YA MANİUN YA DAFİUN YA NAFİİ

YA MANİUN YA DAFİUN YA NAFİİ

*Eûzû billahi mineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim.
Selam es selame can hocam, uzun zaman oldu size yazmayalı. rahatsızlık vermek istemedim. umarım iyisinizdir. Bir haftalığına Erzincan’a kız kardeşimin yanına gittim.
Orda sağ devrime zikirlerime olabildiğince devam ettim sağ devri yaparken son zamanlarda ellerim başımın üstünde dua eder şekilde açılıyor avuç içleri inanılmaz enerji girişleri oluyor ateş gibi yanıyor.
Kız kardeşimin bileğinde misket büyüklüğünde bir şişlik vardı, ağrı yapıyordu. Bu şiş kemikleşmiş durumdaydı. N’olur oku dedi bana. Sağ elimin baş parmağını şişlik üzerine koydum, niyet ettim ve <ya maniun ya dafiun ya nafii> okudum. Fil suresi, Ayetel Kürsi, Ali İmran 111 ve 156. Ayetleri okudum. Hocam şişlik tamamen yok oldu, ağrısı kesildi.
Yine başka biri kolundan sıkıntılı ağrıdan kıvranıyordu. Aynı işlemi ona uyguladım ferahladı, sonrasında sağ elimin üstünde damarlar kabardı, mor olan damarlar bembeyaz oldu. Şimdi o damarlar beyaz . Kardeşimin evinde namaz kıldığım odada kıble yönünde bir anne ve bebek gördüm, bembeyaz yatıyordu. Akşamınız NURLU olsun hocam. Selam es selame ????????
♥️Selam es selame Haticecan. maşaallah barikallah. Rabbimize hamdolsun, kerametlerin bol olsun hizmetin mübarek olsun. Kardeşlerinden (allah korusun) halen vesvesesi olanlar var ise yaşadıkların onlara da şifa olsun. Burada okuduğun esmaları, sure ve ayetleri yakın çevrelerinde ihtiyacı olanlara okusunlar inşaallah, tecrübelerin onlara ışık olsun. Elhamdülillahi rabbil alemiyn. Lütfen benim üzerimdeki olumsuz etkilerin ,ameliyatımın olumsuz tesirlerinin gitmesi için de okur musun. Hepinizin dualarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim. selam es selame
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…
Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir