Yitik bilgiler (1) İhtilaç ederse ; Baş’ın tepesi ve yanları

0
163 views

Yitik bilgiler (1) İhtilaç ederse ; Baş’ın tepesi ve yanları

İLM-İ EBEDAN (beden ilmi) İHTİLAÇNAME

Vücutta oluşan seyrimelerle (ihtilaçlar) Allah tealanın habir sıfatınının icabı olarak istisnasız bütün kullarına, başlarına gelecekleri önceden bildirdiğini biliyor musunuz.. üstelik olumsuzlukları yani istenmeyen tecellileri henüz meleki alemde iken dua ederek önleyebileceğiniizi biliyor musunuz..
İLM_İ EBEDAN olarak isimlendirilen bu ilmin vahy (işaret dili) kanallarından birisi olduğunu biliyor musunuz..
Namazların ardından Ya habir ya alim esmalarını sürekli okuduğunuz takdirde bu ilmin size de bütün kanalları ile açılacağını biliyor musunuz..
Bunun anlamının düzenli olarak rabbinizin sizinle haberleşmesi demek olduğunu,size şah damarınızdan daha yakın olduğunu yaşayarak öğrenmeniz anlamına geldiğini biliyor musunuz…
Kusurlu bir iş yapmaya teşebbüs ettiğinizde uyarılacağınızı,duanızın kabul edildiğini işareten alabileceğinizi,akşam size misafir geleceğini,bir yakınınızın öleceğini,kendinize ölüm tecelli ettiğini,dilerseniz rabbimizin o tecelliyi değiştireceğini,nasıl tehlikelerden uzaklaşacağınızı bilmek istermisiniz..
yakın bir zamanda büyük bir mal kazanacağınızı,ana rahmine düştüğü anda bir kızınız yahut oğlunuz olacağını hemen haber almak ister misiniz..hastalanmak üzere olduğunuzu,dua ile o ihtimali uzaklaştırabileceğinizi, yahut iyileşmeye başladığınızı hemen haber almak istermiydiniz…bir dostunuzu göreceğinizi yahut göremeyecceğinizi..başladığınız işin kusurlu olduğunu veya uygun olduğunu..veya karar veremediğiniz bir meselenin haberini rabbinizden almak istemisiniz..ve benzeri yüzlerce haberin tecrübe ile tespitini bu yazı dizisinde bulacaksınız..Yüzyılların tecrübelerini artık herkes okuyabilecek..

Bu yazı dizisini takip edip kendi ihtilaçlarınızla doğrulamanızı öneririz..

İslam alimlerinden bazılarının bu konudaki tecrübe ve tavsiyelerini aşağıda silsile yoluyla gelen kadim bilgisini bu yazı dizisinde bulacaksınız….deneyip sınayıp,İnanmak veya inanmamak size kalmış.

Bölüm bir.

Ol damar ki oynar, dur düşün, acep neden,
Hakktır onu hikmette, lütfedip depreden,
Arif ol azizim, anla işaretini,
Ve zaman içinde bekle beşaretini.

İHTİLAÇ EDERSE:

Başın tepesi:

Cahtan verir haberi.
Cah: Mensubu memuriyet, rızıktan nasip, vuslat derecesinde nimet bolluğudur. Müdafaa gerektirmez. Çünkü saadet, memuriyet, rütbe, rızık ve saadettir. Ticaret ziyade; hayat sıhhat ve afiyettedir. Manevi olarak velayet derecesine çıkmak, ihtilaç ilminin verilmesi anlamına da gelir. Kişi El alim ve el Habir esmasını okuyup tecelli ettirdiğinde, ihtilaç ilminin verilmesi anlamında başın tepesi şiddetle seğirir.

Başın tepesinin sol yanı:
Hükümetimiz tarafından celali işlere; askerlik, polislik gibi işlere tayin edilir.

Başın tepesinin sağ yanı:
Devlette sivil memur olarak görev alır.

Başın yan tarafı.
Sağda ve solda hayır haberdir.
Sağda; müminler tarafından veya bir kadın tarafından hayırlı haberdir.
Solda; celaldan habere delalettir. Her ikisinde de müdafaa istemez.

Solda olan ihtilaçta içene bir korku düşerse, besmeleye; ya dafiun, ya maniun esmalarını ekler; zatımı ve sıfatımı korumanı niyet ederim diyerek,
Sağdan bir devir yaparsın.
Zat kendinsin. Sıfatın ise evladın, ailen, akrabaların ve müminler ve cümle sıfatullahtır…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here