♥️KURANIN GERÇEĞİ İNSANI KAMİLDİR.♥️

 
*Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.
*Selam es selame babacım bugünkü yazdırılan metin;

*<Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla… elif lam mim ra…Bunlar kuran ayetleridir. Kuranın gerçeği insanı kamildir. İnsanın gerçeği ise kul olmaktan geçer.

*Kul olduğunun farkına varan zat, cümle âlemin tekliğini idrak ile kemale ermeye başlar. Yaptığı ibadetler bu idrakini kolaylaştırır. bu sayede farkına vardığı Allâh’ ül Alem’in içinde hiçliğinin farkına varır. Bu makama erişen zat kul hayatının gereğini anlar, kulluğunu idrak’a başlar.

*Sizlerin yapması gereken bu dünyaya geliş amacınızın ön planda olduğu bir yaşam tarzıdır. Gerekliliği sabit kılan dünyanın işlerinden fazlası yaşama bağlılıktır.

*Bu hayatın değerini kavramayan zat, diğer âlemin idrakini de kavrayamaz ve düzenli çıkmaza düşer. bu çıkmazın sonu ebedi hayatının tehlikeye girmesi anlamına gelir ki kişi olan zat gerçekliği kavrayamadığı için kul olamadan dünya hayatı son bulur. Ve öbür dünyada da gaflette olan kulların arasına katılır.

*Günlük yaşamınız ikinci planda olmadıkça, bu düzene ayak uydurmanız zor olacaktır. Sizlerin sevgiyi kazanması zaman aldı, diğer eğitimleriniz de bir hayli zaman alacaktır. Lütfen seçilmişler olduğunuzun artık farkına varın, idrak edin ve tabii hayatınıza aktarın. Böylelikle dünya meşgalesi sizlerin ibadetlerinizin önüne geçmesin.

*Şimdilik yazdıracaklarımız bu kadardır. Lütfen bizden gelen mesajları dikkatle okuyup bazı şeylerin farkına varın, hakikatiniz daim olsun.. Kalın sağlıcakla selam ve dua ile ….>

*Selam es selame babacım, şimdilik bu kadarmış. Öğleni ve ikindiyi geç kılmıştım, baya sert uyarıldım. ???????????????????????????????? Zeynep Er tarafından 18:41 itibariyle görüldü

-Selam es selame ..Rabbimize hamdolsun. Zülfikarların anlayışına arz olunur. İnşaallah bu merhale ilk etap kadar uzun sürmez, dersimizi çabuk geçeriz. Selam es selame.
Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir