Gözlerim kamaştı

Gözlerim kamaştı

Selamun aleykum hocam

*Miraç kandiliniz mübarek ve mutlu olsun,nice kandiller diler ellerinden öperim…

*Hocam bugun saat 16:00 civarlari sağ gozumun önunde hilal seklinde zikzagli, renkli, beyaz, acik mavi, pembeden oluşan bir ısık huzmesi belirdi. gözlerim kamaştı.

*daha önceden ayni şekilde olan ışık sol gözümün önünde belirirdi. Şimdi de sağ güzümde oluştu. Hayır olsun inşaallah. Bir saat kadar surdu…

-selam es selame azizem.teşekkür ederim,bilmukabele..
Maşaallah barikallah nur görmeye başladın.Hilal şeklinde nur görüldüğünden itibaren ümmetin, milletin, imamlarından, dua erlerinden birisi oldun demektir. Bir anlamı da yapacağın dualardan,işleyeceğin efallerden, yakından başlayarak millet ve ümmet etkilenecek, tesir altında kalacak demektir. Efendimizin ahlakiyle ahlaklanmak zorundasın artık. Aleme rahmet gözüyle bakacaksın.
Yakın çevren sana olmadık eziyet bile etseler, rahmetle muamele edecek, asla beddua etmeyeceksin.
Velhasıl eline, beline, diline, sahip çıkacaksın.
yeni sorumluluğun mübarek olsun.
selam es selame

NOT; Bu kardeşiniz henüz ilk zikirini dahi tamamlamış değil..Allah dilerse hiç zikir çekmemiş birine bile nurunu gösterir….Bun geçmişte şahit oldum.Bir kardeşimiz namaz kılmıyordu,zikir çekmiyordu amam anlattığı şey nur aleminde coşkulu seyahatler yapıyordu..kendinizi hiç bir gerçeğe kapatmayın. Ben yapamam, beceremem demeyin.
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir