Müslüman mahallesi

13.12.2014
80
Müslüman mahallesi

müslüman mahallesi

İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerika’nın küçük bir kasabası olan Bretton Woods’da toplanan Birleşmiş Milletler Para Konferansı yeni bir MODEL belirledi!
Uluslararası ticaret burada son şeklini aldı! Uyulacak kurallar tespit edildi!
Dışına çıkanlara kesilecek fatura da açık-net ilan edildi! Bu sistemin iki tarafı vardı! Yeni ve eski İMPARATORLUKLAR karşı karşıya ve yan yanaydı!
ABD adına masada bulunan Harry Dexter White ile İngiltere adına bayrağı taşıyan John Maynard Keynes kozlarını paylaştı! Alınan kararlar gereğince DOLAR, ALTINA bağlandı! Altın Londra’da, para da New York’taydı! Artık DOLAR basılacağı zaman kesinlikle karşılığında ALTIN bulundurulacaktı! Aralarındaki fiyat dengesi belliydi! Neredeyse 30 yıl dünya böyle gitti! Ama WATERGATE skandalıyla doların altına olan bağımlılığı bir operasyonla ortadan kaldırıldı! Dünyayı sarsan skandalı herkes İKİ GAZETECİNİN başarısı olarak görürken aslında DOLAR ALTINDAN kopuyor ve PETROLE doğru yol alıyordu!
Bu da bir ABD BAŞKANI’NIN indirilmesiyle oluyordu! Petrol Müslüman coğrafyasının malı olsa da OPEC ya da üretici ülkeler ANGLOAMERİKAN şartlarının dışına çıkamıyordu! Bu dünyadaki yeni düzendi!
Araplar’ın elindeki petrol, DOLARA ve İngiliz POUND’una dönüşüyordu! Petro-dolarla, petropara yanyana ve karşıyaydı!
Tabii bu arada çok ilginç bir atama gerçekleşiyordu! EKONOMİK tetikçi olan David Mulford, Suudi Arabistan Para Kurumu’nun başına getiriliyordu!
Danışman olarak her şeye o karar veriyordu! Suudlar’ın petrolden gelen ve kasalarında ARTI olarak duran paraları Londra ile New York’a yönlendiriyordu! Suudlar’ı EXXON ve CITY Grup’la tanıştırıyordu!
Tabii bir de Londra’daki BARINGS BROTHERS’ın özel tavsiyeleriyle…
Petrol, iki dünya savaşına neden olmuş, önce İngilizler sonra da hem İngilizler hem Amerikalılar birlikte kazanmıştı! Alman Markı, Fransız Frangı, İtalyan Lireti ya da Türk Lirası ile PETROL alınıp satılamıyordu! DOLAR kral olunca hem değer kazanıyor, hem de bütün tüketici ülkelerin elinde bulundurması zorunlu PARA oluyordu! Rezerv para olmak böyle bir şeydi!
Kağıtla dünyayı yönetiyorlardı! Zaten ADAM SMITH’in “Pazardaki görünmez el!” diye tarif ettiği şey de buydu! DOLAR hakim olunca 7 KIZKARDEŞLER diye bilinen petrol şirketleriyle bunların yükselmesi sonucu ortaya çıkan BANK ACILIK sistemi de tavan yapıyordu! OSMANLI’nın geride bırakmak zorunda kaldığı topraklardan DÜNYA yönetiliyordu! Onlar gelmeden DOLARI gönderiyor ve egemenlik sağlanıyordu! İKİ İMPARATORLUK, Osmanlı’nın üzerine basarak her türlü operasyonu yapıyordu! Aralarında paylaşıyor, istedikleri ülkede istedikleri sonucu alıyorlardı!
Petrol fiyatlarını uçuruyorlar ve hedef ülkelerde MALİ AÇIKLAR oluşturuyorlardı! Ekonomisini çeviremeyen ülkelere de IMF ile Dünya Bankası ile geliyor ve istedikleri kadar BORÇ veriyorlardı! Parayı MÜSLÜMAN coğrafyasından kazanıyor, yine Müslüman coğrafyasına BORÇ adı altında pranga takıyorlardı! Her şekilde onlar kazanıyordu!
Medya, iletişim, sinema bu adamların ÖNC Ü KUVVETLERİYDİ! Ülkeni savunmaya kalktığın anda bunlarla saldırıya geçerlerdi! ADAM SMITH’in savunduğu EXXON ve CITY Grup’la tanıştırıyordu! kuralı Britanya tarafından bir gün içinde kabul edildi! Londra’yı elinde tutan Barings, Hambros ve Rothschild gibi aileler DENİZLERDEKİ gücüyle bu yasayı çıkarttı! Artık İngiltere TARIMDA korumacı değildi!
Dünyanın bir yerindeki ucuz ürünü alıp pahalıya satıyordu! Büyük karlar getiren bu değişiklik, İngiltere’nin BÜYÜK BRİTANYA olarak kalmasını sağlıyordu!
Buradan gelen paralar Amerika, Avustralya ve Rusya gibi ülkelere DEMİRYOLU kredisi olarak aktarılıyordu! Dünyanın her yerindeki ALTINA sahip olan İngilizler, Amerika içinde de güçlü ve kendilerine bağımlı sermaye meydana getiriyordu! TAHIL YASASI’nın iptali için de bizim son zamanlarda çok iyi tanıdığımız THE ECONOMIST dergisi çıkarılıyordu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilk “SULTAN” diyen ve en çok saldıran yayın yani! Düşünün!
O dönemlerde de Osmanlı’nın kumaşını, ipeğini, pamuğunu bedavaya alıyorlardı! İçerideki üretici inlerken BARONLAR parayı koyacak yer bulamıyordu!
Osmanlı’nın ve daha sonra Türkiye’nin hep “oyuncakları” olarak kalmasını istediler! Bunun için de içeride hem medya, hem siyasetçi, hem asker, hem cemaat, hem işadamı yetiştirdiler!
Amaçları Müslüman mahallesinde SALYANGOZ satmak olmasa da PETROLÜN engellenmemesiydi! Petro-dolar-para üçgeninde Amerika ile İngiltere’nin egemenliğini yaşatmaktı! Kraliçe zaten Amerika’nın içine de sermaye ve adam yerleştirmişti!
Zaten bunlara ait 150 yıldır yayın yapan KÖKLÜ gazete ve dergilere baktığınızda Erdoğan ve Putin’in hedef olduğunu görüyordunuz!
Peki, Rusya’nın bugün başına gelen PETROL DARBESİNİN ilk adımını kim atmıştı?
Petrolün yine silah olarak kullanılacağının işaretini ilk kim vermişti? Galler Prensi Charles! Hükümet ile yılda 36 kez gizli zirve yapan, bakanlarla da 53 kez özel görüşme yapan Charles, Kanada’da geçtiğimiz yıl İKİNC İ DÜNYA SAVAŞI’na katılanları ağırladı!
Bu toplantıda hiç yeri ve zamanı değilken Putin için “HİTLER GİBİ!” benzetmesi yaptı!
Kavgada bile söylenmeyecek söz PRENS CHARLES’in ağzındaydı!
Hitler’in sonunu bildiğimiz için Rusya’ya operasyon yakındı! Amaç Rusya’nın PETROL ve GAZ oyunundaki bütün kozları elinden almaktı! Bölmek ve yutmak istiyorlardı!
Moskova da bunu biliyordu! Ama dengeyi değiştirecek en önemli ülke de Türkiye idi! Burada bir sonuç almak zorundaydılar!
ABD Savunma Bakanı Chuck Hagel “Türkiye gibi ortaklara ihtiyacımız var! Dünyayı tek başımıza yönetemeyiz!” diyordu!
Bunu dediği için de gidiyor ve yerine Rockefeller’in desteği ile Rothschildler’in verdiği RDOHES bursu alan yeni bir isim geliyordu! GÜÇLER, dünyayı yeniden kurmak için Ortadoğu’daydı!
Yeni savunma bakanının geldiği EKOLDEN 7 BAŞKAN çıkmıştı!
Rockefeller imzasıyla!
Obama bunlardan biri değildi! Nixon gibi çevreleyip indirmek istemelerinin nedeni buydu!
Bunları görüp devletimizin yanında olalım! Ucuz muhalefete kanmayalım!
Basit ve kişisel saldırı yapanların da kimin adamı olduğunu anlayalım!
Çünkü onlar kullanıldığını bile bilmezler!
Ama siz bilin!
Ve bizi hep oyunu bilmediğimiz için yendiler!
Farkında olalım!
Birliğimize sahip çıkalım!
Ve unutmayın! Müslüman Mahallesi’nde Erdoğan gibi bir lideri istemiyorlar! Dertleri bu!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.