Kozmik Temizlenme

10.05.2021
337
Kozmik Temizlenme

Kozmik Temizlenme

Karaciğerin çalışması safra salgınızı olumsuz etkileyeceğinden, bedeninizin bütün Fonksiyonlarına direkt olarak tesir etmektedir. Safra hayati bir beden sıvısıdır. Kalın Bağırsak: Bedeninizde “boşaltım “ organı gibi görülen kalın bağırsaklarımız kozmik bilinçle tespit edilen ve vücudumuzu çalıştıran “7 salgı bezi”ni etkileyen fonksiyonları olduğu gibi yine cinsel organlarımızı, yumurtalık, kalp, dalak, akciğer, karaciğer ve prostata direkt olarak etki etmektedir. İnsan hayatında sindirim, ağızdan başlarsa da esas olan sindirim artıklarının bedenden atılmasıdır.

Kozmik bilime göre “bedenden 6 şey atılmazsa ölümü bekleyiniz.”hükmü asırlardır kabul edilen bir görüş olup, dini boyut açısından da teyit edilmektedir.Boşaltmak yani temizlemek, işte bunun için çok önemli ve vazgeçilmez bir unsurdur.Peki bu hayati değerlere nasıl ulaşıp , sağlıklı ve mutlu yaşayabiliriz?

Hastalıklardan korunmak hem ruhi hem fiziki olarak temizlenme toksinlerden arınmayla mümkündür. İnsan yılda en az bir defa bedenini fizyolojik olarak temizlemelidir. Bu temizleme yapıldığında aynı tabiat gibi bedende yeniden dirilip bir yılı savunma mekanizması güçlü olduğu için hastalıksız, aktif ve daha verimli geçirir. Bunun için mutlaka karaciğer, safra kesesi, kalınbağırsakların tamamen temizlenmesi ve toksinlerden arınması gerekir. Bu üç organın temizlenmesi bugün hayatımızda karşılaştığımız hemen hemen bütün hastalıkları ortadan kaldırılmasında ve beden ritminin düzenlenmesinde mutlaka gereklidir.

Bu temizlik sonunda;
• İnsanlığın bugün sıkça karşılaştığı ve tedavileri çok zor olan hepatit, siroz,
Kan yağlarının yüksekliği ve buna bağlı rahatsızlıklar kesinlikle son bulacaktır.

• Safra kesesi intihapları safra, kum, çakıl ve çamurları, bunlardan oluşan hastalıklarda tedavi edilecektir.

• Kalınbağırsağın tamamen boşaltılmasıyla da mide, ağız kokusu ve yaraları
Bir hafta boyunca her gün sabah 0/5, 0/7 arası lavman yapılır.

– Her gün sabah aç karna 0/7, 0/9 arası meyve ve sebze suları sıkılır, içilir(havuç, elma, kırmızı pancar

– Mide-bağırsak rahatsızlığı olanlara- havuç, lahana, patates, kırmızı pancar

– Kansız olanlara- havuç, elma, kırmızı pancar, ıspanak, maydanoz suları çiğden sıkılarak ve üzerine birkaç damla zeytinyağı damlatılarak en az 300 gr bunların suları vücut ısısında içilir.)

– Öğlen yemeklerinde sebzeler haşlama tarzı az pişirilir, çok az zeytinyağı konulur, limon ve sarımsak konularak iki avuç içi kadar yenilir.

– Hiçbir hayvansal gıda (et, süt, yumurta, tereyağı, balık, yoğurt) yenmez.
-Siyah çay içilmez. – Ekmek, yoğunlaştırılmış ürünler(salça, ketçap, mayonez, asitli gıdalar yenilip içilmez.)

– Mevsimsiz ve tabi olmayan sebze ve meyveler yenmez.

– Akşamları, çavdar, mısır, buğday unuyla lapa yapılıp, avuç içi kadar yenilebilir.

– Öğün aralarında meyve ve bitki çayları, bal, incir, üzüm, hurma, kayısı gibi kuru
Meyvelerle içilir. Şeker asla yenmez.

– Diyet esnasında karın bölgesi ısıtılarak bitki yağları ile masaj yapılırsa, bağırsak
hareketleri hızlandırılır daha çabuk boşaltım sağlanır.

Lavman, eczaneden alınacak olan lavman seti ile yapılır. 2 lt su kaynatılır beden ısısında soğutulur, lavman setine doldurulur, 2 yemek kaşığı limon suyu, 2 yemek kaşığı elma sirkesi konulur veya her ikisi ayrı ayrı konularak yapılabilir. Yukarda anlatılan bu uygulama her sabah 0/5 ile 0/7 Aralığında yapılmalıdır. Ayın 15. yani dolunay günü yine lavman yapılır, sebze meyve suları içilir, çaylar içilebilir ama yemek yenmez. Gündüz hamam veya saunaya gidilir. Hamamda beden bilhassa karaciğer bölgesi yani sağ taraf ısıtılır. Akşam saat 20.00-22.00 arasında termofor sıcak su ile doldurulur, sol tarafa yatılır, sağ tarafa karaciğerin üzerine termofor konularak, karaciğer ısıtılır bu esnada 150 gr (1 su bardağı ) sızma zeytin yağı 150 gr limon suyu sıkılır bir yudum zeytin yağı, bir yudum limon suyundan içilir, 2 saatte bu tüketilir. Sonra diz üstü oturulur, omurga dik olmak kaydıyla parmakla burnumuzun sol tarafı kapatılır. Sağ taraftan derin nefes alınır, tutulur sonra burnun sol tarafından bırakılır. Aynı işlem diğer tarafla da sırayla yapılarak bu egzersiz yarım saat devam eder ve gece boyu da karaciğer ısıtılarak yatılır. Böylece alınan sıvının bağırsaklardan akmasıyla içerisinde yıllarca birikmiş olan maddelerde o gece
atılır, safra taşları, karaciğerde biriken toksin /zehirli maddeler de atılmış olur.
O gece bedenimizden çıkanlara dikkat ederek nelerle yaşadığımızı görmemiz gerekir. Bu temizleme metodu, başta Uzakdoğu’dan olmak üzere, Batı’ da da son yıllarda rağbet görmüş bilhassa ABD’de kozmik şuurlu tıp doktorları ve diyetisyenlerce de
kitaplaştırılarak, uygulama alanı bulmuştur. Kozmik yaşamın vazgeçilmez metodu olan bu uygulama sadece kalın bağırsak değil, vücudumuzu bütün hastalıklardan da temizlemiş oluruz.Dünyada bu uygulama 120 metotla uygulama alanı bulmuş, bedeni temizlemenin en etkili yolu olarak bu metot uygulanmaktadır.Siz de bu metodu eksiksiz ve sabırla uygularsanız farklı bir yaşam enerjisini yakalamış olursunuz.

Kalın bağırsak temizleme için her mevsim uygundur. En uygun İlk ve Sonbahar
mevsimlerinin başlangıcındadır. Ay dolaşımının insan üzerindeki bioritiminin etkisine
göre, Kalın bağırsak temizleme için en uygun zaman Yeni ay dolaşımın başlangıcından Dolunay oluncaya dek. Kalın bağırsak temizleme sabahları 05 – 07 saatleri arasında veya akşam güneşin batışından sonra en uygun olarak yapılabilir.

Kozmik beden temizliği gökteki ayın 8 – 15’i arası uygulanır. Yani miladi ayla da 5 – 13
Nisan arası yapılır. 12 Nisan akşamı yağ ve limon uygulaması yapılarak 13 nisan sabahı beden bir yıllık kirden lavmanla temizlenir. Bedeninizden çıkanlar dikkat ettiğinizde nelerle yaşadığınızı hayretle görürsünüz.

İnsanlara yaşam enerjilerini devam ettirebilmek için besleniyor ve nefes almaktalar.
Maalesef günümüzde tükettiğimiz gıdalar ve soluduğumuz hava pek temiz değil. Aynı
zamanda insanın hayat ritmine de sahiptir. Ritmimizi günlük yaşam içinde
düzenleyemediğimiz için stresin etkisi altında kalıyoruz. Bu yüzden vücudun doğru
metabolizma ritmi bozuluyor ve devamlı stresli olmamız yüzünden bir gerginlik ve
yorgunluk taşımaktayız. Bu durum insan vücudunu psikolojik ve metabolik toksin içinde bırakıyor. Hastalanmamak veya hastalıklardan korunmak için insan mecbur kalıyor kendi vücudunu temizlemeye 30 yaş sonrası temizleme ihtiyacı daha fazla artmaktadır. 30 yaş ve üzeri kişilerde hastalık, rahatsızlık ve diğer olumsuzlukların oluşma oranı daha sık ve kaçınılmazdır.

Bunun başlıca sebebi koruma direncinin zayıflaması ve pasif olmasıdır. (Temizlemeye yetiştiremiyor) Bu sebeplerden dolayı insan vücudunu koruma ve tedavi için psikolojik ve metabolik olarak temizlemek gerekir.

www.maranki.com dan alınmıştır.

Yayınlanma tarihi: 7 Ara 2014, 13:27

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Bir dost dedi ki:

    Aidin Salih kitabında yazıyor bu bilgiler açlık hacamat vucut temizliği tıbbı nebebide yer alıyor zaten