Rüyada süt ne anlama gelir ?

Rüyada süt ne anlama gelir ?

human46-1Sağolun, varolun hocam.

Zikre başladıktan sonra rüyalarımı hatırlayamıyordum. İlk kez bu sabah namazından sonra gördüğüm rüya hatırımda kaldı. Oturduğum evi boşaltmışım. Son bir kez etrafa bakınıyorum. Üstünde adım yazılı bir tahta sandık kalmış. Şuan içinde yoga Malzemeleri olan sandık. İçi boş. Bir de Çalışma masamın altında asılı 2 adet erkek şortu buluyorum. Herhalde kardeşimindir diye düşünüyorum. Gri tonlarda eski boxer iç çamaşırı bunlar. Bu ayrıntı ilgimi çekti. Sanki bilinçaltı temizliği oldu da 2 erkek ile ilgili mesele mi kaldı diye yorum yaptım. Siz nasıl yorumlarsınız ve ne önerirsiniz hocam. Yoğunluğunuzu anlıyorum.

Ve Allahtan kolaylık diliyorum size. Çok mutlu oldum sizi tanıdığım için. Selam es Selame…

Tekrar selamlar hocam. Az önce saat 8 civarı iki göğsün tam ortası seyirdi. İhtilaçnamede bulamadım. Sağ ve Sol göğüs var ama ortası yok. Ben göremediysem de kusura bakmayın. Hemen yazıyorum ki, müdafaa etmem gereken bir şey varsa gecikmeyeyim. Seğirme yasin suresi dinlerken oldu hocam. Teşekkürler hocam. Selam es Selame

faviconGöğüs kafesinin, kaburgaların önden birleştiği boşluk ise heyecan ve acele etmektir. Selam es selame

human46-1Aynen hocam. Dediğiniz gibi hem heyecan hem Acele vardı. Sabah ibadetimi yetiştirmek için acele ettim. Yasin suresini dinlerken de heyecanlanmış olabilirim. Zaten tam sureyi dinlediğim sırada oldu ve geçti.  Birkaç saniye sürdü. Selam es Selame

faviconİhtilaç, seğirme haberi elbette ilahidir. Allah tealanın el Habir esmasının bir işlevidir, asla hata, yanlış olmaz. Olsa olsa biz tam anlayamayız yahut değerlendirmede hata yaparız.

Bu İlm-i Ebedan/beden ilmi/seğirme /ihtilaç ilmi olarak adlandırılan vahiy kanallarından bir kanaldır. Burada Vahy derken kelimenin anlamını belirtiyoruz… İşaret dili demektir. Gelen haber ayet değildir. Ayetlerle kitap inzali Kuranı kerim ile kapanmıştır. Kuran evrensel olarak bütün insanlığa verilen ilahi hükümler-haberlerdir. Kişisel olarak vahiy kanallarından aldıklarımız ise ledünni yani kişiseldir. Haberi alanı ilgilendirir. Başkalarını bağlamaz. Kişi zat evliyası konumunda ise İmam-ı ZAMAN mertebesinde ise aldığı haberler bütüne işarettir ancak yine zatın kendisini ilgilendirir ki eğer olumsuz bir gelişmeyi kapsıyorsa tedbir olarak gerekli efal ve duayı hikmetullah çerçevesinde marifetullahın gerektirdiği şekilde yapar… Bu haberlerin iyisinden kötüsünden kimseyi bilgilendirmesi söz konusu olmaz, olamaz. Bu rabbiyle kendisi arasında bir sır olarak kalır… Kişisel vahiylerin literatürdeki adı ilhamdır. Hâlbuki ilham kalbe düşen sezgidir… Yani İlm-i ledünni kişiye özel haberlerde peygamberlere gelen vahiy kanallarından gelir. Cebrail ile ilişki dışında. Bu kanaları başka yazılarımızda yazdık. Burada yeri gelmişken yanlış anlamaları önlemek bakımından bir kez daha yazmak nasip oldu… Öyleyse hâşâ ki bu kanaldan alınan haberde bir yalan, yanlış, kusur olsun.

Rüyanıza göre sizde devrim nitelikli bir hayat başlayacak, farkında olun. Ve hayatınızı ibadet ve zikirlerinize göre planlayın inşaallah, gaflet etmeyin. Allahın ikramlarının sağanak sağanak geldiği bir dönem geçiriyoruz, insanlık olarak. Yararlanın biiznillah.

human46-1Evet, hocam farkındayım, değişiyor olmaktan hem çok mutluyum, hem heyecanlıyım.

Zaten biraz heyecanlı bir yapım var. Ama korkularımın üstüne gitmek istiyorum. Bu akşam öyle dua ettim. Zahir olsun dedim. Ve bunu kaldırabilecek güç istedim Allah’tan. Yani diğer âlemleri de görüp fark etmeyi nasip etsin Allah. İnşaAllah Peygamber Efendimizin (sav)e kavuşuruz. O’nu hakkıyla idrak ederiz. Layıkıyla sevebiliriz. Ahh inşaAllah.

Evet, hocam bugün içim rahat değil. Tam ikindi okunurken yoldayım. Aile ziyaretindeydim. Üç vakti de kaçırdım. Kendimi disipline sokacağım inşaAllah. Sağolun uyardığınız için… Selam es Selame

faviconRabbim yar ve yardımcı olsun. Selam ve dua ile.

human46-1Hocam yine okudum seğirmeler yazısını. Sağ üstte seğirmede herhangi bir dua var mı? Bulamayınca Ben de işaret parmağımı koyup 9 kere besmele çektim. Hayırlara dönsün inşallah.

Hocam bir de rüyamda Kuran dersi alıyorduk, annemle ikimiz. Bir de başucumda iki normal boyutta, 5–6 tane küçük boy yeşil renkli Kuran var. Tozlarını alırken, birine diyorum ki bunlar da ihtiyacı olanlara vermek için. Hayırdır inşallah. Acaba kuran bağışı mı yapmam lazım hocam? Nasıl yorumlarsınız?

faviconOkunmamış kuranlar… Hatim yap. Kaç tozlu kuran gördüysen annenle birlikte o kadar hatim yapın inşaallah. Kuran da hediye edebilirsin de herkesin evinde var sanki. Olmayan kişileri bulabilirsen ne ala. Kitap değil kutsal olan içindeki ayet. O da okunursa bir anlam taşır. Evde durup ta okunmayan kuran kendi dilince okumayanlara ilenir. Selam es selame

human46-1Annem hatim yapıyor ben de başlarım inşallah. Türkçe okusam olur mu?

Hocam Kuran değil de Cep boy korunma duasını almaya niyet etmiştim.

5 alana 6. Kampanyada idi. Başkalarına hediye ederim diye ama daha almadım. O olabilir mi? Bu dua korunmuş sır denilen dua. Hazret Seyyid Ahmet er Rıfa-i’nin. Ben ona yordum bu küçük boy kuranları… Selam es Selame

faviconEğer aslından okumayı biliyorsan aslından oku. Bilmiyorsan meal olarak oku. Ben söyleyeceğimi dedim. Kuran dururken birilerinin dualarını öne çıkarmak doğru değildir.

Esas olan kuran ve hadislerdir. Sonra topluma rehberlik edenlerin tarifleri gelir. Ki onların da aslı kuran olmalıdır. Selam es selame

human46-1Eyvallah hocam. Tabii ki rehberimiz Kuran inşallah. Allah sağlık sıhhat Afiyet versin. Kolaylıklar dilerim. Selam es Selame

Kuranı Arapça çok az okuyabilirim. Geçen yaz derse başlamıştım. Tecvitli Kuran dersi. Ama ara vermek zorunda kaldım. İnşallah en kısa zamanda yeniden başlamak istiyorum hocam. Şuan her vakit bir sure dinliyorum. Dinlerken Türkçesinden takip ediyorum.

Hocam annemle ablam da duaları okumaya başladı.

Annem rüyasında beni görmüş. Süt emzirirken etrafa fışkırıyormuş sütler. Bunun anlamını sormamı istedi. Onun için duacı olursanız sevinirim. Benim aracılığımla sizden ders alabilir mi acaba? Yaşlı ve bilgisayar kullanamıyor çünkü. Sağ devrini dün birlikte yaptık. Ayakta durmak biraz yoruyor. Acaba devam etsin mi sağ devrine yoksa latıfün esma terkibi yeterli mi?

faviconBir yandan kuran dinlerken diğer yandan Türkçesini okumak da hatimdir hem de en güzelinden. Annen süt emzirme işini tam anlatırsa yorumlanır. Eksik anlatımı yorumlamak doğru değildir. Rüyayı eksiksiz anlatsın.

Evet, senin aracılığınla ders alabilir. Sadece bir şart var. Sen okumadığın bir dersi verme. İlk zikrinden başlayarak annene ve başkalarına verebilirsin.

Sağ devrine devam ederse sağlığı düzelir. Hayy esması vardır ayet el kürside, ömrü uzar. Hayattan daha iyi zevk alır. Kayyum esması ile kendi kendine ayakta, hayatta durabilir. Hafız esması ile korunur. Şifa esması ile şifaya olur. Sağ devri neredeyse her derde devadır.

Devam etsin. Yardımcı ol. 21 gün sonra inşaallah senin yardımına ihtiyaç duymaz.

human46-1Eyvallah hocam. Rüyanın tamamını sorup tekrar yazayım size.

Ben ona kendi yaptığım devri alayı yaptırdım. Sizin söylediğiniz bu esmalar ile mi devir yapsın annem? Selam es Selame

faviconHayır, bildiğin şekilde yaptır. Esmalar ayetin içindeki esmalardır.

human46-1Hocam annem anlatıyor;”Sen ya da ablan ama sendin, kundakta kucağımdasın. Sağ Göğsümü çıkarıyorum. Çıkarır çıkarmaz süt akmaya başladı. Ağzına koydum hemen. Çoğaldı. Boğulmayasın diye dışarı çıkardım. Kucağımdan aşağı yerlere süt aktı. Sol elimle de engellemeye çalışıyorum. Önüm bembeyaz oldu. Etrafımda kadınlar var. Birinin nazarı değiyormuş. Sütüm nazar olmasın diye elimle engellemeye çalıştım. Ona rağmen aktı sütler. Engelleyemedim.” annem bu şekilde anlattı rüyasını.

faviconSüt efendimizin çok açık anlatımı ile ilimdir. Biz de defalarca tecrübe ettik ki süt ilimdir. Hatta sütten yapılan yoğurt, peynir, tereyağı ve benzer ürünler de ilmin dallarını anlatır.

O halde annenizin bu gördüğü kendisinden kaynaklanan soyda siz veya kardeşinizde ve sizin soyunuzdan gelenlerde hakikat ilmi tecelli edecek, ümmete sebil edilecektir. İlim yayacak insanlara faydalı olacaksınız. Bunun semeresini de anneniz dünya ahiret görecek.

Annenizin duasını almayı ihmal etmeyiniz. Annenizden çok faydalanacaksınız bu ihtimal malla sınırlı değil ahlak ve ilimle olacaktır. Sağ göğsünden akması demek dünyevi değil uhrevi yani ilahi ilimler, nasihatlar olacaktır. maşaallah… Selam es selam e

Paylaş

Rüyada süt ne anlama gelir ?” için 2 yorum

 • 10 Ağustos 2018 tarihinde, saat 21:43
  Permalink

  Selamun aleykum hocam sag goz kapagin segirmesi ne anlam ifade ediyor

  Yanıtla
  • 11 Ağustos 2018 tarihinde, saat 12:24
   Permalink

   ihtilaçnameye bakınız lütfen.selam es selame

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir