DAYAN SEHER’İM, ALLAH BİZİMLE

*Selam es selame hocam. Dün akşam namazından sonra yatağıma uzandım dinlenmek, için iki kürek kemiğimin ortası şiddetli şekilde seğirmeye başladı. Bir müddet devam etti uyumuşum. Bu gün ikindi namazında sol kol altta kalacak şekilde sırt üstü yatırıldım. Seğrime olan yere işlem yapılmaya başladı. Acı verici bir işlem, nasıl bir işlem bilmiyorum ama sırtımdaki ağrı, iman tahtası denilen yer, göğüs kafesim ağrıyor. Galiba büyük bir işlemden geçeceğim, verdiği acıdan anlıyorum. herşeyin en doğrusunu Rahman ve Rahim olan Allah bilir.
Bana duâ eder misiniz hocam. Bu gün yine sabahlayacak gibiyim. Dün 02:30 uyandırdılar bir daha uyumadan işe gittim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Çok ağrım var hocam, ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. İsyanda da itaatte de tek sahibim Rabbimmmm
 
-Selam es selame Seher’im, canımın içi, gülüm benim. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Zoru gitti kolayı kaldı, çoğu gitti azı kaldı inşaallah. Dayan sevdiğim dayan, şurada ne ki. Rabbim senin makamını ali derecelere çıkaracak, zülfikârlara en üst dereceden hizmet edecek, meleki alemle aramızda aracılık yapacaksın biiznillah. Tıpkı Zeynepcan Alperenbacım ve İmam muhammed gibi uyanık keşiflerle meleki alemden haberler derleyip bize ulaştıracaksın. Çok büyük bir mücadelenin kazanılmasına hizmet edeceksin.
-İnşaAllah hocam, inşaallah.
-İnşAllah sana işlem yapan melekler daha dikkatli muamele ederler, canın yanmadan yaparlar gerekenleri, sabret. Biliyorsun her zorluğun ardında bir kolaylık vardır. Rabbimin errahmanirrahiym sıfatlarına emanetimsin. Gözlerin den öperim. İnşaallah ruhaniyetim seninle olur.La tahzen seher’im Allah bizimledir. selam es selame. Seher Er tarafından 22:41 itibariyle görüldü
 
*Size ne kadar duâ etsem az. aklıma gelen gelmeyen bütün güzel yolları gül döküp açsın Rabbimiz. Hocam siz ne verdiniz bana da böyle oldu. Ben beşeri bir akıl ile idrak edemiyorum, sır nerde. Sağ devrinde olduğu geçiyor içimden. Aylardır bunu düşünüyorum.
Yıllardır zikir ve namazla meşgulüm. İlk 27 yaşında başladım hiç bırakmamak üzere namazı sonra bir tarikata dahil oldum 1 yıl orada oyalandım sonra fevz alamadım bi şekilde bıraktım.
Sonra üveyis zikrine başladım bir yıl böyle devam etti O zikirde bir yıl boyunca nur görmekten başka bir lütuf yaşamadım.
Ta ki zeynep Allah ondan razı olsun beni ısrarla size yönlendirene kadar. Ve herşey bir ayda değişti ve ben hâlâ hayretler içerisinde olan biteni izliyorum bir çoğunu idrak edemiyorum. Ne kadar şükür etsem az Rabbime beni ne kadarda çok seviyormuş meğer. Sizin eteğinizden tutmakla şereflendirdi…
Sizin eteğinizden tutalı daha 7 ay dolmadı bile????????????
????♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Hacı Ali Bayram gönderdi
Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir