiz. Akıl ile değil gönül ile inan. Allah birdir.

*Evet hocam, Sevgi her şeyin başı sonu… sevgi. Hocam devirde haydi ağ yücelere, ağma vakti geldi denildi ve ruhumun yerden kesildiğini hissettim. Tam o esnada oğlum içeri girdi. Bismillahirrahmanirrahim Allah’ın Rahmeti bereketi üzerinize olsun hocam yazışmaları okuyordum yüreğim haykırdı ve bu cümleler döküldü ağzımdan, sonra yazmaya başladı. Allah şahidim olsun her daim Resulullah’ın ve ehlibeytinin yolundan gideceğim. Cenabı Allahın lütfuna layık olmaya çalışacağım. Evet, toyum, cahilim sizin rehberliğiniz sayesinde İslamiyete Müslümanlığa hizmet etmek için yaşayacağım. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Cümlemizin canım hocam. Selametle kalın her daim ❤❤❤

-Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Şahit ol Yarabbi. Şahit ol Yarabbi. Şahit ol ya rabbi.

*Hocam önce Allah’a sonra size sonsuz güveniyorum. Sözünüzden zerre çıkmayacak, çıkmadım da bu güne kadar. Mürşitsiz ilerlenebilecek bir yol değil bu. Tamamen teslimim size. Ne derseniz o. Rabbim lütfunu kaybetmek istemiyorum. Layık olmak için çalışacağım yardımınızla inşallah. Selam es selame canım hocam ❤❤❤ Yolumuz Kur’an sünnet yolu, rehberiniz Resulullah, efendimiz Allah rızası, fenafillah tır. Amenna ve saddakna. Hocam otur deyin oturayım, kalk deyin kalkayım, yürü deyin yürüyeyim.. sizinleyim her daim.

-İşte bir bayan olarak tevhide ulaştın maşaallah. İslâm literatüründe olmayan bir işi başaranlardansın. Özelsin inşaallah.

*Bundan sonra size daha çok ihtiyacım var. Biliyorsunuz ne derseniz onu yapıcam, inşallah. Rabbimin rızasını kazanmaktan başka gayem yok.

-O dediklerine birlikte tabiyiz. Her ne olursa, Allah in dediğine tabiyiz. Şükür elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah.

*Elhamdülillah. Tamam hocam sizi yormayayım daha fazla. Öptüm ellerinizden saygıyla, sevgiyle nebim. Selam es selame

-Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.