CEMALULLAHA hoş geldin

30.11.2016
374
CEMALULLAHA hoş geldin

CEMALULLAHA hoş geldin

human46-1Selam es selame hocam; Size sürekli gördüğüm bir rüya nedeniyle ulasmistim. Yazilarinizi okuyorum. Ben uveys zikri çekiyor muşum 4 aydır. Bir komsu kızı bu zikri anlattı zaten ben çekiyor muşum. 2 yıldır Esmaül Hüsna araştırıyor, sevdiklerime el ile kendim yazarak özel defter hediyeler hazırlıyordum. Allah in isimleri, ebced değeri, faziletleri şeklinde… Ağır bir dönemden geçiyordum. İntihar ettim. 2 günüm kayıp, yoğun bakım, döndüm hamdolsun. Hz yunus un duası (la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin) ile yaşıyordum.

Uveys zikri;’’100 tövbe 132 salâvat 11 ihlâs bir fatiha ve 100 Tevhid.’’ inanin ben sayısız çekiyordum…

Şimdi esmaları çekemiyorum, boğulacak gibi oluyorum. Yeniden intihar zamanına gidiyorum, ALLAH affetsin.

Düzenli uveys zikri, sabah aksam çekiyorum, namazlarımı kılıyorum, tek fark korkularım arttı. Salonda yatıyorum, mesela yatak odasına gidemiyorum. Arkamda biri var ve omzuma dokunacak gibi… Vücut seğirmeleri ve sağ devri yazılarınızı okudum.

Fakat bu zikirleri bırakmak istemiyorum. Harika şeyler oldu. Asla ama asla duyamayacağım evliya kokuları… Manevi âlemde evliyadan diz dize ders aldım. Allah’ımın melekleri ile görüşmek üzere miraç ve Allah… Vücuduma mühürleri devam etmekle bitmez harika seyler oluyor.

Fakat yazılarınız, engin bilgileriniz önünde eğilirim öğretmenim. Biz okyanusta zerre bile degiliz bilgi olarak. Naçizane kafam karıştı, yazdım.

Yanlış yaptığım bir şey var mı? Bilgiye açım. Rahatsız etmediysem değerli zamanınızdan ayırırsanız minnettar olurum. Şimdiden hakkinizi helal edin.

faviconSelam es selame Canan can;

Maşaallah barikallah, Allah aşkına saygım sonsuz, ürperdim aşkının karşısında, inşaallah gördüklerin sende kalsın. O senim emeğinin karşılığıdır.

Ancak iki gözüm bizim uyarılarımıza şahitsin anlattıklarınla.

Bak intihar etmişsin. Yeniden intiharın eşiğindeyim diyorsun, sonra da bu zikirleri bırakmak istemediğini söylüyorsun.

Sen harikalar diyarı sadece o esmalarda mı sanıyorsun. Yeterince çekmişsin, maşaallah neticelerini görüp yaşamışsın.

Sen gel, bir kırk gün de ya latıfün zikrini çek. Geçmişten kalan olumsuz tortuları kitabından Allah’ın izniyle sildirelim, af dileyelim, affedilelim, sonra temiz bir sayfa ile bir daha yola çıkalım. Zırh küşanalım… Peygamberler zırh kuşanmadan savaşmazlardı. Celalullah’a karşı cemalullah zırh ile kendisini korurdu. Biliyorsun hâşâ iki allah yok… Savaş allah’la allah arasındadır. Celalı ile cemali arasındadır, yani cehennemden cennete sığınmaktır. Kahrından lutfuna kaçmaktır. Gazabından keremine sığınmaktır… Düşmanlıklardan dostluklara iltica etmektir… O yüzden diyoruz ki Allah Allah deme, dayanamazsın rahmanallah de… subhanallah de. Rahiymullah de..Bismillahirrahmanirrahiym de..kerimullah de. La ilahe illallah de. Allahu ekber de. Ama kahhar allah deme. Cebbar Allah deme. La hahrı vela gazabı de… Ya mümiyt deme, la mümiyt de de ölüm senden uzaklaşsın ta ki eceli müsemmaya kadar… Zikir edecek ayet mi esma mı kalmadı… Da gittin kahhar okudun ey şaşkın demez mi melekler… Madem talep ettin gel sana gösterelim kahhar neymiş gör demezler mi. Ölümü temenni etmek yasaktır.

Bu ya latıfün zikrini kırk bir güne tamamla, inşaallah rabbim sana kanat taksın uçarak yol al. Paçandan asılan prangalardan bir kurtul. Bu sana teklifimdir. Ne dersin. Selam es selam e

human46-1Tamım öğretmenim, Sayı var mı?

faviconHayır, sayı yok. Zikre ilk adım yazımızı oku… Tarif edilen şekilde ya latıfün zikrine başla. Sen zikirde tecrübe sahibisin. Kalp ile dil birliği devam ettiği kadar okursun. Sonra diğer vakte iştahını saklarsın. Çektikçe ağzın tatlanacak. Yani tükürüğün tatlılaşınca yeterli olduğunu anlarsın. Aklında olsun, zikir yahut duanın kabul edildiğinin birkaç tane işareti vardır. Birisi tükürüğün bollaşması ve tatlılaşmasıdır. Kötü söz beddua ederken tüktük salgısı azalarak kesilir ki artık okuyamaz olsun içindir. Rabbimiz razı değildir. Ağzı acılaşır devam ederse zehir salgılar gibi zorlaşır. Ve tüktük salgısı kesilir. Rabbimiz bizimle çok yönlü konuşur da biz duymayız çoğu işareti görmeyi. Selam es selam e

human46-1Teşekkür ederim aynen kötü düşünemiyor ve konuşamıyorum. Anladım, tekrar haberleşiriz Allah in izniyle.

faviconİnşaallah. Görüşmek dileğiyle celalullahın kucağından CEMALULLAHA hoş geldin.

human46-1Hos bulduk cok mutlu oldum. Yürekten Teşekkür ler…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.